Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım İn Famous Second Son İncelemesi

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 749
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

İn Famous: Second Son İnceleme!

Merhaba forum üyeleri, bugün sizlere "İn Famous: Second Son İnceleme!" adlı konumu sunarak, sizlere İn Famous: Second Son hakkında bilgi verip, sizin bir konu da daha bilgilenmenizi amaçlıyorum. İsterseniz uzatmadan konumuza geçelim forum üyeleri.

Oyunun Konusu Nedir?

Karakterimiz Delsin abisi tarafından bir yaşlı teyze olan Batty'nin evine çağırılıyor. Delsin eve gelir ve bir de ne görsün abisi çok kızgın sizce neden? Delsin gene rahat durmayıp suç işlemiş ve abisinin gazabına uğrar. Sonra birlikte dışarı çıkarlar herzaman ki gibi Delsin suç işlemeyeceğine söz verir ama bu sözü fazla uzun tutamaz. Birden onlar dışarıdayken bir hapishane arabası fena halde kaza yapar ve abisi polis olduğu için kaçmaya çalışan mahkümların peşine düşer fakat bilmiyordurki arabanın içinde 1 tane daha mahkum var işte o mahküm oyunumuzu başlatan kişi. Bu bahsettiğim tüm mahkümlar Kondiüt adlı hastalığa sahip peki diyeceksiniz bu Kondiüt nedir? hemen cevaplıyorum belirttiğim hastalık ; dumanlı bir hastalık yani nasıl anlatsam duman sizin kontrolünüzde oluyor ve siz yavaş yavaş istediğiniz güçleri açıp kullanabliyorsunuz.

infamous-second-son-listing-thumb-03-ps4-us

Oyundaki Amacımız Nedir?

Oyundaki amacımız ; bazı bölgeler var örneğin Seattle gibi, bu bölgelerdeki D.U.P askerlerini temizleyerek bölgeleri % olarak D.U.P yönetiminden kurtarmak amacımız. Peki insan demez mi bu D.U.P'yi kim yönetiyor? D.U.P Yöneticisi bir kadın ama onunda bizim gibi özel güçleri var fakat bizden daha üstün örneğin bizi betona çevirebiliyor. Tabii sadece bununla kalmayıp oyunda yan görevler falan oluyor falan filan mesela bazı yerlerde sadece D.U.P değil, uyuşturucu satan 7 8 kişilik gruplar da olabilyor bunları temizlersek bize iyi karma veriyor.

infamous_783731b.jpg

Oyunun Bazı Özellikleri ;

Oyunda Karma 2'ye ayrılıyor, İyi Karma ve Kötü Karma diye bu karmalar teslim olmak isteyen D.U.P askerlerine ve sivillere karşılık yapılıyor eğer teslim olmasına izin verirseniz etkisiz hale getirip iyi karma kazanıyorsunuz ama izin vermeyip öldürürseniz kötü karma kazanıyorsunuz. Peki bu karmalar neye yarıyor karmalar güç açmanıza yarar örneğin bir gücü açmak için iyi karma 2 seviye gerekir bir gücü açmak için kötü karma 2 seviye gerekir. Ha unutmadan söylüyeyim eğer bir sivili yada D.U.P askerini infaz edersiniz iyi karmanız eksilecektir.

34432-teaser1.jpg

Oyun hangi platformlarda mevcut?

Oyun ne yazıkki sadece PS, XBOX gibi platformlarda var bilgisiyar için yok bu durum beni çok üzüyor, önceden PS4'üm vardı ve oynamıştım güzel oyundu fakat artık yok ve bilgisiyar da oynayamıyoruz.

Evet MC-TR üyeleri, bugün sizlere "n Famous: Second Son İnceleme!" adlı konumu sunarak İn Famous: Seconds Son adlı oyunda sizi bilgilendirdim. Eğer oyun hakkında gerçekten güzel bilgiler öğrendiyseniz yorum yapmayı ve like atmayı unutmayın.

Görüşmek üzere MC-TR Ailesi.

Son düzenleyen: Moderatör:

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Bunun serisini bir ara izlemiştim birinin youtube kanalından. Bu ikinci serisi mi? Bu arada ellerine sağlık güzel konu.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Bunun serisini bir ara izlemiştim birinin youtube kanalından. Bu ikinci serisi mi? Bu arada ellerine sağlık güzel konu.
Tam emin değilim ama oyun sıralaması sanırım İn Famous 1, İn Famous 2, İn Famous: Second Son olarak ayrılıyor.

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Hmmm, dumanı kontrol etmek ha? Güzele benziyo .d

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Demek PS4 oyunu o zaman ben bu oyunu satın alıyorum.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Oyunda türkçe dublaj mevcuttur. Konu ve bilgilendirme için teşekkür ediyoruz fakat bir daha ki sefere Türkçemize dikkat ederek daha anlamlı cümleler ve ayrım kurallarına dikkat ettiğiniz konular görmek istiyoruz. İyi günler.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Oyunda türkçe dublaj mevcuttur. Konu ve bilgilendirme için teşekkür ediyoruz fakat bir daha ki sefere Türkçemize dikkat ederek daha anlamlı cümleler ve ayrım kurallarına dikkat ettiğiniz konular görmek istiyoruz. İyi günler.
Önerileriniz için teşekkür ederim Batuhan bey :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı