Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber JeagerTurk İfşa ve Sunucu Çökertme Bugı Çözümü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FreeoM

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Son düzenleme:

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
şimdi sadede gelelim ben SonCraftTr nin kurucusu yasin yaklaşık 11 12 gün önce AOMCK nickli birisi skypeden ekledi açık var falan diye crafftrise 200 tl teklif etmiş falan dedi jeagerturkte kurucu gibi bişeyim dedi tüm pllerimizi falan görebiliyomuş biraz egoluydu falan neyse fotoğraflarda görebilceksiniz hepsini şimdi bykarios suncunuzda reklam yapılan svlere bu açıgı yapıp satıyoruz demişsin ben senin sunucunda ne zaman reklam yapmışım 50 onlineniz bizim ise 130 140 günlük aktifimiz işimiz gücümüz yok reklammı yapacağız diğer sunucularda şaka gibi benim kendi serverime girme fırsatım olmuyor çoğu zaman ve gelip senin sunucunda reklam yapıcam öylemi Siz Kimsinizki _. Senin Serverini S*k**m deme cesaretini nereden buluyosunuz sizin serverini piyasadan silerim ben kiminle dans ettiğinizi iyi öğrenin.
8dV5qa.png
WQNao4.png
3qmMg9.png
RPWNGY.png
pWdk2o.png
kWqp0J.png
N1zNGg.png
aGVpg2.png

Sağolsun @Batihost Erkan Bey Açığı Kapatmamızda yardımcı oldu.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
şimdi sadede gelelim ben SonCraftTr nin kurucusu yasin yaklaşık 11 12 gün önce AOMCK nickli birisi skypeden ekledi açık var falan diye crafftrise 200 tl teklif etmiş falan dedi jeagerturkte kurucu gibi bişeyim dedi tüm pllerimizi falan görebiliyomuş biraz egoluydu falan neyse fotoğraflarda görebilceksiniz hepsini şimdi bykarios suncunuzda reklam yapılan svlere bu açıgı yapıp satıyoruz demişsin ben senin sunucunda ne zaman reklam yapmışım 50 onlineniz bizim ise 130 140 günlük aktifimiz işimiz gücümüz yok reklammı yapacağız diğer sunucularda şaka gibi benim kendi serverime girme fırsatım olmuyor çoğu zaman ve gelip senin sunucunda reklam yapıcam öylemi Siz Kimsinizki _. Senin Serverini S*k**m deme cesaretini nereden buluyosunuz sizin serverini piyasadan silerim ben kiminle dans ettiğinizi iyi öğrenin.
8dV5qa.png
WQNao4.png
3qmMg9.png
RPWNGY.png
pWdk2o.png
kWqp0J.png
N1zNGg.png
aGVpg2.png

Sağolsun @Batihost Erkan Bey Açığı Kapatmamızda yardımcı oldu.
Bu konu mu yardımcı oldu erkan abiniz mi ben anlamadım neyse :D Böyle insanlar çıkar amaçlı buglardan yararlanıyor ya insanlığını kaybetmişler. Kolay gelsin.

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
nys 82.222.91.139 bunu bırakıyım

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Oh sunucu işlerini 1-2 ay önce bıraktım iyi ki bırakmışım bunun gibiler dolandırabilirdi Bildiğimiz İyi Oldu :D

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
Bu konu mu yardımcı oldu erkan abiniz mi ben anlamadım neyse :D Böyle insanlar çıkar amaçlı buglardan yararlanıyor ya insanlığını kaybetmişler. Kolay gelsin.
erkan reis yardımcı oldu 11mi12 gün öncemi ne yaptılar bizim sunucuda ve bende güzelce dedim küçük bi saldırı bug yaparsan sunucunun girişlerini kapatırım dedim ve bişey yapamadılar ve erkan abi yardımcı oldu açık konusunda

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
erkan reis yardımcı oldu 11mi12 gün öncemi ne yaptılar bizim sunucuda ve bende güzelce dedim küçük bi saldırı bug yaparsan sunucunun girişlerini kapatırım dedim ve bişey yapamadılar ve erkan abi yardımcı oldu açık konusunda
Peki. Başarılar size

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Bildiğim bir sunucu ByKairos da aynıymış herkes gibi. Irfan Bey ifşanız işime de yaradı teşekkürler ;)

MrFall

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kitap meta verileri mi ? Benim lobimi çökertmek için hangi cehennemden kitap buldu :;p

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Kitap meta verileri mi ? Benim lobimi çökertmek için hangi cehennemden kitap buldu :;p
Client bendede var şu an tek yaptığım crashı açmak o yoktan var edip crashı atıyor :D Eğer korumasını yüklerseniz saniyesinde kickliyor.

wescvavv7415

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Keske daha once soyleseydiniz bu a 40tl gitti hatta ve hattta adam bana ppx 100 yapmami soyledi daha sonra olmayinca 20tl aha istedi vermedim iyi dolandirdi :(
Korumayi sizden once ogrensemde is isten gecmisti

Muratttttttt

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Keske daha once soyleseydiniz bu a 40tl gitti hatta ve hattta adam bana ppx 100 yapmami soyledi daha sonra olmayinca 20tl aha istedi vermedim iyi dolandirdi :(
Korumayi sizden once ogrensemde is isten gecmisti
Böyle insanlar sizi dolandırmaya çalışınca forumlara destek konusu açsanız yardım alabilirdiniz ama iş işten geçmiş artık geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı