Sol Reklam

İnventive Mimar Takımı | Kuruluşumuzun şerefine "Çakma Lobimiz" ÜCRETSİZ!

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890
İnventive.gif

Merhaba, Nasılsın? İyisindir umarım.
---
İnventive Mimar Takımı olarak siz değerli oyuncularımıza hitap etmekten gurur duymaktayız. "Projeleri Gerçeklere, Gerçekleri Kaliteye" Çeviriyoruz. Her gerçek kaliteye dayanmaz tuttuğumuz fırçalar yanlızca boyalarla şekil vermiyor, fırçaları kullananları ile şekil veriyor. Nasıl kurulduk; "Kuruluşumuz yeteneklerimizin farkına varmamız ile bir takım ruhunun dayanışması ile oluştu. Uzun tecrübelere dayanan bu yaratıcılık sütunları yeni bir takımın ruhunu oluşturdu. Nitekim piyasa takımlarından farkımız müşteriye duyduğumuz ilgi ve alâka bizi ayakta tutuyor. Yeni fikirler yeni kurulmuş ekibimizi daha da çok geliştiriyor. Ekibi "3" kişi kurmuş olsakta yakın zamanda ekibimizi geliştirmeyi yetenekli insanların ellerinden tutup sizler için daha iyi, daha kaliteli bir ortam kurmak için çalışıyoruz." Biz kimiz; "Biz bir ekibiz çünkü: Fikir alışverişi daha iyi bir malzeme önümüze sunuyor. Biz bunu bir arada olduğumuz için değil birbirimizin fikirlerine değer verdiğimiz için bir ekibiz. Ekip topluluk değildir ekip dayanışmadır. Bu yüzden bizi hak yemeyen, saygılı ve düzgün bireyler olarak bilmenizi istiyoruz." Ne söylemek, sözü nereye getirmek gerekiyor? Sözü şekillendiremeyiz ama kullandığımız kelimelere anlam yükleyebiliriz. Zaten bu yüzden bir şey bize anlam ifade ediyorsa o şey bizim için bir değer kazanır o şey bizim için vardır o şey bize bir şeyler anlatmak istiyor demektir. İşte bizde size bunları anlatmak istiyoruz, size kalite diyoruz, size saygı ve eşitlikten bahsediyoruz çünkü biz bunların bize ne gibi değerler kattığını biliyoruz. Sizide bu yüzden değerli topluluğumuzdan haberdar etmek istiyoruz.
["Tecrübeler Geleceğin Önünü Aydınlatır Tabi Nasıl Aydınlatacağınızı Biliyorsanız..."]
---

jqDLGL.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

Orjinal 1.png

Orjinal 2.png

Orjinal 3.png

---

İndirme Link

Virüs Total Link

---

Discord Sunucumuza katılıp güncel durumlardan haberdar olmak için; Discord adresimi eklebilirsiniz.
Discord ID : Berkin Tekin#3176

---

Çakma Lobimizi beğendiyseniz Yorumlar kısmına belirtmeyi unutmayın.
Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın!

Inventive 2.png
Bloklar şekil vermez, Yaratıcılık şekil verir.

Son düzenleme:

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhaba kaliteli ve güzel bir map olmuş paylasım için teşekkür ederim. Kısa zaman içerisnde takım flamanızı alıp foruma gireceginizi düşünüyorum çünkü sizin gibi mimari hizmeti iyi olan takımları görmek güzel olur.

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890
Merhaba kaliteli ve güzel bir map olmuş paylasım için teşekkür ederim. Kısa zaman içerisnde takım flamanızı alıp foruma gireceginizi düşünüyorum çünkü sizin gibi mimari hizmeti iyi olan takımları görmek güzel olur.
Bize olan ilginiz ve Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

Aromatic

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Japonya
Minecraft
Rabotics
Çok güzel bir takıma benziyor.Foruma Hoş geldiniz.

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Discord: Furkan Oruc#8287 özel lobi haritası için bi konuşalım

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR
Güzelmiş, başarılar

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020
Güzel Takım, Harika Harita Çakmalobi için bu haritayı kullanacağım ücretsiz olmasıda harika

ahmtcakl

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Ahmet | paX#0450

Elmaslar
41
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
ahmmet
Berkin Abi foruma hoş geldin konu tasarımı baya güzel olmuş eline sağlık ekibin şuanlık iyi durumda gelişmeler!! Başarılarının devamını diliyorum.

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890
Güzel Takım, Harika Harita Çakmalobi için bu haritayı kullanacağım ücretsiz olmasıda harika
Yorumun için Teşekkür ederim, işimizin gereği.
Berkin Abi foruma hoş geldin konu tasarımı baya güzel olmuş eline sağlık ekibin şuanlık iyi durumda gelişmeler!! Başarılarının devamını diliyorum.
Hoş buldum, Yorumun için Teşekkür ederim.

DolunayZen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Dolunay#1849

Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
DolunayTR

Çakma lobinizi çok beğendim. Güzel takıma benziyor. Hadi hayırlısı.​

BerkinTKN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
890
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı