Sol Reklam
Sağ Reklam

HUB Sunucu Konu Tasarımı

• Konuyu başlatan Unknownloce
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.385
U

Unknownloce

Ziyaretçi
Sayfa.jpg

ayrac.png

Tasarım bu kadardı. İyi/kötü eleştirilerinizi ve beğenip beğenmediğinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Yapımı 3 saat gibi bir civar sürmüştür. (3 saatlik işi yok derseniz baştaki skin Cinema 4D'den yapılmıştır.)
İyi forumlar, MC-TR!

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Şahane. Sondaki admin yetkili falan onlara gradient eklersen daha güzel olur sade renk kötü durmuş :D

spunchrapid

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

spunchrapid#4022

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
spunchrapid
Bence gayet iyi olmuş tebrik ederim.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Eki Görüntüle 43085
Eki Görüntüle 43086
Tasarım bu kadardı. İyi/kötü eleştirilerinizi ve beğenip beğenmediğinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Yapımı 3 saat gibi bir civar sürmüştür. (3 saatlik işi yok derseniz baştaki skin Cinema 4D'den yapılmıştır.)
İyi forumlar, MC-TR!
O skin 3 saatlik birşey gibi durmuyor. Benim eskiden kalma 3 saatte yaptığım renderlar mevcut. C4D yi yeni öğrenmeye başladıysan bilemem. Rigini değiştirmen gerek. Rig ve C4D den sonrasına gelirsek klasik onepage. Ekstra birşey bulamadım.

U

Unknownloce

Ziyaretçi
O skin 3 saatlik birşey gibi durmuyor. Benim eskiden kalma 3 saatte yaptığım renderlar mevcut. C4D yi yeni öğrenmeye başladıysan bilemem. Rigini değiştirmen gerek. Rig ve C4D den sonrasına gelirsek klasik onepage. Ekstra birşey bulamadım.
Cinema 4D'i dün yükledim yani yavaş yavaş eğitim videoları veasire izliyorum. Rig'ide ne, olduğunu da, yeni keşfettim zaten :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Cinema 4D'i dün yükledim yani yavaş yavaş eğitim videoları veasire izliyorum. Rig'ide ne, olduğunu da, yeni keşfettim zaten :D
Ben eskiden kendi riglerimi, kılıçlarımı itemlerimi yapardım. Sellfy de de satışlarım mevcuttu. Ama artık pc kaldırmıyor c4d yi o yüzden bıraktım. 2 yıl kadar kullandım. Devam et bu rig işleri iyidir. Bir çok arkadaşım c4d de rig işleriyle başlayarak animasyoncu oldular. HyperDesign var youtube da. Kendisi arkadaşımdır. Bakabilirsin merak edersen.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Keşke artık şu "berbat aşırı dalgalı" tasarımdan bir uzaklaşabilsen. Eleştirim aynı diğer tasarımlarındaki gibi, bir gelişme görmüyorum. Bence artık şu dalgaları bırakma vakti geldi. Aksi takdirde kendini geliştiremeyeceksin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı