Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting paramızı silebilir, bizi yasaklayabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Merhaba arkadaşlar x hosting müşterisi olduğumuzu varsayalım bu x hosting kafasına estiğinde veya bir sorun yaşandığında içerisinde bulunan bakiyemizi (Para) silme hakkı var mıdır? Böyle bir durumla karşılaştığında kişinin ne yapması gerekir

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Böyle bir şey yapabilir, ancak böyle bir hakkı bulunduğunu sanmıyorum, sonuçta son o "bakiyeyi" gerçek para ile alıyorsun, dolandırıcılığa girer, kısacası suçtur.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bizzat yaşadığım olaydır. ( AxiTR benim kredilerimi silip banlamıştı. )

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

2016 yılında Yiğit Can Akıncı tarafından 130-160 lira civarında silinmişti.
Döneme göre yüksek bir miktar silinmiş gerçekten saçma sapan bir olay kime güveneceğini bilemiyor insan

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
Uyduruk bir hosting olmadıkça kredi yüklemeleriniz için e-fatura kesilceğini düşünürsek ve ürün aldınızdada bir e-fatura kesildiğini düşünürsek resmi olarak başvuru hakkımız vardır (kanıtladığınız takdirde fiziksel bir ürün almış gibi olur ve tüketici hakem heyeti hakkımız doğar diye düşünüyorum) (en azından mantıken var ama bizim ülkenin bürokrasisine ve adaletine pek güvenemiyorum ben o yüzden o kısmında emin değilim)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Döneme göre yüksek bir miktar silinmiş gerçekten saçma sapan bir olay kime güveneceğini bilemiyor insan

İşin güven meselesi var fakat bu olayı firmanın yüzsüzlüğü nedeniyle yaşanmıştı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

İşin güven meselesi var fakat bu olayı firmanın yüzsüzlüğü nedeniyle yaşanmıştı.
Hakkını talep et diyeceğim de kesin gözükmeyen bir yerlerde kimsenin bilmediği bir hakları falan vardır :d

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Kredi geri ödeme yapmıyorlar çok istedim ve yapmadılar harcamak zorunda kaldım.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Bol bol elinde kanıt tutmalısın. Böyle bir durum yaşandığı taktirde firmayı dava etme hakkına sahipsin. Elektronik parada olsa o senin hakkın olan para. Kimsenin almaya hakkı yok kardeşim.

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Eğer kullanım sözleşmesinde belirtildi ise hizmetleri kötüye kullanım durumunda içerisinde kredi olup olmaması farketmeksizin hesabınız kapatılabilir, bu konuda hosting haklıdır, fakat eğer kullanım sözleşmesi dışında, hizmetleri vesaire kötüye kullanmadan hesabınız veya krediniz siliniyor ise yasal olarak buna hakları yoktur. Böyle bir durumda kişi önce hostinge ulaşıp hesabını/bakiyesini geri istemelidir, mümkün ise hesap/bakiye geri getirilmeli, değil ise yeni bir hesap açılıp oraya yüklenmelidir, aksi durumda kişinin yasal olarak karşı çıkma hakkı vardır.

bycakr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
180
Puanlar
13.420
Herhangi bir sorun olmadan silme işlemini gerçekleştiremez. Ek olarak kafasına göre de hareket edemez. LifeMC'nin dediği gibi kötüye kullanım gibi bir şey olması gerekir. Ayrıca bu para mevzuları çocuk oyuncağı değildir. Adli merceklere başvurduğunda gerekli işlem çat diye yapılır. Sonrasında gelsin paralar diye yaslanacağın bir olaydır :)

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
Hizmet ve kullanım şartlarına uymadığınız taktirde evet böyle bir hakları var. Fakat kafasına esince böyle bir şey yapamaz maalesef, direk mahkemelik olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı