Sol Reklam
Sağ Reklam

Hypnos ile yeni yıla girmeye ne dersiniz? İşte karşınızda dev çekiliş! [ Tıkla ve detayları öğren ]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z

zafersalih12

Ziyaretçi
Bana çıkar inş dicem ama şans yok

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi

Black_-OPS

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BlackOPS#5407

Elmaslar
64
Puanlar
4.035
Minecraft
BlackOPS__
Z

zafersalih12

Ziyaretçi
Z

zafersalih12

Ziyaretçi
0

0Halley

Ziyaretçi
Tek istediğim ne olursa olsun beleş bir şey çıkması :D

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan

Selamlar MC-TR halkı, biliyorsunuzki yeni yıl yaklaşıyor. Yeni yıla girmeden önce dev bir çekiliş ile yavaştan 2020'yi kapatmaya ne dersiniz?
Bu çekiliş sadece sunucu sahiplerine değil, oyuncularada hitap ediyor!

Yavaştan çekilişte verileceklere geçelim değil mi?

Hypnos ekibinden: Hypnos WebScript (1x), Zindanın Kalbi konu tasarımı (2x), Kızıl ışık konu tasarımı (2x), kişiye özel launcher (1x), kişiye özel client (1x), HypBorsa (3x), Efsanevi Skyblock Haritası (1x), Legend Skyblock eklenti paketi (1x), @Kreof Özel Konu Tasarımı (1x), @Akrei! Özel Konu Tasarımı (1x)
MC-TR.COM içerisinde: Elmas Üyelik (2x), Zümrüt Üyelik (2x), Altın Üyelik (2x), Donator Üyelik (2x), Premium Üyelik (10x), 3 adet sunucu sahibine olmak üzere; konu bildirimi, konu sabiti ve konu reklam ön eki(3x)
Minecraft sunucu üyelikleri: MasterBlok'dan Factions sunucusunda 14 günlük VIP (2x), yakında açılacak olan Survival sunucusunda 14 günlük VIP+ (1x) üyelikleri. BlokDünyası sunucusundan 15 günlük VIP+ (2x) üyelikleri.
Diğer hediyeler: AetherGenerator (1x), Altın Steam Key (3x), Elmas Steam Key (1x), 400 Riot Point (2x), Google Play 25TL Kart (1x), Minecraft altın premium (2x) hediyeleri.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler Hypnos'un discord sunucusuna katılıp çekilişler kanalından çekilişe katılmaktır.
Ek olaraktan MC-TR'de minimum 10 mesaj yapmanız şarttır.

Hypnos'un
discord sunucusuna katılmak için aşağıdaki discord adreslerinden birini ekleyip davet linki alabilirsiniz.

1-) Team Hypnos#0595 2-) Akrei!#5689 3-) Kreof#3344 4-) selcukwashere#0439

Bu çekilişe katkıda bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz, umarım herkese faydalı bir çekiliş olmuştur.
Tüm herkese şimdiden yeni yıllar. ?

Çekilişteki toplam ürün sayısı: 50
Çekilişdeki ürünlerin değeri: 2000+₺
Herşey güzel teşekkürler ama logonuz çok gözüme çarptı söylemeden edemeyeceğim ekibinizde o kadar tasarımcı varken logonuz niye paint'den çizilmiş gibi ?

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Herşey güzel teşekkürler ama logonuz çok gözüme çarptı söylemeden edemeyeceğim ekibinizde o kadar tasarımcı varken logonuz niye paint'den çizilmiş gibi ?
Şahsen logo bana hoş geliyor. Ayrıca tasarımcı olarak @Akrei! ve ben varız ikimizde logo veya çizim yapmıyoruz. O yüzden bu konuda elimizden pek bir şey gelmiyor. Umarım anlatabilmişimdir, çoğu takımın zaten logosu hazır internetteki çizimlerden bizde güzel olduğunu düşünüp bir kaç oynama vs. yaptık şuan kullanıyoruz. Ekipçe karar alırsak değişim yoluna gidebiliriz ama şuan öyle bir düşüncemiz yok.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
hmm güzel ödüller varmış.

K

Kamelon

Ziyaretçi
Maşallah maşallah hemen katıldım .D

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
O zaman ben de katılıyorum ! :)

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Şahsen logo bana hoş geliyor. Ayrıca tasarımcı olarak @Akrei! ve ben varız ikimizde logo veya çizim yapmıyoruz. O yüzden bu konuda elimizden pek bir şey gelmiyor. Umarım anlatabilmişimdir, çoğu takımın zaten logosu hazır internetteki çizimlerden bizde güzel olduğunu düşünüp bir kaç oynama vs. yaptık şuan kullanıyoruz. Ekipçe karar alırsak değişim yoluna gidebiliriz ama şuan öyle bir düşüncemiz yok.
Kusura bakmayın ama logo'nun bir yerden kesildiği çok belli.
Logo gayet güzel ona lafım yok fakat ben kenarlarından falan bahsediyorum o kadar belli ki bir yerden kesildiği bunu herkes anlar baktığında.
Logo'yu kim yaptı bilmiyorum ama ya yapan arkadaş png kaydetmedi ki bunun çok ama çok düşük bir olasılık olduğunu düşünüyorum yada siz bir yerden bulup kesmeye çalıştınız.
Bu kadar pikselleşme olması imkansız. İsterseniz bana ulaşın bu logo'yu illustrator bir logoya çeviriyim.

Hypnos

Hypnos

Discord:

Team Hypnos #0595

Elmaslar
43
Puanlar
1.010
Minecraft
Hypnos
Kusura bakmayın ama logo'nun bir yerden kesildiği çok belli.
Logo gayet güzel ona lafım yok fakat ben kenarlarından falan bahsediyorum o kadar belli ki bir yerden kesildiği bunu herkes anlar baktığında.
Logo'yu kim yaptı bilmiyorum ama ya yapan arkadaş png kaydetmedi ki bunun çok ama çok düşük bir olasılık olduğunu düşünüyorum yada siz bir yerden bulup kesmeye çalıştınız.
Bu kadar pikselleşme olması imkansız. İsterseniz bana ulaşın bu logo'yu illustrator bir logoya çeviriyim.
Logonun pngsini kaydetmeyi unuttuk, o yüzden arkaplanı değiştirmek ve düzenlemek için kesmek zorunda kaldık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı