Sol Reklam

Kadim Skyblock | 1.16 | Emek Skyblock | Türkiyenin ilk 1.16 Sunucusu | Dengeli Ekonomi | Ada Yükseltmeleri | Meslekler |

Sunucu güzelmi?

• Oy Verenler
    13
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
KADİM SKYBLOCK.
Kadim Skyblock da yapmak istediğimiz dengeli ekonomi ve eski Emek Skyblock tadını vermek.
Bunun için en yeni sürümü seçtik çünkü bu sürümde eski sürümlere göre yapabileceğiniz bir sürü şey var.
Daha 1.16 için hiçbir kaynak yokken size bazı şeyleri gösterebiliyoruz çünkü hepsini baştan yaptık.
Emek Skyblock sunucularına baktığımda oyunun sınırlandığını görüyorum, oradan yaratıkları kapatıyor şuradan huniyi sınırlandırıyor.
Başka yerden diğer şeyler sınırlandırılıyor, Diğer amaçta kesinlikle bunu yapmamak, aksine oyuna daha çok mekanik getirmek.
Meslekler, Ada yükseltmeleri, gübre yapmak, yeni animasyonlar ve daha birçok şey eklemeyi düşünüyorum.
Sunucu kapalı betada olduğu için herhangi bir ip paylaşamayacağım discord dan ekleyip bilgi alabilirsiniz.
Sunucunun gidişatı oyuncuların fikirlerine göre ilerleyecek ancak oyunu kolaylaştırabilecek öneriler sayılmayacak.
Ekonomiyi dengelemek çok uğraşacağım şeylerden.
Skyblock sunucusuna güzel olabilecek yeni mekanik ler eklemeyi düşünüyorum ağaç kesme animasyonları balık tutma animasyonları
block kırma animasyonları ve gübre gibi yeni eşyalar.
Şimdilik hoşça kalın yeni güncellemeler geldiğinde size bildireceğim.

Güncelleme 0,2
ADA BANKASI.
Akçe, kristal
ve xp yatırılınabilen depolama alanı.

1593256690498.png

KRİSTAL.
Sunucudaki iki sanal para biriminden birisidir.
Sunucudaki Ada görevlerini yaparak kazanılabilir.
Ada yükseltmesinde ve ada güçlendirilmesinde kullanılır.

ADA GÖREVLERİ.
Avcılık, balıkçılık, mimarlık, madencilik ve çiftçiliği kapsayan görevler.
Akçe
, deneyim ve kristal kazandırır.

1593257261942.png

ADA YÜKSELTMELERİ.

Kristal kullanmak suretiyle;
1. Ada Toprakları.
2. Takım Boyutu.
3. Ada ışınlanma noktaları.
4. Ada jeneratörleri.
Yükseltilebilir.

1593257668265.png

ADA SIRALAMASI.

Klasik ada sıralaması.
1593258203036.png

ADA GÜÇLENDİRMELERİ.

Ada güçlendirmeleri çok önemlidir
Rekabeti değiştirecek şeydir
Spawner hızını, mahsüllerin büyüme hızını, yaratıklarının verdiği deneyimi katlamaya
ve ada sınırları içinde uçma güçlendirlemlerini barındırır.

1593258318646.png

GÜBRE.
Biraz çürük et, biraz creeper tozu
1 tutam kemik tozunu iyice karıştırarak
Gübre yapabilir ve bastığınız mahsül anında tam büyümüş haline ulaşabilir.

Pazar.

Oyuncuların eşyalarını bir miktar paraya
satabildikleri klasik sanal pazar sistemi.

İletişim:
BeyazPolis#1044

2020-06-26_14.28.01.png
2020-06-26_14.27.35.png
2020-06-26_14.28.23.png
2020-06-26_14.31.53.png
2020-06-26_14.45.50.png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

1.16 Skyblock sunucusu mu? Gerçekten sizin gibi birisinin böyle bir sunucu açıyor olmasına çok sevindim ki açılış tarihini iple çekiyor olacağım <3

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Sanırım betadan dolayı ama 1.8 Skyblock sunucudan 1.16 sunucuyu ayıran özelliklerinizi yazabilirdiniz şu an tek gördüğüm 1.8'den hiç bir farkı yok hatta 1.6.4. Umarım yakında bunları açıklayan güzel bir konu tasarımıyla karşılaşırız çünkü ben merak ediyorum 1.16 Skyblock sunucusu nasıl olur. 1.15.2 açan arkadaşlarım oldu 15 online da 13 tps alıyorlardı. Sen hunileri vs. sınırlandırmayarak 1.16'da kaç tps alacaksın merak ediyorum.​

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Sanırım betadan dolayı ama 1.8 Skyblock sunucudan 1.16 sunucuyu ayıran özelliklerinizi yazabilirdiniz şu an tek gördüğüm 1.8'den hiç bir farkı yok hatta 1.6.4. Umarım yakında bunları açıklayan güzel bir konu tasarımıyla karşılaşırız çünkü ben merak ediyorum 1.16 Skyblock sunucusu nasıl olur. 1.15.2 açan arkadaşlarım oldu 15 online da 13 tps alıyorlardı. Sen hunileri vs. sınırlandırmayarak 1.16'da kaç tps alacaksın merak ediyorum.​
Yorumun için teşekkürler ancak keşke okuduktan sonra yorum yapsaydın, ilk cümlen için şunu soyleyebilirim şuan fikir olarak hicbirşey paylaşmadım sebebi şu, zamanında bir projem vardı hatta çok beğenildi ve 8000 tıklanma aldı forumda ancak bir adam hatta 2 adam fikirlerimi tamamen çalarak projeyi sacma sapan bir hale getirdiler. ikinci cümlen için şunu soyleyebilirim yaklaşık 3 yıldır java ile uğraşıyorum ve bi o kadarda eklentiler ile uğraşıyorum eklenti kodluyorum, Performansı düşüren her neyse bulup çozerim gerekirse kendim baştan kodlarım, ve 1,15 sunucuları kotu tps alıyor demişsin gerekirse uğraşırım hypixelin skyblock dosyalarını kaydettiği ,slime formatına benzer birşey yaparım ama yinede oyunu sınırlandırmam. Forumda emek sunucusu kalmadı diye gezen arkadaşlarda bir zahmet fikir belirtsinler ona gore yapalım :D
Son olarak bu sunucuyu kim oynuyor ve oynamak istiyorsa sunucuya eklenmesi gereken bir fikri varsa onu kodlamaya bilgimde zamanımda yeter.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme V0,2
-Gübre eklendi.
-Ada bankası eklendi.
-Ada yükseltmeleri eklendi.
-Ada güçlendirmesi eklendi.
-Sanal pazar sistemi eklendi.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Konu düzenini pek beğenmesemde özgün sistemleri ve haritalarıyla büyüleyen hoş bir sunucu olmuş başarılar dilerim.

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Konu düzenini pek beğenmesemde özgün sistemleri ve haritalarıyla büyüleyen hoş bir sunucu olmuş başarılar dilerim.
Burası şimdilik ertelensede, kadim skyblock bir gün türkiyedeki skyblock oyuncularını ozgün içerikleri ve sağlam alt yapısı ile şenlendirecektir beklemede kalın :evet:

MRVODK4

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Thoujin#9545

Elmaslar
51
Puanlar
1.120
Minecraft
MRVODK4

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için sunucu ip'sini paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır.

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için sunucu ip'sini paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır.
Sunucu kapalı beta durumundadır, kapalı betayı 20 kişi ile yaptık

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Konu Tasarımını Çok Fazla Sevemedim Fakat Sunucu Gayet Güzel Görünüyor <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı