• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Yardım Kağitta sol tıklayıp item alma

Zeynic

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Minecraft
Skript Addonlarınız Nelerdir?
skUnity
Skript Sürümü
1.8
Sunucu Sürümü
1.8.8
Hatalı Skript Linki
https://hastebin.com/yok
Merhaba arkadaşlar. bircok formda gordum ama hatalı bugluydu coğu skript.

Sizden ricam altin kulcesi sol tıklayınca kit verme skriptini

Ve Kagida sol tıklayınca 1 pow verme skripti yazarmısınız :(

birde aşada attim skriptte domuza binip gitmesi sağliyabilcek varmi

Ekler

• RideEnderpearl.sk
    97 bayt · Görünt.: 7

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
En iyi cevaplar
80
Elmaslar
471
Minecraft
İlk olarak skript dosyalarını kaynak/dosya olarak değil direk hastebin gibi sitelere atarsan bizi indirme zahmetinden kurtarmış olursun. İkinci olarak birden fazla şeyi tek konuya koymak yerine hepsi için farklı konu aç, son olarak da isteklerini daha detaylı anlat.

Altın külçesine sol tıklayınca kit verme'den benim çıkardığım bu, bir dahakine daha detaylı anlat hangi kiti vereceğini vesaire yaz.

JavaScript:
on left click with gold nugget:
 execute console command "kit kitismi %player%"

kitismi kısmına kit ismini gir. essentials kullanmıyorsan kullandığın kit eklentisinin komudu ile değiştir. veya skript syntaxı varsa onu kullan.

Kağıda sol tıklayınca "1 pow" vermeden bir şey anlamadım. 1 pow ne oluyor? Power 1 yani Güç 1 büyü kitabından mı bahsediyorsun?

Son olarak domuza binme yapılabilir (spawn a pig, make player ride the last spawned pig) fakat oyuncunun elinde carrot on a stick (havuçlu olta) olmadan skript ile domuzu belli bir yere yönlendirme yapılabilir mi bilmiyorum, pathfinding syntaxı var ise olabilir, veya NBT ile bir şeyler denenebilir

Zeynic

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Minecraft
İlk olarak skript dosyalarını kaynak/dosya olarak değil direk hastebin gibi sitelere atarsan bizi indirme zahmetinden kurtarmış olursun. İkinci olarak birden fazla şeyi tek konuya koymak yerine hepsi için farklı konu aç, son olarak da isteklerini daha detaylı anlat.

Altın külçesine sol tıklayınca kit verme'den benim çıkardığım bu, bir dahakine daha detaylı anlat hangi kiti vereceğini vesaire yaz.

JavaScript:
on left click with gold nugget:
execute console command "kit kitismi %player%"

kitismi kısmına kit ismini gir. essentials kullanmıyorsan kullandığın kit eklentisinin komudu ile değiştir. veya skript syntaxı varsa onu kullan.

Kağıda sol tıklayınca "1 pow" vermeden bir şey anlamadım. 1 pow ne oluyor? Power 1 yani Güç 1 büyü kitabından mı bahsediyorsun?

Son olarak domuza binme yapılabilir (spawn a pig, make player ride the last spawned pig) fakat oyuncunun elinde carrot on a stick (havuçlu olta) olmadan skript ile domuzu belli bir yere yönlendirme yapılabilir mi bilmiyorum, pathfinding syntaxı var ise olabilir, veya NBT ile bir şeyler denenebilir
Merhaba factions klan plugininde mesela oyuncu powu oluyor klan powu kağita sol tıklayıp powu artmasi soylemiştim. haklısın keske tek tek konu acsaydim

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
En iyi cevaplar
80
Elmaslar
471
Minecraft
Merhaba factions klan plugininde mesela oyuncu powu oluyor klan powu kağita sol tıklayıp powu artmasi soylemiştim. haklısın keske tek tek konu acsaydim

Faction eklentinize göre değişir. Skript desteği sunan Faction eklentisi var mı bilmiyorum, eğer power ekleme komutu var ise skriptle konsola komut girdirerek yapılabilir belki.

Yukarı Alt