Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü KadmeZeeWie Adlı Youtuberın Kötü sözleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Merhaba forum üyeleri artık ekip olarak psikolojimiz çok bozuldu. Uzun bir süre önce gerçekleşmiştir bu olay. Kısacası olayı anlatmak istiyorum. 2019 yılında Ünlü bir Youtuber gelip sunucumuzda ücretsiz tanıtım yaptı yaklaşık 80k abonesi var. KadmeZeeWie Adlı şahıs ise bu durumundan rahatsız oluyordu. Çünkü onun 1k abonesi vardı. En sonunda sitede ban satmamızı bahane etmiş. Ve bu videoyu yayınlamış videoda aşırı derecede küfür var.

Not: Sunucu işleri ile ilgilenen varsa herkes ile iyi geçinemezsiniz. Bazı oyuncular size hakaret eder. Bundan dolayı ban atarsınız. Hile açar bundan ban atarsınız. Bizde sunucumuzun ilk yıllar ban açma eklemiştik.Fakat saçma olduğundan kaldırmıştık.

Uzun bir süre olduğunda sanırım davada açılmıyor. Ne yapabiliriz. Ekip olarak morellerimiz bozuk

Burada uzun bir süre olan bir olay için özür dilemeye gittim. Ekip arkadaşlarıma hakaret etti.

Son düzenleme:

BayMahmut

Eklenti Paketi
Elmaslar
23
Puanlar
965
Minecraft
BayMahmut
Ban satmak, sunucu kurucusunun elindedir. Sunucu kurucusu, kendi marketini belirler ve oyundaki işleyişi o yapar. İstediği markete ekler veya siler. Herhangi bir youtube kanal sahibinin sunucu marketine karışamayacağını düşünüyorum. Onu da bırakın ki, böyle terbiyesiz bir şekilde video atıyor. Başarılar dilerim. 2312

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Maalesef uzun zaman önce olan bir olay yasal yollardan çözmek için geç. Youtubeden şikayet ettik olmadı. Kendisine defalarca yazdık olmadı. Hatta ekip arkadaşımın adına gidip özür diledim sadece kaldırsın diye hakaret etti. Kendisi takipçilerin sırtından para kazanıyor. Bu yt ile çalışmamanızı tavsiye ederim.

Methman

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Methman

Elmaslar
8
Puanlar
180
Minecraft
Methman
Olayla pek alakası yok ama ban satılması hiç etik bir davranış değil.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Olayla pek alakası yok ama ban satılması hiç etik bir davranış değil.
Satmıyoruz zaten bir tane bile satmadık satış ekledik sadece ilk açıldığımız zaman ama hemen kaldırdık. Çünkü hata olduğunu anlamıştım. Video izlersen ban satma ile alakalı bir tane kanıt yok sadece sövüyor.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Satmıyoruz zaten bir tane bile satmadık satış ekledik sadece ilk açıldığımız zaman ama hemen kaldırdık. Çünkü hata olduğunu anlamıştım. Video izlersen ban satma ile alakalı bir tane kanıt yok sadece sövüyor.
Kimse diyemez ben ban açtırma satın aldım. Çünkü bir tane bile satış yapmadık. Şuan ki sitemizede bakabilirsin. Senin dediğin gibi etik değil.

D

dreddiniz

Ziyaretçi
videoya baktım ama annesini öpim nasıl bir kelime xd?

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
videoya baktım ama annesini öpim nasıl bir kelime xd?
Dostum ahlaksızlık işte birde birçok büyük svde youtuber tagı almış. Gittim konuşmaya ama sövüp banladı ekip üyelerimi

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Gerçekten kanıt yok birşey yok sövmüş direk normalde iki yıldır hiç bir yerde bu videoyu paylaşmadım ama discord gidip konuşup barışalım dedim. Sövüp banladı.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Olayın üstünden iki yıl geçmiş neden hala takıyosunuz boşverin geçin. Biri size küfür ettiği zaman o eylemi gerçekleştirmiş olmuyor bunları takmamayı öğrenmelisiniz. Biri size küfür ediyorsa münakaşaya girmenize bile gerek yok mesajını görmezden gelin boşverin. Discord sunucunuzda olayla ilgili bir açıklama yapın içiniz rahatlar.

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Hocam dava falan uğraşılmaz iş ama cidden bunun gibiler hak ediyor hocam ya. Zaten dava açsanız %100 alırsınız.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Olayın üstünden iki yıl geçmiş neden hala takıyosunuz boşverin geçin. Biri size küfür ettiği zaman o eylemi gerçekleştirmiş olmuyor bunları takmamayı öğrenmelisiniz. Biri size küfür ediyorsa münakaşaya girmenize bile gerek yok mesajını görmezden gelin boşverin. Discord sunucunuzda olayla ilgili bir açıklama yapın içiniz rahatlar.
Dostum olay iki yıl geçti işte. Ama ben dün dedim konuşalım adam sövmeye başladı direk
Screenshot_2021-06-08-12-18-54-956_com.discord.jpg

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Hocam dava falan uğraşılmaz iş ama cidden bunun gibiler hak ediyor hocam ya. Zaten dava açsanız %100 alırsınız.
Maalesef dava açmak için maddi gücüm yetmiyor. Birde zaman aşımı varmış ama insanlar bu şahısın gerçek yüzünü görsün. İnsan ekmek yediği yere böyle yapar mı?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Gereksiz bir insan kalıntısı bro takmayın bakın keyfinize 1 video ugruna kimse birşey kaybetmez kaybeden tek şey olur oda ona olan inanıp seven sayanlar ki böyle yt gereksiz sövmelerinden gereksiz saçma sapan salak saçma komuşmalarından anlaşılıyor ki beyin yaşı max 1 ki bu kadar gereksiz yere ego yapip kendini üstün görmüş bırakın deliye le deli olmayın insan olan 1 kere anlar. ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı