Sol Reklam
Sağ Reklam

(İstek + Tanıtım) Farklı Server Fikirleri :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrTalha28

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba arkadaşlar ben Talha.Ben yakında faction sunucu urmayı planlıyorum (şuan başladım bile).Ama biliyoruz ki artık hep aynı tür sunuculardan (özellikle lapisli,bol diamondlu abartılı vip özellikleri olan) insanlar(siz olmasanız bile başkası) bıktı.Arkadaşlar sadede gelelim. Ben server kuracağım ama biraz farklı olacak. BUNUN İÇİN SİZİN FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR. Neyse şimdilik benim aklımda olan fikirleri söyleyeyim:
-Server kesinlikle emek olacak.Yok öyle bedavadan item :)
-Hammadde de lapis olmayacak sadece viphammadde de olacak
-Viphammadde demişken viphammaddede ise altın,elmas olmayacak,lapis,kızıltaş.... olacak (ve belki küçük bir ihtimal demir)
-SUNUCUDA HERKES EŞİT OLACAK.İster vip olsun ister babamın oğlu olsun hangi suçu işlediyse herkes aynı cezayı alacak (cümle biraz tuhaf oldu ama anladınız siz :) )
-Çok farklı pvp yerleri olacak.Öyle sadece arenayla bitmeyecek olay...Baya değişik pvp fikirleri var aklımda
-Eventlerde abartılı item verilmeyecek (Belki bayramlarda sadece elmas verilir ama Normal eventlerde elmas verilmeyecek)
-PvP hilesi yapan KESİNLİKLE sınırsız ban yiyecek
-Rehberler ilgili olacak,ilgili olmayan rehber anında görevden alınır
-Oyunculara KESİNLİKLE item (özellikle de edit verilmeyecek)

Bunlar da olacak ama bunlar klasik şeyler arkadaşlar benim bambaşka fikirlere ihtiyacım var. BU ARADA EN İYİ FİKRİ VEREN ZAT-I MUHTEREM SUNUCU AÇILIRSA TABİİ Kİ ÖDÜL ALACAK :).
Arkadaşlar oyunun amacını değiştirmeliyiz.Artık sadece güçlen ve savaş olmamalı.Bana katılanlar ve fikri olanlar buradan veya skypeden fikrini yazabilir :)

ee ne demişler "Düşünüyorum,Öyleyse varım..."

Foxx470708

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

AkuYoh#0616

Elmaslar
67
Puanlar
0
Yer
turkey istanbul
Minecraft
RoocerTR
server in reklamını yaparken az özen gösterip bir kaç resim yada tanıtım videosu koysaydın be bilader

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı