Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü kaanmert61#0001 sorunsalı! onun casus arkadaşları. Sunucularınıza ortak olup proje çalmaya çalışan!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kaan_61

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

61_kaan_61#6542

Elmaslar
14
Puanlar
1.980
Minecraft
kaanmert61
Xd yazıyor bide insan kendini bu kadar küçük düşürmemeli. İşte insanın yaşı 12 olunca böyle oluyor
Of ben boş yaptın bee. Kaan’la aynı mesleği yapıyorsunuz sanırım Xd (boş yapma mesleğiniz bu arada)

ArdaBey0707

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Arda'#9668

Elmaslar
8
Puanlar
185
Minecraft
ArdaSlnr

kaan_61

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

61_kaan_61#6542

Elmaslar
14
Puanlar
1.980
Minecraft
kaanmert61

ArdaBey0707

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Arda'#9668

Elmaslar
8
Puanlar
185
Minecraft
ArdaSlnr
Olayı yanlış anlattığın için olabilir mi acaba? Kredi meselesini açıkladım zaten.
Neyse uzatmak istiyorsan uzatabilirsin. Zamanımı boş insanlara (senin gibi) harcıyacak değilim ya. Hadi görüşürüz

kaan_61

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

61_kaan_61#6542

Elmaslar
14
Puanlar
1.980
Minecraft
kaanmert61
Neyse uzatmak istiyorsan uzatabilirsin. Zamanımı boş insanlara (senin gibi) harcıyacak değilim ya. Hadi görüşürüz
Ben konuyu kapatıyorum sen uzatıyorsun bu arada gereksiz konu açılımı ve yalan/iftira konu açılımı yüzünden seni yetkililere bildireceğim.

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Boşa açılmış konu gibime geldi piyasada onca isim var çalsın nolcak .f

kaan_61

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

61_kaan_61#6542

Elmaslar
14
Puanlar
1.980
Minecraft
kaanmert61
Son düzenleme:

Ares△

Ben kötü değilim, sen iyi olmamı haketmemişsindir.

Discord:

Ares#0003

Elmaslar
46
Puanlar
4.075
Minecraft
serAres
MC-TR de gördüğüm belki de en seviyesiz tartışma. RoketCraft ismi ikinize de ait değil daha önce böyle bir sunucu kurulmuş alan adı ise roketcraft.com MC-TR'de konusu bulunmakta. Yok sen buldun yok ben buldum gibi bir tartışmaya girmenize gerek yok.

orange

?????? ??? :(

Discord:

orange#0006

Elmaslar
22
Puanlar
260
Tartışma çok saçma yaşınızı bilmiyorum ancak tartışmanın yaşının baya küçük olduğu belli
RoketCraft ismi ikinize de ait değil
arkadaşın da dediği gibi ilk ben buldum deseniz bile tazminat davası açamazsınız isim hakkı elinizde değil.
iki build yaptı diye op verme meselesi yada zula hesabı karşılığında 10 kredi hiç profesyonelce şeyler değil.
biri sunucunun adında başka bir sunucu açarsa da zaten takma.
Mesela önüne gelen sonoyuncu adında sunucu açar ama hiçbir zaman sonoyuncu olmaz.

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
Şikayeti Olan Kişi: Arda'#9668
Şikayetçi Olunan Kişi: kaanmert61#0001
Şikayet Konusu: -
Açıklama ve kanıtlar:

Merhaba arkadaşlar
sizlere bu sefer gerçekten PROJE KATİLİ bir şahsiyetten bahsedeceğim.
Sağolsun casus arkadaşı da bu konuyu açmamda yardımcı oldu bana dm yazıp engel attığı için çok çok teşekkür ederim ancak insanların emeklerini çalmanıza müsaade edemem dostum.Yaverinden konuştuk kendisi bana direk engel attığı için konuşamadık.

BUYURUN SS LER:

Yönetici arkadaşımız @agentTrix_ zula hesabı veriyor karşılığında 10 kredi istiyor ancak dolandırıcı bey vermiyor.

Eki Görüntüle 179748
Eki Görüntüle 179749
Benim Kavga etme fotolarım:
Eki Görüntüle 179763
Ben üstte kızıyom tabii ismimi çalmaya çalıştığı için ilk ben buldum arkadaşım sen kimsinde benim projemi çalarsın ne hakla çalarsın!
Eki Görüntüle 179760
Şahsiyet artık ekip kurmuş ilk başta iyi yaklaşıyor çalıp gidiyor. Amacaı pay koparmak zaten çalmak. Bildiğin ÇALMAK!
Eki Görüntüle 179752
Eki Görüntüle 179761

OLAY NASIL GELİŞTİ?
Bizim roketcraft isminde bir sunucumuz vardı güzel güzel gidiyordu. Bir gün (bugün daha doğrusu) discord sunucumuza kendi botumuzla hacklediler. Tokeni bulmuşlar ben olayı araştırdım glitch den yapılmış bir şey. Neyse sonuçta bastılar bende hemen tokeni değiştirip rol verme komutu yaptım. Mağlum botun rolü en üstteydi. Kendime yönetici verdim hesap eşleme kanalları falan herşey gittiği için yeni discord geçmemiz kaçılnılmazdı. Bizde 3 kişi (biri casus olmak üzere) yeni sunucuya başladık ve yaklaşık 15-20 dakika da bitirdik. Kaana yazdım engel attı. bende casus arkadaşı aracılığı ile çok pis bir kavga ettik ve sonra casus arkadaşı bana biraz dostça davrandı sonra engel atıp dostunun yanına kaçtı. Hatta yöneticimiz @agentTrix_ ona zula hesabı verdi karşılığında 10 Kredi istedi benim bu olaydan haberim bilene yoktu. Vermeden kaçtı gitti. Şu anda yeni roketcraft kurma peşinde. Hiç şüphesiz ki RoketCraft ismini ilk roketcraft kapandıktan sonra ben buldum ve herkes bizi tanıdı. Ben eğer devam ederse tazminat davası da açacağımı belirttim. Sonuçta benim projemi çalıyor. Bildiğin Hırsızlık. Denemez inşallah öyle bir şey de başını belaya sokmaz.

Casus şahsiyet te beni kandırmaya çalışıyor. Yazık... Çok Yazık...

YANİ ARKADAŞLAR BASTIR BASTIRA KALIN HARFLERLE SÖYLÜYORUM BEN MAĞDUR OLDUM SİZ OLMAYIN DİKKAT EDİN LÜTFEN!!
Casus Arkadaşları:

Patron: kaanmert61#0001
Yaveri: ! Bbaasty#0052
Muhtemel (Olmayabilir Büyük İhtimal Değil Ama Yinede Bir Bakın Derim: ArdaFRKN#5670
Merhaba, bence de gereksiz bir konu o ismin size ait olduğna dair bir lisans olmadığı sürece o ismi herkes alabilir.

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Mesela ben Hyperia adında başka SW var ama ben Hyperia adımı salmıyorum aynı adda açıcam diğerinin ne dedini takmicam :)

ArdaBey0707

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Arda'#9668

Elmaslar
8
Puanlar
185
Minecraft
ArdaSlnr
Mesela ben Hyperia adında başka SW var ama ben Hyperia adımı salmıyorum aynı adda açıcam diğerinin ne dedini takmicam :)
E tamam da çalan biri senden daha hızlı gelişirse ne yapacaksın? Bu sefer sen laf yiyeceksin

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
KARAR:

- Şikayet özetle, "ArdaBey0707" isimli forum kullanıcısının eski proje/marka ortağı olan "kaan_61" isimli forum kullanıcısına karşı "proje ortaklığının bitmesi üzerine ortaklardan birisinin projeye aynı isimle devam etmesi" suçunu işlediğini iddia etmesini konu almaktadır.

- Şikayet edilen, konu hakkındaki savunmasında iddia edilen suçlamayı reddeden açıklamada bulunmaktadır.

- Konu hakkında yararlanılması gereken kılavuz hüküm, "Başkasına ait olan bir projenin ismini, sahibinden izinsiz ticari amaçlarla kullanmak, kullanmaya yönelik eylemde bulunmak." suçudur.

- Bir markanın T.C sınırları içerisinde tescil edilmesi için Türk Marka ve Patent Kurumu'na gerekli başvuruların yapılması gerekmektedir.

- Gerçekleşen somut olayda, "Roketcraft" isimli sunucu isminin T.C Türk Patene ve Marka Kurumu'nda herhangi bir marka tescilinin bulunmadığı tespit edilmiş olup, bu hususta bir başvuru yapılmadığı da görülmektedir. Dolayısıyla,

- Şikayetin reddedilmesine,
- "kaan_61" isimli forum kullanıcısına karşı herhangi bir yaptırım uygulanılmamasına,

KARAR VERİLMİŞTİR.

Şikayet edilen/eden taraf nezdinde en geç 7 gün içerisinde Forum Destek üzerinden verilen karara itiraz edebileceğinizi bilgilendirir, iyi ve sağlıklı günler dileriz.

resim_2021-06-28_140437.png

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı