Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım HUB Sunucu Konu Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aselgeia

Evren Etkin | Helio Art Director

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
x1.jpg
x2.jpg
x3.jpg
x4.jpg

Ekler

• x4.jpg
    x4.jpg
    129,9 KB · Görünt.: 278

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Tasarım sade, hoş. En başta üçgenin kenarları çok keskin olmuş feather verebilirsin.

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Açıkçası ben beğendim,artık konu tasarımları aynı tarz oluyordu sen biraz farklılık getirmişsin.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Açıkcası stilini pek sevmedim. Eksiklerin konusunda bana göre stil var. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz.

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Açıkçası ben beğendim,artık konu tasarımları aynı tarz oluyordu sen biraz farklılık getirmişsin.

Aynen farklı birşeyler denemek istedim ama hala tam istediğim değil açıkçası. Çok kutu kutu ve ofis şeması gibi oldu şuanki haliyle.
Üzerinde çalışmam gerek. Yorumun için teşekkürler. ~ ~
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Açıkcası stilini pek sevmedim. Eksiklerin konusunda bana göre stil var. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz.

Sen olsan neyi değiştirir veya ne eklerdin?

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Tasarıma pek güzel olmuş diyemem. Ancak görüyorum ki bu senin ilk 'konu tasarımın'. Üstelik ilk tasarımını bir başkasından kopyalamaktansa, daha önce görmediğim bir stil ile yapmışsın. Helal olsun. Kendini geliştirebileceğini umuyorum.

Yapacağım eleştiriye gelirsek. Stil her ne kadar sana özel olsa da, pek hoş durmuyor. Dikdörtgenlerin yanlarındaki o ince dikdörtgenleri pek yedirememişsin tasarıma. Üstelik orta kısımlarda pek bir ekşın yok. Aklına gelen en farklı şeyleri tasarıma dök, burada farklı yaptın diye isyan çıkarmıyoruz. xd Böylelikle yavaş yavaş gelişmeye başlarsın.

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Tasarıma pek güzel olmuş diyemem. Ancak görüyorum ki bu senin ilk 'konu tasarımın'. Üstelik ilk tasarımını bir başkasından kopyalamaktansa, daha önce görmediğim bir stil ile yapmışsın. Helal olsun. Kendini geliştirebileceğini umuyorum.

Yapacağım eleştiriye gelirsek. Stil her ne kadar sana özel olsa da, pek hoş durmuyor. Dikdörtgenlerin yanlarındaki o ince dikdörtgenleri pek yedirememişsin tasarıma. Üstelik orta kısımlarda pek bir ekşın yok. Aklına gelen en farklı şeyleri tasarıma dök, burada farklı yaptın diye isyan çıkarmıyoruz. xd Böylelikle yavaş yavaş gelişmeye başlarsın.

Yaptığım ilk konu tasarımı değil fakat normalde yapmaya alışık olduğum tasarımdan daha farklı birşey yapmaya çalıştım ama dediğin gibi orta kısımlar boş, yani çok kutu kutu ve ofis şeması gibi oldu şuanki haliyle. Yorumun için teşekkürler, bir sonrakinde üzerinde daha uzun düşünürüm. ~ ~

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Aynen farklı birşeyler denemek istedim ama hala tam istediğim değil açıkçası. Çok kutu kutu ve ofis şeması gibi oldu şuanki haliyle.
Üzerinde çalışmam gerek. Yorumun için teşekkürler. ~ ~
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sen olsan neyi değiştirir veya ne eklerdin?
Çok fazla keskin şekiller kullanmışsın ve arkaplanın tamamen beyaz olması kötü durmuş. Şekillerden oluşan bir bg ve keskin kenarlar yerine gözü biraz daha rahatlatan yumuşak kenarları tercih ederdim. Renklere gelirsek. Tüm arkaplanlar mor renkte, yakışmamış. Biraz daha birbiribe uyumlu farklı renkler kullanabilirdin. Şuan moda olan Gradient kullanabilirdin. Logo tam olmamış oraya daha basit birşey yaoabilirdin. Her tasarım gibi düz logo olması gerekmez. Icon olarak multicolor ve flat icon kullanabilirsin.

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Çok fazla keskin şekiller kullanmışsın ve arkaplanın tamamen beyaz olması kötü durmuş. Şekillerden oluşan bir bg ve keskin kenarlar yerine gözü biraz daha rahatlatan yumuşak kenarları tercih ederdim. Renklere gelirsek. Tüm arkaplanlar mor renkte, yakışmamış. Biraz daha birbiribe uyumlu farklı renkler kullanabilirdin. Şuan moda olan Gradient kullanabilirdin. Logo tam olmamış oraya daha basit birşey yaoabilirdin. Her tasarım gibi düz logo olması gerekmez. Icon olarak multicolor ve flat icon kullanabilirsin.

Dediklerinden ortaya iyi bir tasarım çıkardı fakat heryerde gördüğümüz "şuan moda olan" gradyanlar ve flaticonlardan olabildiğince uzak durmaya çalıştım bu konu tasarımında. Arkaplanın komple beyaz olması ve tüm konunun dikdörtgenlerden diyagrama benzemesi konusunda haklı buluyorum.
Bir sonrakinde daha farklı birşeyler deneyeceğim. İlgin için teşekkürler. ~ ~

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Dediklerinden ortaya iyi bir tasarım çıkardı fakat heryerde gördüğümüz "şuan moda olan" gradyanlar ve flaticonlardan olabildiğince uzak durmaya çalıştım bu konu tasarımında. Arkaplanın komple beyaz olması ve tüm konunun dikdörtgenlerden diyagrama benzemesi konusunda haklı buluyorum.
Bir sonrakinde daha farklı birşeyler deneyeceğim. İlgin için teşekkürler. ~ ~
Yalnız bu dediklerim moda olabilir ama değiştirmek senin elinde. Tasarımcı olucaksan hayal kurabilmeli ve yaratıcı olmalısın. Güveniyorum yaparsın sen. Bol şans!

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Yalnız bu dediklerim moda olabilir ama değiştirmek senin elinde. Tasarımcı olucaksan hayal kurabilmeli ve yaratıcı olmalısın. Güveniyorum yaparsın sen. Bol şans!

İşte, onları kullanmamak yenilikçi olmanın ilk adımı. Tasarımcı olan yaratıcı fikirler önerebilmeli. Güveniyorum sana. Yorumun için teşekkürler!

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
İşte, onları kullanmamak yenilikçi olmanın ilk adımı. Tasarımcı olan yaratıcı fikirler önerebilmeli. Güveniyorum sana. Yorumun için teşekkürler!
Birazcık dribbble kullanırsan ne demek istediğimi anlarsın. Orada da çoğu web tasarımları aynı stilleri kullanıyorlar ama hepsi birbirinden farklı ve güzel.

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı