Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım İlk Buildim! + Ücretsiz İndirme Linki! (Skywars Aztec Haritası)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
İlk yaptığın buildte skywars haritası yapman garip olsa da ben baya beğendim

B

byMamisya

Ziyaretçi
Skywars - Aztec
Selam arkadaşlar. Sizlere ilk resmi buildim olan Skywars Aztec haritasını tanıtacağım.
Geçenlerde açmış olduğum "Build Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?" konumda bu build için
yardım istemiştim sebebi bu build.

Haritadan Görseller:

Genel görünüm:
Eki Görüntüle 133619
Eki Görüntüle 133620

Oyuncu adalarının karşısındaki orta boy ada:
Eki Görüntüle 133621

Oyuncu adaları:
Eki Görüntüle 133622

Ortadaki büyük ada (Middle):
Eki Görüntüle 133623
Eki Görüntüle 133624

Büyük adanın altındaki 5. (gizli) sandık:
Eki Görüntüle 133625
Eki Görüntüle 133626

Build yapma konusunda henüz acemiyim. Elimden bu kadarı geldi. Kendi haritamı başka Skywars sunucularında görmek beni çok mutlu eder diye düşündüm.
Ve indirme linkini buraya bırakacağım. Eleştirilere açığım nerelerde hata yaptığımı vb. söyleyebilirseniz beni tekrardan mutlu edersiniz.

Harita bilgileri:
- 8 kişilik
- Solo Skywars haritası
- Test edilen sürümler 1.8/1.8.8
- Harita yüklendiğinde playerdata ve stats klasörü haricinde hiçbir klasörü silmeyin. İsterseniz o klasörleride silmeyin.

Link:
Virüssüz, reklamsız indirme linki: https://s7.dosya.tc/server16/i6gafm/world.zip.html
Virus total: https://www.virustotal.com/gui/file...177a0a14376383a2fb04fb27f8917904e64/detection
İsteyen herkes kullanabilir. Hatta dediğim gibi bunu Skywars sunucularınızda görmek beni çok mutlu eder!​
Bir işe ne kadar iyi başlarsan devamı aynı şekilde gelir. İlk yapının verdiği acemilikten olsa gerek biraz yetersiz kalmış gibi. Fakat ortada emek var, bu yüzden seni tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. :<3::;p

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Dostum gerçekten ilk denemene göre başarılı olmuş başarılarının devamını bekliyoruz iyi forumlar

Bee Artworks

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
155
Eleştirilere açığım nerelerde hata yaptığımı vb. söyleyebilirseniz beni tekrardan mutlu edersiniz.
Voxel sniper eğitici videoları izlemeni öneriyorum. Anladığım kadarıyla adaların altını elinle yapmışsın. Voxel sniper isimli eklentiyi kullanarak daha doğal ve hoş görüntüye sahip olabilirsin. Aynı işi World Edit ile //br sphere gravel büyüklük komutunu kullanarak da yapabilirsin. Ek olarak adalara görünümü hoş ağaçlar ekleyebilirsin. Ağaç kullanmak biraz kolaya kaçmak oluyor fakat adalara bina da inşa edebilirsin. Sana kalmış. Fakat önerilerimi göz önünde bulundurmanı diliyorum. (Not: Bina eğitim videoları için youtube'da özellikle yabancı mimarları izlemeni öneririm. bkz. GeminiTay)

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Kimse bir günde Leonardo Da Vinci olmadı. İlk haritanıza göre gayet güzel bir çalışma olmuş. Asla yaptığınız işten vaz geçmeyin. Elinizden gelenin en iyisini ardınıza koyun ve yolunuza devam edin. Başarılarınızın devamını dilerim <3​

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Hoş ama çok geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum ve temayla uygun da olmamış geliştirir ve üstüne birşeyler katarsanız güzel olacaktır ama ilk haritanız olduğu için hoş olduğunu söyleyebirilim.

KubaR

repl.it
Elmaslar
67
Puanlar
13.785
Yer
İstanbul
Minecraft
sevgilimeasigim_
İlke göre gayet iyi ancak kendinizi geliştirmek istiyorsanız önce world edit ve world guard pluginlerini öğrenmeniz lazım ek olarak gördüğüm kadarıyla adaların altını pek yapamamışsınız elle yapılmaya çalışılmış...

Bu video sayesinde adaların altını yapmayı öğrenmiş olursunuz, world edit ve world guard plugininde ustalaştıktan sonra voxel sniper pluginini öğrenmeye başlayabilirsiniz, başarılar...

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Naxly#4442

Elmaslar
60
Puanlar
4.160
Minecraft
Naxly
Skywars - Aztec
Selam arkadaşlar. Sizlere ilk resmi buildim olan Skywars Aztec haritasını tanıtacağım.
Geçenlerde açmış olduğum "Build Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?" konumda bu build için
yardım istemiştim sebebi bu build.

Haritadan Görseller:

Genel görünüm:
Eki Görüntüle 133619
Eki Görüntüle 133620

Oyuncu adalarının karşısındaki orta boy ada:
Eki Görüntüle 133621

Oyuncu adaları:
Eki Görüntüle 133622

Ortadaki büyük ada (Middle):
Eki Görüntüle 133623
Eki Görüntüle 133624

Büyük adanın altındaki 5. (gizli) sandık:
Eki Görüntüle 133625
Eki Görüntüle 133626

Build yapma konusunda henüz acemiyim. Elimden bu kadarı geldi. Kendi haritamı başka Skywars sunucularında görmek beni çok mutlu eder diye düşündüm.
Ve indirme linkini buraya bırakacağım. Eleştirilere açığım nerelerde hata yaptığımı vb. söyleyebilirseniz beni tekrardan mutlu edersiniz.

Harita bilgileri:
- 8 kişilik
- Solo Skywars haritası
- Test edilen sürümler 1.8/1.8.8
- Harita yüklendiğinde playerdata ve stats klasörü haricinde hiçbir klasörü silmeyin. İsterseniz o klasörleride silmeyin.

Link:
Virüssüz, reklamsız indirme linki: https://s7.dosya.tc/server16/i6gafm/world.zip.html
Virus total: https://www.virustotal.com/gui/file...177a0a14376383a2fb04fb27f8917904e64/detection
İsteyen herkes kullanabilir. Hatta dediğim gibi bunu Skywars sunucularınızda görmek beni çok mutlu eder!​
ilk buildine göre çok iyi aslında kendini geliştireceğinden eminim , ileride çok iyi bir builder olman dileğiyle

İES-Alperen

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Alperen99#3964

Elmaslar
15
Puanlar
3.820
Minecraft
Alperen99
İlke göre bayağı iyi çok pvp oynadığım için terimleri pek anlamadım ama güzel başarılar

BLackAnqel

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BLackAnqel#0011

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
BLackAnqel
İlke göre fena değil daha da geliştirebilirsin kendini :)

LokmaCraft1

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Saul4Goodman#2021

Elmaslar
4
Puanlar
185
Minecraft
Saul4Goodman
ilk builde göre gayet başarılı umarım daha da iyilerini yaparsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı