Sol Reklam
Sağ Reklam

Java plugin dükkanı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Merhaba ben Efe, 20 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim, uzun süredir yabancı sunucularda ve şirketlerde Developer olarak çalıştım, spigot sitesinde de 3 tane ücretsiz pluginim var. Dolar ve euro nun yükselmesiyle beraber yabancı ortamdan bırakın plugin yaptırmayı, spigot tan satın almak bile çok pahalılaştı bizim ekonomimize göre. Bende bu yüzden yardım amaçli böyle bir şey yapmaya karar verdim.

EDIT: Konuyu okumaya devam etmeden önce burayı okuyun, pluginleri direk boş zamanımda ücretsiz olarak yapıp, ortaya çıkan projeleri bu sitede paylaşacağım.

EDIT 2: Future Development Team üzerinden çalışmalarıma devam ediyorum. Tıklayın.

6 senedir Java biliyorum. bunun son 3 senesi üniversite ile beraber üst düzey seviyede geçti. Birkaç yıldır bu işi yapıyorum.

Gelelim referanslarima, sadece yabancı referansım var çünkü türkiye bazlı çalışmadım daha önce. Ücretsiz 3 pluginim burada linklenmistir. Bunun dişinda kendi websitemde calıştığım sunucular ve onlar için yaptiğim pluginleri açıklayan paragraflar mevcut. Burasıda çalıştığım şirketin websitesi, tikladiktan sonra beni aşağıda Developer olarak görebilirsiniz. Eger dilerseniz referans olarak çalıştığım kişilerin discordlarını onların iznini aldıktan sonra size görüşmeniz için verebilirim.

İletişim
Discord: ImperialSwag#9871
Forum: ImperialSwag

Son düzenleme:

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Başarılarının Devamını Diliyorum.
İninal'da Kullanmanı Tavsiye Ediyorum.

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Böyle hizmeti zor bulursunuz gençler yabancı developerlar saat başı bu parayı alıyor :D

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Yabancı eklenti yazarları 1 ay gibi bir sürede yaklaşık 2300$ alıyor.
İyi satışlar, benimde bir projem var. Bende java yazıyorum, istersen yardım edersin :)

ImperialSwag

Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Yabancı eklenti yazarları 1 ay gibi bir sürede yaklaşık 2300$ alıyor.
İyi satışlar, benimde bir projem var. Bende java yazıyorum, istersen yardım edersin :)
Böyle hizmeti zor bulursunuz gençler yabancı developerlar saat başı bu parayı alıyor :D

Bir ayda kazandigim ucretten bahsetmekten hoslanmiyorum, ama buraya verdigim ucretlerin yaninda inanilmaz yuksek kaliyor, o yuzden bu ucretlerle boyle bir servis vermeye karar verdim.

@SingleCoder teklifin icin tesekkur ederim ama uzerinde surekli calistigim bir proje zaten bulunmakta. Onun yerine bende seni benimle bu serviste calismani teklif ediyorum.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Bir ayda kazandigim ucretten bahsetmekten hoslanmiyorum, ama buraya verdigim ucretlerin yaninda inanilmaz yuksek kaliyor, o yuzden bu ucretlerle boyle bir servis vermeye karar verdim.

@SingleCoder teklifin icin tesekkur ederim ama uzerinde surekli calistigim bir proje zaten bulunmakta. Onun yerine bende seni benimle bu serviste calismani teklif ediyorum.
Şuanki projem bittiğinde neden olmasın.
Ancak şuanki projeme büyük miktarda yatırım yaptım.

ImperialSwag

Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Şuanki projem bittiğinde neden olmasın.
Ancak şuanki projeme büyük miktarda yatırım yaptım.

Kucuk yardimlara ihtiyaciniz oldugunda yardim etmekten mutluluk duyarim. :)[DOUBLEPOST=1502300471,1500461998][/DOUBLEPOST]Konu düzenlenmiştir, artık ücretsiz bir proje :)

✧|♡ ThePlugMc ♡|✧

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
20
Puanlar
0
Merhabalar Sizin Gibi Kişiler Oldukça Ülkemiz Daha İyi Yerlere Geleceğini Düşünüyorum Ve Sizlere Teşekkür Edip Başarılarınız Devamını Diliyorum.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
@ImperialSwag Sizin gibi rollerde Türkiye'de çok az kişi var. Bunu yükseltmemiz lazım.

C

CAN147

Ziyaretçi
Başarilar dostum.

G

Garp

Ziyaretçi
İninal var ise plugin alabilirim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı