Sol Reklam

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
yeni_logo.png

Instagram'a Bilgisayardan Nasıl Girilir?

Herkese kucak dolusu sevgiler! Çoğu kişinin merak ettiği bir konuyu ele alacağız. İnstagram'a bilgisayardan nasıl girilir? Bunu bilmek ister misin? Sizi bekletmek olmaz. Hemen konumuza geçelim.

microsoft-1.png

İnstagram'ı bilgisayardan kullanmanız için işletim sisteminizin Windows 10 olması gerekiyor. Çoğu kişinin işletim sistemi Windows 10 olduğu için fazla sorun çıkmayacaktır. Eğer işletim sisteminiz Windows 10 değilse alttaki alternatif çözümlere bakabilirsiniz. Windows Mağaza'da yer alan İnstagram sizlere çare oluyor. Direkt mesaj gönderme, beğenenleri görme, fotoğrafları beğenme ve yorum yapma, kullanıcı arama ve takip etme, içeriklerinizi silme ve profil düzenleme gibi özelliklere bu program ile erişebilirsiniz. Hemen nasıl kuracağınızı anlatıyorum.

games-topic.PNG

Windows Mağaza'ya giriş yapalım. Karşınıza bu tarz bir menü açılacak. Sağ üst kısımdan arama kısmına İnstagram yazın. Orada çıkacak olan İnstagram'ı yükleyin. Yükleme bittiğinde aç seçeneğine tıklayın.

Screenshot-2.png

Karşınıza bu tarz bir ekran çıkacak. Buradan giriş veya kayıt olabilir, Facebook hesabınız ile girişte yapabilirsiniz. Artık telefondan gerçekleştirdiğiniz işlemleri buradan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ALTERNATİF YÖNTEMLER
WEB SÜRÜMÜ

Hey sen! Eğer işletim sistemin Windows 10 değilse üzülme. Sana bir haberimiz var! İnstagram'ın web sürümünü kullanabilirsiniz. Fazla özellik barındırmasa da çoğu işlerinizi web sürümünde gerçekleştirebilirsiniz. Web sürümüne gitmek için www.instagram.com adresine tıklayın.

Android Emülatörü

Tüm özelliklere erişebilmek mi istiyorsun? Sana bir emülatör lazım! Instagram’ı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınıza bir Android emülatörü yükleyin. Yüklendikten sonra Instagram uygulamasını kurun. Aşağıda bulunan Android emülatörlerinden dilediğinizi indirdikten ve bilgisayarınıza yükledikten sonra programı başlatın. Bundan sonrası sizler için çok kolay olacaktır. Sizlere önerebileceğim emülatörleri aşağıya sırayla listeliyorum.

1. BlueStacks
  2. Andy
  3. * App Player
  4. Genymotion
İnstagram'ı kullanabileceğiniz alternatifleri listeledik. Buradan istediğinizi emülatörü seçip indirebilirsiniz.
Kolay gelsin, başarılar.

instagram-logo-wallpaper-65638-67870-hd-wallpapers.jpg

Burada konumun sonuna geliyorum. Diğer konularımda görüşmek üzere...
Hoş ve esen kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten güzel rehber olmuş. Bende 1-2 yıldır bizzat ''Microsoft Store'' ile ilişkisi olan İnstagramı kullanıyorum. Gerçekten çok işimi görüyor :D​

karb10-Emirhan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
karb10
Elmasını verdim, başarılı bir rehber :)

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
yeni_logo.png

Minecraft Türkiye - Instagram'a bilgisayardan nasıl girilir?

Herkese kucak dolusu sevgiler! Çoğu kişinin merak ettiği bir konuyu ele alacağız. İnstagram'a bilgisayardan nasıl girilir? Bunu bilmek ister misin? Sizi bekletmek olmaz. Hemen konumuza geçelim.

microsoft-1.png

İnstagram'ı bilgisayardan kullanmanız için işletim sisteminizin Windows 10 olması gerekiyor. Çoğu kişinin işletim sistemi Windows 10 olduğu için fazla sorun çıkmayacaktır. Eğer işletim sisteminiz Windows 10 değilse alttaki alternatif çözümlere bakabilirsiniz. Windows Mağaza'da yer alan İnstagram sizlere çare oluyor. Direkt mesaj gönderme, beğenenleri görme, fotoğrafları beğenme ve yorum yapma, kullanıcı arama ve takip etme, içeriklerinizi silme ve profil düzenleme gibi özelliklere bu program ile erişebilirsiniz. Hemen nasıl kuracağınızı anlatıyorum.

games-topic.PNG

Windows Mağaza'ya giriş yapalım. Karşınıza bu tarz bir menü açılacak. Sağ üst kısımdan arama kısmına İnstagram yazın. Orada çıkacak olan İnstagram'ı yükleyin. Yükleme bittiğinde aç seçeneğine tıklayın.

Screenshot-2.png

Karşınıza bu tarz bir ekran çıkacak. Buradan giriş veya kayıt olabilir, Facebook hesabınız ile girişte yapabilirsiniz. Artık telefondan gerçekleştirdiğiniz işlemleri buradan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ALTERNATİF YÖNTEMLER
WEB SÜRÜMÜ

Hey sen! Eğer işletim sistemin Windows 10 değilse üzülme. Sana bir haberimiz var! İnstagram'ın web sürümünü kullanabilirsiniz. Fazla özellik barındırmasa da çoğu işlerinizi web sürümünde gerçekleştirebilirsiniz. Web sürümüne gitmek için www.instagram.com adresine tıklayın.

Android Emülatörü

Tüm özelliklere erişebilmek mi istiyorsun? Sana bir emülatör lazım! Instagram’ı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınıza bir Android emülatörü yükleyin. Yüklendikten sonra Instagram uygulamasını kurun. Aşağıda bulunan Android emülatörlerinden dilediğinizi indirdikten ve bilgisayarınıza yükledikten sonra programı başlatın. Bundan sonrası sizler için çok kolay olacaktır. Sizlere önerebileceğim emülatörleri aşağıya sırayla listeliyorum.

1. BlueStacks
  2. Andy
  3. * App Player
  4. Genymotion
İnstagram'ı kullanabileceğiniz alternatifleri listeledik. Buradan istediğinizi emülatörü seçip indirebilirsiniz.
Kolay gelsin, başarılar.

instagram-logo-wallpaper-65638-67870-hd-wallpapers.jpg

Burada konumun sonuna geliyorum. Diğer konularımda görüşmek üzere...
Hoş ve esen kalın.

Güzel bir konu, tebrik ederim dostum!
Yanlız web biraz çöp

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
telefondan bakmaya neden üşeniyorsunuz ki bilgisayardan daha zor bence

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Gayet başarılı bir konu. Tebrikler!

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Bence instagramın bir özelliği yok foto yükleyip takipçi kasıyon ama karın doyurmuyo veya resimlere bakıp oyun oynarken attığımız kahkahalar olmuyor değişik bir uygulama ama bilgisayardan girenler için iyi bir konu

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı