Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme İt Takes Two | İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa

1657084492380.png

İt Takes Two nedir?

İt Takes Two, A Way Out'un yapımcısı olan kişinin yaptığı Co-Op bir Aksiyon-Macera platform oyunu. Oyunu sadece 2 kişi oynayabiliyorsunuz. Ve biriniz yardım etmeden diğeri asla bir işi bitiremiyor, kısacası birbirinize muhtaçsınız.

1657085512003.png

Oyunun hikayesi

Oyunda ayrılmakta olan bir çift bu durumu kızlarına söylüyor. Adı Rose olan bu kız, bu duruma çok üzülüyor ve ağlamaya başlıyor. Gözyaşları elindeki iki oyuncağa damlayınca annesi ve babası bu iki oyuncağa dönüşüyor. May (Rose'un annesi) kukla bir oyuncağa dönüşürken Cody (Rose'un babası) kilden yapılmış bir oyuncağa dönüşüyor. Oyunda Cody ve May ara sıra Rose ile iletişim kurmaya çalışıyorlar fakat Rose onları farketmiyor. Oyunun başlarında birbiriyle sürekli kavga eden bu çift oyunun sonlarına doğru daha fazla anlaşmaya başlıyor.

1657086556468.png

Dinamikler

Oyunun oynanış unsurları sürekli değişiyor. Oyunu oynarken arılarla, bir oyuncak maymunla, bir elektrikli süpürgeyle mücadele ediyor; Rose'un sizi farketmesi için en sevdiği oyuncağı olan oyuncak fili öldürüyorsunuz (aşırı etkileyici bir sahne). Karakterlere her bölümde birbirinden güzel özellikler veriliyor. Örneğin bir bölümde Cody mıknatısın kırmızı kısmıyken May ise mıknatısın mavi kısmı oluyor. Bir diğer bölümde Cody'nin elinde patlayıcı bir madde fırlatan bir silah, May'in elinde ise ateş püskürten bir silah var. İkisi birleşince ortaya büyük bir patlama çıkıyor.

1657087819862.png

Oyun süresi

Oyun genellikle 10 ila 14 saat arası sürüyor. Kuzenimle ben oyunu 13 saat içerisinde bitirmişiz. Ve bu sürenin tamamında sonuna kadar eğlendik.

Oyun hakkındaki düşüncelerim

Oyun genel olarak gayet güzeldi. Ama bir bölümdeki özellikler ile diğer bölümdeki özelliklerin uzaktan yakından alakası yoktu. Sanki farklı 4-5 oyun oynuyormuş gibi hissettirdi. Bu beni rahatsız etmedi ama bazı kişileri rahatsız edebilir. Bazen özellikleri görünce kendi kendime keşke May'i alsaymışım dediğim oldu. Eminim kuzenim de keşke Cody'i alsaymışım demiştir.

Steam Sayfası

Oyun normalde 400 Türk Lirası fakat şuan da bulunan yaz indirimleri sayesinde %60'lık bir indirimle fiyatı 160 Türk Lirası'na kadar düşmüş. İt Takes Two Xbox Game Pass'de bulunuyor.

Oyunu Steam üzerinden satın almak için tıkla.
Xbox Game Pass satın almak için tıkla.

1657089988026.png

Sistem Gereksinimleri

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
    • İşlemci: Intel Core i3-2100T or AMD FX 6100
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD R7 260x
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
    • İşlemci: Intel Core i5 3570K or AMD Ryzen 3 1300x
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 980 or AMD R9 290X
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Değerli forum kullanıcıları umarım incelemimi beğenmişsinizdir bir daha ki incelememde görüşmek üzere!

Lucyfer

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Lucyfer

Elmaslar
1
Puanlar
75
Yer
Türkiye
Pretty Nice

TalhaMadam

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Poşet

Elmaslar
1
Puanlar
110
Yer
Adana
Minecraft
Vtsx
Bence Oyunu, Oynanışını, Hikayesini ve Kendi Fikirlerini Güzel Bir Şeklide Anlatmışsın, Tebrikler.

SerhatYanalak

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

么SerhatYnlk#6644

Elmaslar
1
Puanlar
850
Minecraft
zSerhatt
Güzel bir konu olmuş bravo

agelir3

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
13.520
Yer
Konya
Minecraft
agelir3
Kesinlikle türünün zirvesinde. İki kişilik coop oyun arıyorsanız listenize eklemelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı