Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım İmza Paylaşım

• Konuyu başlatan Silinen üye 87069
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.815
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Şahsen kalp kırıcı bir biçimde eleştirmemeye çalıştım. Bahsettiğim yerlerde eleştiride bahsedilmesi gereken yerlerdi. Eleştiri ne demek bilmiyor olabilir miyiz?
Tamamiyle kanser kitlenin en başında geldiğinin farkındasındır umarım. PSD veriyorum ki senin gibiler çok bildikleri için düzenlesin ve beni bilgisi/yaptığıyla eleştirsin. Boş yere uzatma ve kapat şu konuyu.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Eleştiri kötü kısımlar belirtilerek yapılır. Photoshop kullanmayı iyi bilenlere gidip PSD mi veriyorsun? Gülünç geldi :( .
Tamamiyle kanser kitlenin en başında geldiğinin farkındasındır umarım. PSD veriyorum ki senin gibiler çok bildikleri için düzenlesin ve beni bilgisi/yaptığıyla eleştirsin. Boş yere uzatma ve kapat şu konuyu.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Eleştiri kötü kısımlar belirtilerek yapılır. Photoshop kullanmayı iyi bilenlere gidip PSD mi veriyorsun? Gülünç geldi :( .
Sana burda ders vermeyi çok isterdim senin gibiler gidip "Keinga yorum kasıyor" diyerek abilerine şikayet ediyorlar. Sıkıntın varsa Discord üzerinden iletişime geç insan gibi çözelim şu işi.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Bana ders mi vereceksin? Hangi konuda? Umarım Photoshop değildir, çünkü birtakım şeyleri yanlış anlamış olabilirsin.
Sana burda ders vermeyi çok isterdim fakat daha sonra senin gibiler gidip "Keinga yorum kasıyor" diyerek abilerine şikayet ediyorlar. Sıkıntın varsa Discord üzerinden iletişime geç insan gibi çözelim şu işi.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Bana ders mi vereceksin? Hangi konuda? Umarım Photoshop değildir, çünkü birtakım şeyleri yanlış anlamış olabilirsin.
Saygı ve sevgi konusunda. Sanırım büyüklerin öğretememiş.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@smt287 @Hai @admiraldus @Garp Konunun kilitlenmesini istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı