Sol Reklam
Sağ Reklam

İmza yerine Sunucu Banner Yapma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
Merhaba arkadaslar. Sizde imzanıza kendi sunucunuzun ufak bi bannerinizi yapmak istiyorsanız tam yerine geldiniz :) Size gösterdiğim adımları tek tek uygularsanız , doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Adım: İlk olarak "http://topg.org/minecraft_banner_maker" adlı siteye giriş yapıyoruz.

2.Adım:" Image size " kısmından bannerinizin çözünürlüğünü ( büyüklüğünü ) ayarlayabilirsiniz.

3.Adım:" Background Type " Kısmından isterseniz sitede hazır olan ArkaPlan stillerini kullanabilirsiniz.Yada Kendiniz Stil upload Edip onu kullanabilirsiniz.

4.Adım:" Background Image " Kısmından istediğiniz ArkaPlanı seçebilirsiniz

5.Adım:" Server Name " Kısmına serverinizin ismini yazmalısınız. Ve Yazı Rengini | Fontunu | Büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. ÖRNserverİsmi || XXXCraft ||

6.Adım(SON)" Server IP // PORT " Kısmına serverinizn IP'Sini Ve Portunu yazmalısınız.Aynı şekilde Yazı Rengi | Font | Yazı Büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. ÖRNserverIP || play.xxxcraft.com:2556
NOT: İlk başta Port Kısmını " 25565 " yazmak zorunda değilsiniz. Eğer IP Gözükmesse Portı yazın.

BU ADIMLARI YAPTIKDAN SONRA " GENERATE BANNER " BUTONUNA TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

İYİ FORUMLAR

ALINTI DEĞİLDİR.

9R2k3O.png

NOT: Arkadaslar kendi Minecraft nickinize || Skininize | Veya serverinzin online / Offline durumunu gösteren bir banner yapmak için de " http://signaturecraft.us/ " adlı siteyi kullanabilirsiniz

Son düzenleme:

Zodiack

Skript is my life
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Sandalye
Yararlı teşekkürler.

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara

MasteLaa

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Güzel konu teşekkürler :)

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara

yυѕυғ | ριχεl TƦ

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Guzel ve YaRarlı konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı