Sol Reklam

Tasarım İLK ÇALIŞMAM // ÜCRETSİZ KONU TASARIMI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrSpy

DreamTeam - Yönetici

Discord:

MrSpy#0112

Elmaslar
49
Puanlar
9.070
Yer
Bullaunancheathrairaluinn

MERHABA ARKADAŞLAR AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ TASARIM BENİM İLK ÇALIŞMAM. HENÜZ PROFESYONEL OLMADIĞIM İÇİN BU KADAR YAPABİLDİM. ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

------

nljymV.jpg

DİSCORD : MRSPY#0129​

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Başlık çok küçük, font berbat, ikonlar berbat, her yerde aynı fotoğraf var, fotoğraf berbat, fotoğrafa uygulanan efektler berbat.

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
İlk yapışına göre idare eder ama fotoğraftaki efekt fotoğrafı bozmuş.

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack

MERHABA ARKADAŞLAR AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ TASARIM BENİM İLK ÇALIŞMAM. HENÜZ PROFESYONEL OLMADIĞIM İÇİN BU KADAR YAPABİLDİM. ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

------

nljymV.jpg

DİSCORD : MRSPY#0129​
Dostum fontlarını bayağı değişmen lazım.Fotoğraflara koyduğun efektler çok kötü.
Kutular oluşturmak yerine fotoğrafların üstüne belirgin bir ince font ile yazabilirsin.
Bir de TeamSpeak kaldır bence kullanan kalmadı daha.
He bir de HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA yazacağına internete Lorem Text yazarak Lorem İpsum Dolor Sit amet ile başlayan yazıyı yapıştırmanı öneririm.

Scoundrel

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Başlık çok küçük, font berbat, ikonlar berbat, her yerde aynı fotoğraf var, fotoğraf berbat, fotoğrafa uygulanan efektler berbat.
Kişilerinin hayallerini böyle kırıyosunuz. Adam yapıcağı işten böyle soğuyabilir. Hatalarını bu şekil değilde yardımcı olucak şekilde söyleseniz heveslenip hatalarını daha mutlu düzeltmeye çalışabilirdi. Size karışamam ama bi hatası veya sorunu varsa bunu böyle aşşağıyalarak söylenmemesi lazım.
Başa kendiside yazmış ilk çalışmam diye zaten ilkler biraz acemi olabilir. Bu acemiliğini bu şekilde yüzüne vurmayın demek istediğim.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Kişilerinin hayallerini böyle kırıyosunuz. Adam yapıcağı işten böyle soğuyabilir. Hatalarını bu şekil değilde yardımcı olucak şekilde söyleseniz heveslenip hatalarını daha mutlu düzeltmeye çalışabilirdi. Size karışamam ama bi hatası veya sorunu varsa bunu böyle aşşağıyalarak söylenmemesi lazım.
Başa kendiside yazmış ilk çalışmam diye zaten ilkler biraz acemi olabilir. Bu acemiliğini bu şekilde yüzüne vurmayın demek istediğim.
Ben kimseyi aşağılamadım, saçma saçma konuşma lütfen. Tasarım hevesle yapılacak iş değildir.

Scoundrel

Elmaslar
9
Puanlar
0
Ben kimseyi aşağılamadım, saçma saçma konuşma lütfen. Tasarım hevesle yapılacak iş değildir.
Bak sende eleştiriye açık değilsin. Hemen savunuyosun bi düşün ilk başlayanlar için heves, merak sarıyo bişeyler becermeye çalışıyo herkes bi tasarımcı ne biliyim bi coder değil en başta. İnsan heves eder öğrenmek için. Benim görüşüm bu bide eleştirilere açık olmanı tavsiye ederim.
Iyi forumlar.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Bak sende eleştiriye açık değilsin. Hemen savunuyosun bi düşün ilk başlayanlar için heves, merak sarıyo bişeyler becermeye çalışıyo herkes bi tasarımcı ne biliyim bi coder değil en başta. İnsan heves eder öğrenmek için. Benim görüşüm bu bide eleştirilere açık olmanı tavsiye ederim.
Iyi forumlar.
Ben eleştiriye her zaman açığım fakat bunu anlayamamak senin sorunun. Kendi kendine madde ürettiğinin farkında değilsin.

Scoundrel

Elmaslar
9
Puanlar
0
Ben eleştiriye her zaman açığım fakat bunu anlayamamak senin sorunun. Kendi kendine madde ürettiğinin farkında değilsin.
Yahu çok saçmalamaya başladın söylediklerinin söylediklerimle alakası yok. Bu konuyu kapatıyorum gereksiz yere uzadı.

MagnitudeX

Elmaslar
17
Puanlar
6.220
Minecraft
MagnitudeHD
Eline saglik ilk için idare eder.

MrSpy

DreamTeam - Yönetici

Discord:

MrSpy#0112

Elmaslar
49
Puanlar
9.070
Yer
Bullaunancheathrairaluinn
Dostum fontlarını bayağı değişmen lazım.Fotoğraflara koyduğun efektler çok kötü.
Kutular oluşturmak yerine fotoğrafların üstüne belirgin bir ince font ile yazabilirsin.
Bir de TeamSpeak kaldır bence kullanan kalmadı daha.
He bir de HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA yazacağına internete Lorem Text yazarak Lorem İpsum Dolor Sit amet ile başlayan yazıyı yapıştırmanı öneririm.
Yorumun İçin Teşekkürler :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sorun değil, değerli yorumun için teşekkür ederim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eline saglik ilk için idare eder.
Teşekkürler Bro. :)

ByChocolate

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
34
Puanlar
6.320
Yer
Zonguldak
İlk çalışma için gayet iyi umarım kendini geliştirirsin.

Kauron

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Elmaslar
42
Puanlar
0
Fotoğraftaki efekt berbat, logolar esnemiş gibi ve boş bırakmak yerine bir yazı yazmalıydın. Genel olarak berbat bir tasarım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı