Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Hub Sunucular İçin Coin Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AbdullahKerim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
Eskişehir
Sunucum Hub yani daha detaylı bir cümle isterseniz ÇakmaLobi Lobi Faction Skyblock Ve BedWars gibi oyunlar var ben Bu sunuculardan herhangibi birinde aktif olduğunda lobide coin alsınlar örnek factionda adam 6saat oynadı lobiden 6saatlik coin hediyesini almasını istiyorum ve bedwarsda oyun kazanırsa belli bir coin verilsin istiyorum

Konumu Çözebilen Olabilicekse Teşekkürler.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
DailyRewards eklentisini yükleyin
Config kısmından komut yazabiliyorsunuz ek olarak kaç saat'de alınıcağını da değiştirebilirsiniz

Forumda çok fazla coin skript'i plugini bulunmaktadır bu komutları bu eklentinin config dosyasına yazarsanız eğer işiniz görülücektir.

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
DailyRewards eklentisini yükleyin
Config kısmından komut yazabiliyorsunuz ek olarak kaç saat'de alınıcağını da değiştirebilirsiniz

Forumda çok fazla coin skript'i plugini bulunmaktadır bu komutları bu eklentinin config dosyasına yazarsanız eğer işiniz görülücektir.

Adaşım Tam Anlamamışın Adam Aktif Kaldığı Süre Boyunca Alacağı Coin Artacak Sonra Adam Lobi Sunucusunda Alacak Onu Diyor Sanırım

Sunucum Hub yani daha detaylı bir cümle isterseniz ÇakmaLobi Lobi Faction Skyblock Ve BedWars gibi oyunlar var ben Bu sunuculardan herhangibi birinde aktif olduğunda lobide coin alsınlar örnek factionda adam 6saat oynadı lobiden 6saatlik coin hediyesini almasını istiyorum ve bedwarsda oyun kazanırsa belli bir coin verilsin istiyorum

Konumu Çözebilen Olabilicekse Teşekkürler.

Bu Skript İle Mümkün Uğraştırır Ama Olur Eklerseniz Yardımcı Olurum. @AbdullahKerim Disord : Aluze#0001

İyi Forumlar...

Saygılarımla...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı