Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR İstediğin Yetkiliyi İstediğin Şekilde Eleştir veya Öv!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TekinSTY

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ben Bilmem Kİ ?#3432

Elmaslar
161
Puanlar
0
Minecraft
_AngelLegend_

EgeGVN

Your dreams, our reality!

Discord:

EgeGVN#7509

Elmaslar
55
Puanlar
0
@Garp yöneticilerin kralı her iyi ve kötü anımda bana destek oldun, işini son derece iyi yapanlardansın seviliyosun.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
14.770
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
@YigitReisOffical Kendisini tam olarak tanıyamadım, örnek alabileceğim birisi.
@EnesAktas Kendisi en yakın arkadaşlarımdan birisi. Daha ekibimize yeni katıldı umarım başarılı olur.
@VioSensei Açıkcası konularını beğeniyorum, daha iyi yerlere kesinlikle geleceksin.
@* Kendisi bana çok yardımcı oldu, o da örnek alacağım birisi.
@HanZNG Kendisini daha hiç tanıyamadım. Ancak başarılı olduğunu biliyorum :D

Editör ekibini seviyorum, hepsi başarılı,

Saygılarımla Gökdeniz.

BatuhanCvk

Nova Paketim Plugin Paketi Hizmetleri

Discord:

BATUHAN CEVIK#0001

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
AtesliDondurma

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
@Batuhan Yenidogan - Foruma devir alanı birkaç ay oldu. Gerçekten eski yönetime nazaran çok adaletli bir sistem kurdu. Bu arada gerçekten yaptığı sistemleri vs. takdir ediyorum. En iyi performans gösteren yetkiliye ödül vs. cidden bu yöneticiyi çok seviyorum <3

@Cremranyec78 - Gerçekten aşırı samimi birisi hal ve tavırları çok hoşuma gidiyor. Kendisini daha aktif görmek daha iyi olur :)

@Garp - Herkesin hakkını savunan bir yetkili olduğunu düşünüyorum. Cidden bu foruma sağladığı katkıları buraya yazmamız ile bitmez.

@Burakcan @EmreSHN.BLC - Kendilerini pek tanımam fakat her ikisi ile zamanında kısa konuşmam olmuştu. İyi kişililere benziyorlar ;)

@Dagon - Gerçekten Editör ekibinin çok sevdiğim yetkilisidir. Kendisi daha üst mertebeleri hak ediyor.

@ThanatosUltio - @Gökdeniz1881 - @EnesAktas - Bu 3 arkadaşı henüz yeni tanıdım fakat her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar.

@VioSensei - Ekibimize henüz yeni katıldı fakat "Deneme" ünvanını hak etmiyor. Kendisinin gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim.

@* - @HanZNG - Editör ekibinin muhteşem 2'lisi olduğunu söylebilirim. Gerçekten forum içerisinde muazzam konular açıyorlar.

@Alpho320 - Gerçekten aylardır forum için çabalıyor. Kendisini daha üst mertebelerde görmek hoş olurdu.

@Anathory - Kendisini hiç tanımıyorum fakat görevini çok aktif şekilde yapıyor. Bunun yanı sıra tasarımları vs. çok hoşuma gidiyor.

@Sir Cylonce - Bu konu 1-2 ay önce açılsa gerçekten buraya olumlu şeyler yazamazdım fakat son birkaç haftadır aramız ciddi anlamda düzeldi. Cidden bu adam kaç haftadır "Yıldız Moderatör" seçiliyor. Gerçekten görevini layıkıyla yaptığını düşünüyorum. Daha üst mertebelerde olabilir.

@akıner - Kendisini çok severim fakat herhangi bir olay olduğunda sağı solu belli olmuyor. Bir olay olduğunda beni normal şekilde uyarabilir. Olayları ciddi anlamda büyütmenin anlamı yok. Bunun yanı sıra gerçekten Destek ekibi için çok çalışıyor. Bu ay içerisinde çok kişiye yararı dokundu.

@élvio - Kendisi aramıza yeni katıldığından dolayı pek tanımıyorum fakat işini güzel yapan birisine benziyor.

@Yaqiz - Gerçekten artık normal destek olabileceğini düşünüyorum. Sorunu olan arkadaşların yardımına fazlasıyla koşuyor :)
Ben?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

@DwordGG - Son birkaç haftadır bu yetkili arkadaş ile çok karşılaşıyorum. Gerçekten çok samimi ve yardım sever birisinin olduğunu söyleyebilirim. "Deneme Destek" yerine normal yetkiyi hak ediyor. Bu hafta sonu rahat bir şekilde terfi alması dileğiyle mesajlarımı bu bölüme bırakıyorum.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
@Batuhan Yenidogan - Foruma devir alanı birkaç ay oldu. Gerçekten eski yönetime nazaran çok adaletli bir sistem kurdu. Bu arada gerçekten yaptığı sistemleri vs. takdir ediyorum. En iyi performans gösteren yetkiliye ödül vs. cidden bu yöneticiyi çok seviyorum <3

@Cremranyec78 - Gerçekten aşırı samimi birisi hal ve tavırları çok hoşuma gidiyor. Kendisini daha aktif görmek daha iyi olur :)

@Garp - Herkesin hakkını savunan bir yetkili olduğunu düşünüyorum. Cidden bu foruma sağladığı katkıları buraya yazmamız ile bitmez.

@Burakcan @EmreSHN.BLC - Kendilerini pek tanımam fakat her ikisi ile zamanında kısa konuşmam olmuştu. İyi kişililere benziyorlar ;)

@Dagon - Gerçekten Editör ekibinin çok sevdiğim yetkilisidir. Kendisi daha üst mertebeleri hak ediyor.

@ThanatosUltio - @Gökdeniz1881 - @EnesAktas - Bu 3 arkadaşı henüz yeni tanıdım fakat her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar.

@VioSensei - Ekibimize henüz yeni katıldı fakat "Deneme" ünvanını hak etmiyor. Kendisinin gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim.

@* - @HanZNG - Editör ekibinin muhteşem 2'lisi olduğunu söylebilirim. Gerçekten forum içerisinde muazzam konular açıyorlar.

@Alpho320 - Gerçekten aylardır forum için çabalıyor. Kendisini daha üst mertebelerde görmek hoş olurdu.

@Anathory - Kendisini hiç tanımıyorum fakat görevini çok aktif şekilde yapıyor. Bunun yanı sıra tasarımları vs. çok hoşuma gidiyor.

@Sir Cylonce - Bu konu 1-2 ay önce açılsa gerçekten buraya olumlu şeyler yazamazdım fakat son birkaç haftadır aramız ciddi anlamda düzeldi. Cidden bu adam kaç haftadır "Yıldız Moderatör" seçiliyor. Gerçekten görevini layıkıyla yaptığını düşünüyorum. Daha üst mertebelerde olabilir.

@akıner - Kendisini çok severim fakat herhangi bir olay olduğunda sağı solu belli olmuyor. Bir olay olduğunda beni normal şekilde uyarabilir. Olayları ciddi anlamda büyütmenin anlamı yok. Bunun yanı sıra gerçekten Destek ekibi için çok çalışıyor. Bu ay içerisinde çok kişiye yararı dokundu.

@élvio - Kendisi aramıza yeni katıldığından dolayı pek tanımıyorum fakat işini güzel yapan birisine benziyor.

@Yaqiz - Gerçekten artık normal destek olabileceğini düşünüyorum. Sorunu olan arkadaşların yardımına fazlasıyla koşuyor :)
eyv reis

TheDarkFace

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Kaan #1881

Elmaslar
34
Puanlar
8.820
Minecraft
KaanElmas
@EnesAktas gerçekten kaliteli ve kendine tamamen özgür içerikler bence @EnesAktas iyi forumlar.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
burdan hepsinin

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
/ban @TümMC-TREkibi2019
Kısaca böyle.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı