Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı İçerik üreticisi çocuklar hakkında;

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

boranos12

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba sevgili forum okuyucuları bugün sizlere başımdan geçen bir olayın özetini anlatacağım
Sunucum için plugin paketi yaptırmak istiyordum ve araştırmalara başladım, birine ulaştım fikir sormak için yazdım kendisi sadece skyblock plugini için 70tl dedi bende indirim falan konuştum kendisi minimum 60 tl yapabileceğini söyledi bende ona geri dönüş yapacağımı söyledim ama bilerek dönüş yapmadım bilirsiniz klasik ticaret taktiği.
Evet kendisi takiğimi yedi ve fiyatı 50 tl olarak yeniledi.

Bu da o konuşmanın görseli(Satıcının ismini sansürledim);
uajLRu-mTCOyk0yix7e7Uw.png

Daha sonrasında araştırmalara devam ettim ve şansıma başka bir plugin paketi satıcısı indirim uyguladı içeriği;
Faction/Skyblock/Survival Plugin paketi + Sunucu ikonu +Sunucu banneri , bu paketin fiyatınıda 40tl olarak belirttiler.
bende bunu almaya karar verdim zaten daha önceki yaptıkları işlerden daha kaliteli oldukları anlaşılıyordu.
Bu sırada diğer satıcı beni hala darlıyordu alacakmısın ne zaman alacaksın, bende kendisine durumu açıkladım ve bana küfür etmeye başladı ve engelledi.

Bu da o konuşmanın görseli(Satıcının ismini sansürledim);
n0geCBr-QnWzxl3WtR_lyQ.png

Evet şimdi gelelim düşüncelerime;
Muhtemelen plugini bu kişiden alsam beni dolandıracaktı, ama tabi emin olamayız. ama tanımadığınız birine küfür etmenin bu kadar basitsenecek bir durum olduğunu düşünmüyorum
sonuç olarak şuan pluginleri "THE LEGEND" adlı bir yerden almaya karar verdik. aldıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım bakalım nasıl bir sonuç bizi bekliyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, ne sizin profil resminizi ne de konu içerisinde olan resimleri görebiliyoruz. Acaba konuya nihai bir güncelleme atabilir misiniz? :8

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
qhmetsen
resimlerde sıkıntı var sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı