Sol Reklam
Sağ Reklam

Kaliteli Duvar Kağıdı Nasıl Bulunur?

G

Garp

Ziyaretçi

ef557697-a5a7-4297-bfb6-a241f6c5505f.jpg

Telefonunuz için arka plan mı arıyorsun yoksa güzel gönderiler hazırlamak için mi? Sebebi ne olursa olsun en iyi duvar kağıtları Benim Duvar Kağıdım İnstagram sayfasında sizleri bekliyor. Haftalık 300 - 350 tane duvar kağıdı paylaştığımız sayfamıza sizde davetlisiniz!

Siz ne tür duvar kağıdı aradığınızı bizlere DM yolu ile iletin bizlerde sizlere en iyisini bulalım. Oyun, sanat, film, anime... hangi türde olursa olsun en iyi duvar kağıtlarını bulacağımıza eminiz. Tek yapmanız gereken bizleri takip edip arkadaşlarınız ile paylaşmak.

instagram-text-logo-with-background-colors.png

XZeuSX

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
2.000
Yer
Turkey
Minecraft
HzExo
Güzel :=)

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
instagram'ı sevmiyorum, sosyal medya diyorlar fakat pek de sosyal bir amaç için kullanılmıyor. keşke sadece insanların kendi hesaplarını kurabileceği bir site olsa. neyse konumuza dönelim. dm kısmı saçma olmuş. paylaş hepsini gitsin .d

G

Garp

Ziyaretçi
instagram'ı sevmiyorum, sosyal medya diyorlar fakat pek de sosyal bir amaç için kullanılmıyor. keşke sadece insanların kendi hesaplarını kurabileceği bir site olsa. neyse konumuza dönelim. dm kısmı saçma olmuş. paylaş hepsini gitsin .d
İnstagram'ın hikaye özelliği ile zaten paylaşıyorum, DM'den kastım kişinin özel olarak istediği duvar kağıtlarını belirtmesi idi. Ayrıca bahsettiğin site işini İnstagram aracılığı ile yapabilirsin, büyük bir kesim girişim amaçları için kullanıyor.

FunyDark

Acemi Builder

Discord:

FunyDark#0784

Elmaslar
20
Puanlar
8.805
Yer
Zonguldak
Minecraft
FunyDark
Uzun zamandır bu kadar kaliteli duvar kağıtları görmemiştim. Yeni telefon alacağım bütün duvar kağıtlarını deneyeceğim.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Duvar kağıdı arayanlar için güzel konu olmuş. Duvar kağıtları hoşuma gitti.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı