Sol Reklam
Sağ Reklam

İlkokul Anılarımızı Paylaşıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emirr_

Elbet bir gün

Discord:

Emirr#6312

Elmaslar
304
Puanlar
14.570
Yer
Mars
Minecraft
Uzayke
Merhaba arkadaşlar konu başlığından bildiğiniz üzere ilkokuldan kalan anılarımızı paylaşalım
benim anım yok deme bir düşün mutlaka birşey bulursun.

1.Not: Abartıya Kaçmayalım,en uygun şekilde anımızı paylaşalım.

Benim İlkokul anım:
Bir gün okula gittim matematik dersine gireceğiz. O günde ödev olduğunu malesef ki ben bilmiyorum neyse matematik dersine geldik öğretmenimiz ödevleri kontrol ediyor sıra bana geldi öğretmen dedi ödevin nerde bende tabiki korkudan öğretmenim evde kaldı yarın getireceğim dedim ( işin aslı ödevi yapmadım :D ) sonra öğretmen beni geçti ödevleri tahtada çözmeye başladı sonra öğretmen benim yaptığımı unutup beni tahtaya kaldırdı bende kızmasın diye bişeyler yaptım fakat yaranamadım artık nasıl bir öğretmense beni müdürün yanına götürdü şöyle böyle müdür affetti ama o gün bu gündür öğretmenle aramda uzun bi açıklık var. Benimde böyle bir anım var bakalım sizin anılarınız nasıl ?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Ben kartopu yapıp millete atıyordum ufak birde taş koyuyordum degen degene AW:Esa.

MΛYИOŔΛ ♨

Yenik düşenin tek savunması , bahanesidir
Elmaslar
22
Puanlar
8.770
Okul değıştırmıştım ozamanlar'da kış gün perşembe don çekme partısı küçüklüğümuzun şakaları arkamız'da 6 7 tane kız var en yakın arkadaşımla eve gidiyorduk önlerinde donunu indirdim eve hangı hızla gıttığımı hatırlamıyorum :D en büyük....

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
Benim en büyük ve en troll anım kavga ediyorduk 2 vs 2 ağızlarını burunlarını kırdık çocukların çocuklar mahalleye gelin yiyosa dediler tamam geliyoruz dedik tabikide 2 kişi gitmedik 3 5 kişi topladık etraftan gidiyoruz mahalleye girdik mahalle ana baba günü mübarek çocuklar 20 kişi biz 7 kişi köşeden selam verdik geri kaçtık ondan sonra ki gün bu 20 kişi okul kapısınde bekliyolardı bende okula giderken yanıma demir sopa koymuştum bide kar maskesi taktım maskeyi bizde 15 kişi filanız karşılaştık adam beni tanımadı
ben çantayı açtım çıkardım sopayı çocuğa vurdum arkadaşları dalmaya çalıştı benim arkadaşlarım kurtardı beni etraftakiler bizi ayırmaya çalışıyo müdür yardımcısı geldi çocuk yanlışlıkla müdür yardımcısına tekme attı qw.eQW:eQWe. bizde kaçtık zaten maske var yüzümüzde müdür yardımcısı anlamadıda xd --- aslında en büyük anım bu değil

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Benim en büyük ve en troll anım kavga ediyorduk 2 vs 2 ağızlarını burunlarını kırdık çocukların çocuklar mahalleye gelin yiyosa dediler tamam geliyoruz dedik tabikide 2 kişi gitmedik 3 5 kişi topladık etraftan gidiyoruz mahalleye girdik mahalle ana baba günü mübarek çocuklar 20 kişi biz 7 kişi köşeden selam verdik geri kaçtık ondan sonra ki gün bu 20 kişi okul kapısınde bekliyolardı bende okula giderken yanıma demir sopa koymuştum bide kar maskesi taktım maskeyi bizde 15 kişi filanız karşılaştık adam beni tanımadı
ben çantayı açtım çıkardım sopayı çocuğa vurdum arkadaşları dalmaya çalıştı benim arkadaşlarım kurtardı beni etraftakiler bizi ayırmaya çalışıyo müdür yardımcısı geldi çocuk yanlışlıkla müdür yardımcısına tekme attı qw.eQW:eQWe. bizde kaçtık zaten maske var yüzümüzde müdür yardımcısı anlamadıda xd --- aslında en büyük anım bu değil
Kavga yapan da siziniz kaçan da sizsiniz garip :).

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Okul başlamıştı, yine en yakın arkadaşımla yan yana gelmiştik.Geçen seneki fen hocamız tekrar bizi seçmişti.Çok ama çok titiz ve gıcık bir öğretmendi. Beni yakın arkadaşımın yanından kaldırıp en öne aldı haliyle bende sinirlendim. Çıkışta eve gidiyoruz fen öğretmeni bizi kenara çekti ikinizede 0 vereceğim dedi.. Ne olduğunu anlamadık nası olsa okulun ilk günü ne yapmış olabilirizki? Annemlere falan söyledim böyle böyle annemler okula gitti müdürle konuştu. Fen hocamızın bize 0 verme sebebide çok komik. Alt üstü en yakın arkadaşım ve ben saygısızlık olmasın diye çöpümüzü atamadık. Fen hocasıda sıranın altında çikolata çöpünü görünce irenmiş ve bize bu yüzden 0 vermiş.
(NOT: Notuda düzeltmedi yine 0 olarak kaldı 1. dönem...)

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
İlk okulda Ben, WWE Oynuyorduk 1 sınıflar ile hepsini dövüyorduk Neyse bir gün tekrar oynayalım dedik
Gittik 1 Sıfılara sataşmaya Sonra farklı bir hareket yaptım çocuga O an ne yaptgımı ben de anlamadım Kafasında döndüm filan Yere düştü kafası kanamıştı ogün Okuldan atılıcagım diye çok Korkmuştum Sonrasında çocuk'a hiç birşey olmamış Diğer anım ise, Tren diye bir Oyun oynuyorduk,
Çocuk beni durmadan kırkırtıyordu kafasına bir tane vurup kaçmıştım sonra okul çıkışında beni dövdü Neyse Ağlayarak eve gittim ve uyudum vs sabah oldu ilk derdi Furkan bana baksana dedim ve On yumrugu koymuştum cembe taktım yere düştü Pata küte dövdüm. Bir daha 8 sınıf'a kadar bana hiç birşey diyemiyorlardı. Ve Bunların hepsi 4 Sınıfta Oldu :D Duygulandım şimdi.

TBekir

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Okul başlamıştı, yine en yakın arkadaşımla yan yana gelmiştik.Geçen seneki fen hocamız tekrar bizi seçmişti.Çok ama çok titiz ve gıcık bir öğretmendi. Beni yakın arkadaşımın yanından kaldırıp en öne aldı haliyle bende sinirlendim. Çıkışta eve gidiyoruz fen öğretmeni bizi kenara çekti ikinizede 0 vereceğim dedi.. Ne olduğunu anlamadık nası olsa okulun ilk günü ne yapmış olabilirizki? Annemlere falan söyledim böyle böyle annemler okula gitti müdürle konuştu. Fen hocamızın bize 0 verme sebebide çok komik. Alt üstü en yakın arkadaşım ve ben saygısızlık olmasın diye çöpümüzü atamadık. Fen hocasıda sıranın altında çikolata çöpünü görünce irenmiş ve bize bu yüzden 0 vermiş.
(NOT: Notuda düzeltmedi yine 0 olarak kaldı 1. dönem...)
Töbe :QEQEWqew

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Benim en büyük anım;
İlkokul 4:
Din sınavı olacaktık. Ondan sonra sınıfın camı çatlaktı. Bizimkilerde basketbol topu getirmiş. Sınıfta oynuyorlardı, top bana geldi tam attım sıradan sekip cama geldi. Cam kırıldı. Ondan sonra öğretmen geldiğinde bu nedir oğlum dediler. Herkes basketbol topu geldi dediler. Cam da okul bahçesine bakıyordu. Öylece kurtulduk, sınavdan da kopya çektik sınıfca.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
İlk okulda Ben, WWE Oynuyorduk 1 sınıflar ile hepsini dövüyorduk Neyse bir gün tekrar oynayalım dedik
Gittik 1 Sıfılara sataşmaya Sonra farklı bir hareket yaptım çocuga O an ne yaptgımı ben de anlamadım Kafasında döndüm filan Yere düştü kafası kanamıştı ogün Okuldan atılıcagım diye çok Korkmuştum Sonrasında çocuk'a hiç birşey olmamış Diğer anım ise, Tren diye bir Oyun oynuyorduk,
Çocuk beni durmadan kırkırtıyordu kafasına bir tane vurup kaçmıştım sonra okul çıkışında beni dövdü Neyse Ağlayarak eve gittim ve uyudum vs sabah oldu ilk derdi Furkan bana baksana dedim ve On yumrugu koymuştum cembe taktım yere düştü Pata küte dövdüm. Bir daha 8 sınıf'a kadar bana hiç birşey diyemiyorlardı. Ve Bunların hepsi 4 Sınıfta Oldu :D Duygulandım şimdi.
Türkçemizi doğru kullanalım lütfen :)

Irfan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Irfan#2591

Elmaslar
91
Puanlar
8.970
Yer
Offenburg
Minecraft
irfii01
4. sınıfta matematik dersindeydik hoca beni tahtaya çıkarmıştı bende güzel anlatayım dedim ve yanlışlıkla matematik değilde minecraft dedim :)

OguzhaNPW

Duanla mı doğdum ki bedduanla öleyim zalim!
Elmaslar
12
Puanlar
6.330
Yer
Manisa
Benimki sizinkiler gibi değil maalesef. Çok daha farklı ve pisikobatcasına ve neden yaptım bilmiyorum olaylar aniden gelişti, anlatayım..

Öncelikle sınıfı hatırlamıyorum 4 yada 5.sınıf falandık. O zamanlarda bende telefon yok. 2 tane çocuk var afedersiniz ama tam bir m**, anladınız siz.. Sıra arkadaşımda tam bir ge******, çok sinir oluyodum bi gün baya kızdırdı sonra öğlen telefon numaramı istedi bende anneminkini verdim oda gitti öğlen aradı gizliden selam aşkım diye falan annem telefon numarasını buldu gitti okula müdüre şikayet etti falan sonra bizle müdür konuştu işte sen nerden buldun telefon numarasını birde ben ek konu açtım hemen araya soktum işte sen ne kızdırıyosun diye falan ne zaman çocuğa deseler bana kendisi verdi telefon numarasını diyodu sonra bu başta dediğim 2 çocuk demiştim bunlarda kızdırıyo dedim. Bu 3 kişininde sağlık raporu olduğundan ona sataştığında sen suçlu duruma düşüyosun ve uzaklaştırma yiyebiliyosun. Bende artık nası gaza geldiysem bunların 3 ünüde şikayet ettim falan baya büyüttüm bunlar böle kaldı şaşkın şaşkın 2 si okuldan atıldı diğeri okulda bana yanaştığı anda direk müdür gel yanıma dedi falan sonra bu bana sataştı bende söledim o da okuldan gitti hepsinden kurtuldum nası gaza geldiysem sağlık raporu bile bana işlemedi.. Buda böyle bir anı okuduğunuz için teşekkürler..
[DOUBLEPOST=1483550379,1483549297][/DOUBLEPOST]Hadi bir anı daha gelsin.. Fakat bu anı ilkokul değil 9.sınıf yani lise 1 anısı..

Dil ve anlatım dersindeyiz. Sınava 1-2 gün var. Hoca elinde sınav kağıdını tutuyor altınada defter aldı görmesinler diyede aralarda dolaşmıyor. Bende en önde oturuyom. Yanımda ki arkadaşla hemen konuştuk birleştik o soldaki sorulara baktı ben sağdakilere arkaya çevirdi arkayıda toplamda sınav 25 soruydu testti biz 20 ye ykaın soruyu bulduk. Testtede doğru çıktı sonra diğer sınıflar anladı şikayet ettiler hoca falan geldi konuştu dersen izinsizce müdür tarafından çağrıldı hatta disipline gidicen diye korkuttular tüm sınıfı işlemedi. Diğer sınıflar 30-60 arası aldı biz 80-100 arası 95 ve 100 alanları hoca başka bir sınava soktu. Fakat ölesine yani normal kopya çektiğimiz sınavlar yazıldı.Müdürde korkuttu ama işlemedi delil yoktu ellerinde.. sadece bir şikayetti. Daha sonraki dönemlerde o hoca bir daha bırak kağıdı çantasını getirmedi.. Buda böyle bir anımdı. Okuduğunuz için teşekkürler..

Osmium

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Kavga planlamıstık çocugun tekiyle teke tek dedi ancak 10 kişi geldi

Neyseki biz 20 kişiydik ashdawhdashd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı