Sol Reklam
Sağ Reklam

Kaliteli Hosting Ariyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HantasOfficial

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Hntstm#9734

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Hntstm
Arkadaslar yasadigim bir tecrubeyi sizlerle paylasmak istedim. Bundan önceki 2 sunucumu sunucumu keyubu ve batihost araciligi ile actim fakat 1.7.2 den beri sunucu acmiyordum bende 3 adet plugin paketi satin aldim prison , skyblock ve survival ( görev ve cok yeni özelliklerle ) malesef cok fazla sorun yasadim hem lag hemde cökme konusunda biraz arastirdim destek istedim hem tanidik arkadaslardan hem hostingden problemin plugin paketlerinde oldugunu kendi plugin paketlerini kullanmami söylediler. Ben basit bir sunucu acmak istemedigim icin dinlemedim kendilerini ve sunucumda oyuncu kalmadi problemleri cözemedim. Simdi keyubumdaki son bakiyemi kullanarak arkadaslar arasi oynamak icin sunucu kiraladim ayni sorun devam ediyor ve plugin yuklemedik vanilla sekilde yani o kadar para döktugum ve oyuncu guvenini kaybettigim sunucularim pluginlerim yuzunden degil hostingler yuzunden imis. Bu yuzden simdi kaliteli bir hosting istiyorum. Arkadaslarimla rahat bir oyun keyfi yasamak icin önerilerinizi burdan veya discorddan yazabilirsiniz. Hangisi kolayiniza gidiyor ise simdiden tesekkur ederim.
Discord : Hntstm#9734

HantasOfficial

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Hntstm#9734

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Hntstm
Arkadaslar yasadigim bir tecrubeyi sizlerle paylasmak istedim. Bundan önceki 2 sunucumu sunucumu keyubu ve batihost araciligi ile actim fakat 1.7.2 den beri sunucu acmiyordum bende 3 adet plugin paketi satin aldim prison , skyblock ve survival ( görev ve cok yeni özelliklerle ) malesef cok fazla sorun yasadim hem lag hemde cökme konusunda biraz arastirdim destek istedim hem tanidik arkadaslardan hem hostingden problemin plugin paketlerinde oldugunu kendi plugin paketlerini kullanmami söylediler. Ben basit bir sunucu acmak istemedigim icin dinlemedim kendilerini ve sunucumda oyuncu kalmadi problemleri cözemedim. Simdi keyubumdaki son bakiyemi kullanarak arkadaslar arasi oynamak icin sunucu kiraladim ayni sorun devam ediyor ve plugin yuklemedik vanilla sekilde yani o kadar para döktugum ve oyuncu guvenini kaybettigim sunucularim pluginlerim yuzunden degil hostingler yuzunden imis. Bu yuzden simdi kaliteli bir hosting istiyorum. Arkadaslarimla rahat bir oyun keyfi yasamak icin önerilerinizi burdan veya discorddan yazabilirsiniz. Hangisi kolayiniza gidiyor ise simdiden tesekkur ederim.
Discord : Hntstm#9734
Biliyorum ki keyubu yetkilileri bu forumda yetkileri var insallah özgurce deneyimimi anlattigim konuyu kapatmazlar.

Avukat Lewoz.

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
110
Yer
Ev

HantasOfficial

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Hntstm#9734

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Hntstm

HantasOfficial

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Hntstm#9734

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Hntstm

Avukat Lewoz.

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
110
Yer
Ev
Tabii atıyorum.

Avukat Lewoz.

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
110
Yer
Ev

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Kendi kullandıgım firmayı önerebilirim size discord dan yazın isterseniz

seviyom07

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Doğukan "LxS" Er#9537

Elmaslar
1
Puanlar
70
Yer
antalya
Minecraft
Lexus07
keyubudan makine alan cok ağır yanlış yapar vodafone kullanıyorsun diye sunucuda oynayamaz bi hale geliyorsun

ArasWinnerr

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

aras#0001

Elmaslar
7
Puanlar
1.210
Yer
İstanbul
Minecraft
ArasChain

Atacan Cengiz

Çöplükten kurtuldu <3

Discord:

atazenith

Elmaslar
34
Puanlar
6.605
Yer
Bodrum
Minecraft
atazenith
Twitter
atacancengiiz
Oculeth'i öneririm.

Raitorya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

iamnotiron#0001

Elmaslar
3
Puanlar
13.260
Minecraft
iamnotiron
Oculeth öneririm, bir süredir kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşanmadı.

Görsel i9 makineden alınmıştır, sunucu BETA halde şuanda ve 10 kişide deneme fırsatım oldu aktif olarak 20.0* tps görülüyordu.
i9performans.png

Son düzenleme:

Aresances

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
145
Yer
Türkiye
Minecraft
Aresances
Şu sıralar çoğu kişi Oculeth firmasını tercih ediyor discord sunucularında bulunmuştum, teknik destekleri olsun, yetkilileri olsun sağlam, sunucularıda öyle gözüküyor deneyebilecek henüz şansım olmadı ama tercihim şu anlık Oculeth.

RADNOX

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
9
Puanlar
545
Yer
Türkiye
Minecraft
ooo33
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı