Sol Reklam

Anı İnternetten ilk defa nereden para kazandınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkanaka

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

furkqnaka

Elmaslar
29
Puanlar
2.355
Yer
Mersin
Minecraft
comolokko
Selamlar, interette ilk nerede para kazandınız?

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Bir arkadaşımla ortak bir YouTube kanalı kurmuştum. Bir program kodlamıştım, sözde nitro kodları veriyordu ve tanıtım videosunu çekmiştim. Birkaç montaj hilesiyle neredeyse kusursuz bir video ortaya çıkarttım. Kanala attık ve tr.link üzerinden bağlantı oluşturarak insanların tıklayıp bize para kazandırmalarını sağladım. Yaklaşık bir ay içerisinde 3k'dan fazla tıklanma elde ettik. 56 ₺ para almıştım, o gün bugündür internetten para kazanmak kolay bir iş olarak geliyor aklıma.

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
Yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılı içerisinde Lord SkyBlock adında Minecraft sunucum vardı. O zamanlar hiçbir şey bilmediğim hâlde, çok yüksek gelir elde ediyordum. Sunucumun internet sitesi vs. yoktu, sadece oyun içerisinde VIP satışlarını vs. Skype üzerinde yapıyordum. Arda isminde bir çocuk vardı, yaşı baya küçüktü ama çok saygılıydı. Sürekli sunucumu beğendiğini söyler, beğenmek ile kalmaz sürekli para yatırırdı. Arda sayesinde en az 400 TL civarı para kazanmıştım. Geri kalan kullanıcıların da yatırmış olduğu miktar ile çok fazla gelir elde etmiştim. Küçük yaşım ve yetersiz bilgim sebebiyle sunucumu kapatmak zorunda kalmıştım.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
@Scropy ile birlikte MC-TR'den satış yaparak kazandım :;p

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR

Eqseuide

Kimseyi Sevemem Hep, Kimse Olamaz Yanıma Denk!

Discord:

Only Eqsee?#1837

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Eqsee
Btcturk pro dan 8 saatte 8K Kazanmıştım onun haricinde ape coin vardi gectigimiz ramazan ayinda günde 800-1000tl Gelirim oluyordu :/

Onur1337

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
895
Yer
İstanbul
Minecraft
x
Yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılı içerisinde Lord SkyBlock adında Minecraft sunucum vardı. O zamanlar hiçbir şey bilmediğim hâlde, çok yüksek gelir elde ediyordum. Sunucumun internet sitesi vs. yoktu, sadece oyun içerisinde VIP satışlarını vs. Skype üzerinde yapıyordum. Arda isminde bir çocuk vardı, yaşı baya küçüktü ama çok saygılıydı. Sürekli sunucumu beğendiğini söyler, beğenmek ile kalmaz sürekli para yatırırdı. Arda sayesinde en az 400 TL civarı para kazanmıştım. Geri kalan kullanıcıların da yatırmış olduğu miktar ile çok fazla gelir elde etmiştim. Küçük yaşım ve yetersiz bilgim sebebiyle sunucumu kapatmak zorunda kalmıştım.

++ benim de 2014 de falan aynı şekil bi skyblock sunucum vardı sunucuda hiçbir şey yoktu hazır paketle açılmıştı site bile yoktu 82 onlineı falan görmüştüm. Eskiden hem 82 online büyük bir şeydi (Sonoyuncu bile ortalama +1000 online çekiyodu) hem de insanların vip alabilecek bütçesi oluyordu. 12 yaşımda açtığım sunucudan deli para kazanıyodum ya

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Twitch 400 dolar :D Pek kolay olmadı yaklaşık 1 sene falan sürdü ama 1 seneye değdi o para sayesinde önüm açıldı.

Onur1337

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
895
Yer
İstanbul
Minecraft
x
Twitch 400 dolar :D Pek kolay olmadı yaklaşık 1 sene falan sürdü ama 1 seneye değdi o para sayesinde önüm açıldı.

beyler gelin bitçi yakaladım tutuyorum kaçmasın çabuk gelin

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
2018'de 50tl'ye bir eklenti yazmıştım, baya yeniyim tabi javada 3 ayım falan var, sanırım classy diye bir takım almıştı beni, orası biraz sonra kapandı tabi dolandırıcılıktan diye hatırlıyorum yada admini ban yedi sanırım,

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
Konu tasarımı yapıp satarak :)

xtaf

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

xtaf#6188

Elmaslar
17
Puanlar
955
Yer
İstanbul
Minecraft
xtaf
Çok yuklu bir para kazanamadım ama discorda sunucu satarak 250 300tl kazaniyordum haftalık veya aylık

Makstosei

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Makstosei #5229

Elmaslar
1
Puanlar
910
Minecraft
Makstosei
site adı yazmak inş sorun olmaz :D klansavaşları diye geçiyordu ozamanlar şimdi klanlar oldu 55 köyü olan hesabı 50 liraya satmıştım sanırım 2010-2011 o civarlarda birşeydi. gri siyah yatay çizgileri olan bir kapşonlu almıştım epeyi zamanda kullanmıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı