Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım iPhone 11'in Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Param olsada almıyacağım bir iphone modeli açıkcası 8 plustan sonrasını param olsada almam desem daha açık olabilir :)

Bizim sınıfta iPhone 5 kullanan bir kız var. Yılların telefonu halen yaşıyor ve bence fiyatlar düşüne kadar almamakla iyi edersin.

Yani aradaki fiyat farkından dolayı açıklama yapılmamasına rağmen modelin daha düşük olduğu belli oluyor. Örnek kamerasında ekran çözünürlüğünde cpu kullanımında farklar oluyor. Yani aslında pro diye geçen model telefonun orijinal modeli ama iphone hepsinin tasarımını aynı olarak gösteriyor.

Uzun lafın kısacası ne kadar para o kadar kalite...

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Tabii ki öyle. Bizim sınıfta çocukların hepsinin hayali iphone. Ama telefon telefondur. Ne yani iphone diye daha mı az internet bitecek?
Evet iosta yer alan özellikler sayesinde daha az ram ile daha çok işlem yapabiliyorsun. Veri kullanımlarıda işlemci sayesinde dengelenerek androidden daha az internet harcamasını sağlıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Evet iosta yer alan özellikler sayesinde daha az ram ile daha çok işlem yapabiliyorsun. Veri kullanımlarıda işlemci sayesinde dengelenerek androidden daha az internet harcamasını sağlıyor.

Evet belki de cihazın en önemli yanlarından iyi olabilir. Sadece can alıcı fiyatlar....

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe

Bizim sınıfta iPhone 5 kullanan bir kız var. Yılların telefonu halen yaşıyor ve bence fiyatlar düşüne kadar almamakla iyi edersin.

Bendede İphone 7 modeli var almamanın nedeni home tuşları olmaması benim açımdan home tuşu olmadan telefon güzel gözükmüyor :D

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bendede İphone 7 modeli var almamanın nedeni home tuşları olmaması benim açımdan home tuşu olmadan telefon güzel gözükmüyor :D

Şahsen ben tam tersini düşünüyorum. Eğer cidden uygun fiyat olsa havada kapacağım telefondur.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Fiyatlar sadece bize karşı can alıcı yabancı ülkelerde 15-20 gün çalışarak alınabilen bir telefon.

O kadarını bizde biliyoruz. Amerika ve birçok çeşitli ülkede bir asgari ücretli 4-5 iPhone modeli alınabilir. ( İran, Venezuela gibi ülkelerde uçuk. )

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
çok ucuz hemen alıyoruz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.664
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Amerika'da işsizlik maaşıyla bile alabilirsin @akıner :). Home tuşu yani touchid gidince ve kamera dikeyleşince yeni modele geçmeyecek olanlardanım. Çok performanslı isteyen ve benim gibi düşünen varsa da 1-2 sene sonra 3-4 milyarlara düşecek 8 Plus, 8 veya daha düşük bütçeyle 7 Plus, 7 kullanabilir. Performansları günümüze göre gayet iyi.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Amerika'da işsizlik maaşıyla bile alabilirsin @akıner :). Home tuşu yani touchid gidince ve kamera dikeyleşince yeni modele geçmeyecek olanlardanım. Çok performanslı isteyen ve benim gibi düşünen varsa da 1-2 sene sonra 3-4 milyarlara düşecek 8 Plus, 8 veya daha düşük bütçeyle 7 Plus, 7 kullanabilir. Performansları günümüze göre gayet iyi.
ingiltere'deki bir asgari ücretle 2 tane iphone 11 alabiliyorsun.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
benim ile aynı kafadasın tuchid hastalıgı var bende sanırsam :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

ingiltere'deki bir asgari ücretle 2 tane iphone 11 alabiliyorsun.

Maalesef ülkemizde ancak ev ve market giderleri anca yetiyor..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı