Sol Reklam

Proje HyPaint » Ünlü minecraft oyuncularının düşündüren Server!

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.625
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Maaşlı Javacılar, Profesyonel mimar ekibi saatlik 20.000 sabit oyuncu sayısı güzel bir Anti cheat sistemi ve 5 senelik tecrübe. Hypixel ne ki tabii yaparsınız.
Biz zaten, Hypixel'den daha fazla kişi kapıcaz gibisinden bir şey demiyorum. Haklısınız. ben sadece insanların oynasın diye ekibimiz adına, sunucu açıyoruz. insanlar eğlensin insanlarda VIP olsun. insanlarda oynayıp eğlensin. diye.

MoreReal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
8.970
Biz zaten, Hypixel'den daha fazla kişi kapıcaz gibisinden bir şey demiyorum. Haklısınız. ben sadece insanların oynasın diye ekibimiz adına, sunucu açıyoruz. insanlar eğlensin insanlarda VIP olsun. insanlarda oynayıp eğlensin. diye.
Javacınız yoksa kolay gelsin. Javacınız varsa minigames işine girin direkt survival skyblock uğraşmayın.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Javacınız yoksa kolay gelsin. Javacınız varsa minigames işine girin direkt survival skyblock uğraşmayın.
Java'cımız, var allaha şükür. Şu sistem bitsin başka bir şey istemiyorum zaten. Allahın izniyle sunucumuzu açıcağız

bilektugrul

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

bilektugrul

Elmaslar
241
Puanlar
13.675
Minecraft
bilektugrul
Beni bir gülme tuttu, bir gülme tuttu inanamazsın.
Mukaddes nerde ya!?

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

EtliBaklava

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.270
Lag sistemi derken ne demek istediniz? lag'ı önleyen bir sistem mi yoksa sunucuya lag sokan bir sistem mi :(

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Türkiye kitlesi ile yabancı kitle farklılığı var, Hypixel gibi bir sunucu yapmak demek Hypixel'in Türkiye kitlesi versiyonu bir sunucu sahibi olmaktadır. İngilizce olan bir sunucu -neredeyse dünyada herkesin konuştuğu dildeki sunucuyu- oynayanlar başka, Türkiye başka. Yani günlük 35 bin oyuncu demek Türkiye'de 2 bin falan. Hypixel'i geçecek demek o demek değil.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Türkiye kitlesi ile yabancı kitle farklılığı var, Hypixel gibi bir sunucu yapmak demek Hypixel'in Türkiye kitlesi versiyonu bir sunucu sahibi olmaktadır. İngilizce olan bir sunucu -neredeyse dünyada herkesin konuştuğu dildeki sunucuyu- oynayanlar başka, Türkiye başka. Yani günlük 35 bin oyuncu demek Türkiye'de 2 bin falan. Yabancı sunucular yerine Türkiye'deki sunucularda oynasaydınız, oynadığınız sunucunun kalitesini kontrol etseydiniz, Türkiye'deki sunucu geliştiricileri yabancı kitleye göre daha verimli olabilirdi. Biliyorsunuz, bu bir eğlence sektörü. Para kazanmaktan önce insanları eğlendirmeyi bilmezsiniz bırakın para kazanmayı insanları kaybedersiniz. Ben böyle bir girişim yapacaktım ve benle dalga geçilecekti. Olayın başında destek vermeyen kimdi? Bir ülkenin mutluluk durumu ne kadar iyi olursa o kadar verimli işler çıkacaktır. Tamamen gençlerin olduğu bu eğlence sektöründe 30 yaşlarında insanların bulunmamasına sebebiyet veren şımarıklığı geride bırakmalıyız.
Pek anlamadım? iyi anlamdamı kötü anlamdamı?

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
41
Puanlar
13.520
Böyle bir proje bulunmakta ve yapılıyor diye biliyorum

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı