Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber İnternetten Para Kazanma Yolları - Kısa Sürede Zengin Olun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
z0k9Qj.png

Ön Söz

Merhaba arkadaşlar, ben Dagon. Bu konumda İnternetten Para Kazanma Yöntemleri adlı konuyu açmak üzere kalemi ele alıyorum.
Öncelikle bir şey söylemek istiyorum ki öncelikle burayı okumadan İngilizce bilmeniz işinize yarayacaktır.
Google çeviriden bakarım diyorsanız o ayrı ama İngilizce bilenler için daha kolay olacaktır.
Çünkü bu yöntemleri / imkanları genelde yabancı internet siteleri sağlamakta.

Bu konudaki siteleri diğer İnternet sitelerinde sık sık gördüğüm ve çok kazandıran siteler olduğu için koyuyorum.
Konuda önce yöntemleri sonra da İnternet sitelerini tanıtacağım.

Dilerseniz şimdi konumuza geçelim...

bBW3mG.png

1. Forumlar Doldurmak
Öncelikle bu yöntem ile ilgili bir çok site bulunmakta. Bu yöntemde genelde "Kişisel Bilgiler" gibi bilgiler istenmekte.
Bu bilgileri girince belirli ücretler gelir.
EPZoaq.png

2. Anket Doldurmak

Bu yöntem çok sıklıkla kullanılır ve yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu yöntemde çok sıklıkla şu tür sorular çıkar:
  • Köpek sever misiniz?​
  • Dünya neden dönüyor?​
  • Ailenizde en çok kimi seversiniz?​
Gibi saçma sorular çıkar.
bBWz4d.png

jyoZkj.png

1. Youtube
Youtube şu anki nesildeçok yaygınlaşmış, yüksek bir kazanç elde etmeyi sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntem için emekte gereklidir.
Artık bu bir meslek olarak ta görülmekte!
A1pRYp.png

2. İnstagram
İnstagram
uygulaması artık günden güne değişmeye başladı. Her yerde Butik vb. satış sayfaları açıldı . Bazen kendi kendinize ” Yav bende yapsam para kazanır mıyım ? “ diye düşünmüşsünüzdür muhtemelen. Emin olun o satış yapan insanların sizden bir eksiği yok. Sizin onlardan tek eksiğiniz biraz cesaret.
5DB5Rj.png

3. Google Ödülleri
Bu uygulama sayesinde cepleriniz para ile dolup taşmayacak belki ama örneğin bir oyun oynuyorsunuz ve oyun için 5 TL gerekiyor . Siz bu 5 TL parayı cebinizden ödemek yerine cevapladığınız 3 – 5 soru ile ödemiş olacaksınız.
Uygulamanın çalışma mantığı çok basit. Kısacası size bildirim ile gelen sorulara cevap verin ve para kazanın. Bu uygulama ile elinize nakit para geçmeyecek fakat, uygulama içi satın almalarda kullanabileceksiniz.
dORyqV.png

rO7lmN.png

Evet arkadaşlar bu konum bu kadardı. İnşallah beğenmiş veya işinize yaramıştır. Beğendiyseniz konuyu beğenmeyi ve itibar puanı vermeyi unutmayın! :)
KxLPy6zKSwGWKmFdBQfICA.png

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
Güzel bir konu para kazanmak isteyenlere.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Oh gelsin paracıklar gelsin mc-tr cashleri :D

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
O "saçma" olarak nitelendirdiğin sorular ile nice seçimlerin yönü değiştiriliyor. Küçümseme onları, çok etkili bir silaha dönüşebiliyorlar. ;)

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
O "saçma" olarak nitelendirdiğin sorular ile nice seçimlerin yönü değiştiriliyor. Küçümseme onları, çok etkili bir silaha dönüşebiliyorlar. ;)
Acaba " Tuvalete köpek ile girer misin? " sorusu neyi değiştiriyor? Çok merak ettim.

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
41
Puanlar
13.520
Sitelerin linklerinide vereydin keşke

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
G

Garp

Ziyaretçi
"...kalemi ele alıyorum." yazmak yerine "...klavyeyi elime alıyorum." daha iyi olabilirdi.​

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Ellerine sağlık bro, sonunda güzel güzel konular açmaya başlıyorsun.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
"...kalemi ele alıyorum." yazmak yerine "...klavyeyi elime alıyorum." daha iyi olabilirdi.
Buradaki " Kalemi ele alıyorum. " cümlesi yani konuyu ele almak / yazmak anlamında kullanılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı