Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım İkinci Tasarımım|aCreative

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0

xGaddar

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

vallarroyals#9194

Elmaslar
50
Puanlar
13.370
Yer
Ankara
Minecraft
vallarroyals
daha fantastik build görselleri koyabilirlerdi yazı fontu çok bitişik ve göz şenlendirme olsa güzel olurdu gif vb ayriyetten aCreative yerine daha yaratıcı bir isim kullanabilirlerdi yıldırım nikahı gibi isim olmuş yani sanki 1 saat önce açma kararı alıp 1 saat önce açmıssınız gibi

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
daha fantastik build görselleri koyabilirlerdi yazı fontu çok bitişik ve göz şenlendirme olsa güzel olurdu gif vb ayriyetten aCreative yerine daha yaratıcı bir isim kullanabilirlerdi yıldırım nikahı gibi isim olmuş yani sanki 1 saat önce açma kararı alıp 1 saat önce açmıssınız gibi

Tekrardan Selamlar !

Sanırım işler rayına girmeye başladı, işte eleştri bu şekilde olur ! Hepsini dikkate alacağımdan emin olabilirsin. Ama bilmeni istediğim bir şey var. Bu çalışma durumda geçtiği gibi benim ikinci çalışmam ve herhangi bir eğitim almadan deneme yanılma yolu ile öğreniyorum. Çalışmalarımın gelişmesi bir hayli zaman alabilir, bende mütemadiyen yaptığım hataları görmek amacıyla yapıcı eleştirilere kendimi burada açıyorum.

İlgin için teşekkür ederim !

Turgay200251

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.395
Daha yeni siz farklı bir şey yazmıştınız galiba MsTR galiba sizdede raylar oturdu :D

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Daha yeni siz farklı bir şey yazmıştınız galiba MsTR galiba sizdede raylar oturdu :D

Selamlar !

İnsanlık kurallarına uymuş vizyon sahibi kişiler ile insan gibi konuşmasını bildiğim gibi, vizyon sahibi olamayan insanlar ilede bil mukabil konuşmasını çok iyi bilirim. Haddinizi aşmayın konuyu baltalamayın.

Sevgiler !

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Ekibinizin ismi gerçekten çok güzel. Bu kadar yaratıcı olmayı nasıl başarıyorsunuz anlayamıyorum. Tasarımda da kullandığınız fontu değiştirmenizi öneririm. Eğer font bulamıyorsanız onun içinde bizim tasarım ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Turgay200251

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.395
Selamlar !

İnsanlık kurallarına uymuş vizyon sahibi kişiler ile insan gibi konuşmasını bildiğim gibi, vizyon sahibi olamayan insanlar ilede bil mukabil konuşmasını çok iyi bilirim. Haddinizi aşmayın konuyu baltalamayın.

Sevgiler !
bu ağabey tavsiyesi için teşekkürler arkadaş mute yemeden önce yazmış olabilir ? hem karşıdaki kişinin yaptığını yapıp hemde bunu devam ettirmeniz çok güzel

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Ekibinizin ismi gerçekten çok güzel. Bu kadar yaratıcı olmayı nasıl başarıyorsunuz anlayamıyorum. Tasarımda da kullandığınız fontu değiştirmenizi öneririm. Eğer font bulamıyorsanız onun içinde bizim tasarım ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Selamlar !

İlginiz için teşekkür ederim. Yaratıcılık bizim gibi insanlar için geçerli bir kural değildir, biz ona hayal gücü diyoruz. Ayrıca hayal gücünüzün üst seviyede olmasına gerek yok alfabeyi bilmek yeterli bir olgu sanırım :).
Grafik tasarım olarak addedilen bu mecrada yeniyim, gerekirse ekibinizden destek alacağım.

Sevgiler !

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Son düzenleme:

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON

Discord:

Merlin#5505

Elmaslar
49
Puanlar
1.275
Yer
Bursa
Minecraft
AnkaSurvival
Selamlar !
İlk tasarımımda destekleyen insanlar çok oldu, bunun vesilesi ile kendimi biraz daha denemek istedim ve neticesinde olumlu sonuçlar aldım. Bunu da sizler ile paylaşmak isterim.

Sevgiler !

1pM9rB.jpg
Güzel tasarım

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Gerçekten başarılı... Başarılarınızın devamını dilerim...

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Gerçekten güzel bir tasarım olmuş. Ama sanki bu tasarıma benzer birkaç tasarım görmüştüm. Fakat sizinki de başarılı olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

BarkınÇağan

I don't know.

Discord:

BarkınÇağan#4776

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
Yalova | Çınarcık
Öncelikle giriş bölümünü beğendim ancak ekip hizmetler bölümü gerçekten içler acısı. Çalışmaya devam edersen daha kaliteli işler çıkaracağına eminim. Başarılar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı