Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting kurmayı düşünen varsa destek çıkabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Sormadan edemeyeceğim, o kadar büyük sermayen varda neden kendin kurmuyorsun?
Bende size bir şey soracağım konuyla alakasız ancak sorayım, neden "rütbe:" kısmınızdaki Filo Amirali png'sinin adı Deneme1 :'D

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Sormadan edemeyeceğim, o kadar büyük sermayen varda neden kendin kurmuyorsun?
Tek kişi olarak yapmak istemediğim için yanıma birisini arıyorum.

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Bende size bir şey soracağım konuyla alakasız ancak sorayım, neden "rütbe:" kısmınızdaki Filo Amirali png'sinin adı Deneme1 :'D
Deneme için ekledim çünkü gün içinde değiştireceğiz.

Tek kişi olarak yapmak istemediğim için yanıma birisini arıyorum.
Bunun yerine kendi ekibini kursan ve yoldan gelişsen daha iyi olur.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Bunun yerine kendi ekibini kursan ve yoldan gelişsen daha iyi olur.
Ekip kurmak zaman ister bu yüzden önce bir ortak arıyorum. Dediğim gibi tek başıma bu işe girişmek istemiyorum.

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Ekip kurmak zaman ister bu yüzden önce bir ortak arıyorum. Dediğim gibi tek başıma bu işe girişmek istemiyorum.
Parayı duyan direkt gelecektir merak etme. Bu iş daha zahmetli senin için. Doğru kişiyi bulmaktansa doğru kişiyi bekliyorsun.

Buradan belki sana 10 kişi mesaj atacak, hangisi dürüst hangisi güvenilir bilmeyeceksin. Kendin ararsan doğru kişiyi bulacaksın. Birisine ben şu özellikteki adamı arıyorum dediğinde sana bi isim verecekler, başka birine bu ismi sorduğunda onunla ilgili gerçeği söyleyecek. İşini gizli yapmak, açık yapmaktan daha iyidir.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Parayı duyan direkt gelecektir merak etme. Bu iş daha zahmetli senin için. Doğru kişiyi bulmaktansa doğru kişiyi bekliyorsun.

Buradan belki sana 10 kişi mesaj atacak, hangisi dürüst hangisi güvenilir bilmeyeceksin. Kendin ararsan doğru kişiyi bulacaksın. Birisine ben şu özellikteki adamı arıyorum dediğinde sana bi isim verecekler, başka birine bu ismi sorduğunda onunla ilgili gerçeği söyleyecek. İşini gizli yapmak, açık yapmaktan daha iyidir.
Haklısın fakat belki doğru kişiyi burada bulabilirim diye konu açtım.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Merhaba, dostum bence en iyisi gercek hayatta tanıdığın veya görüşebildiğin bir kişi olmasıdır. Ararken bu şartlara dikkat et.

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Konu çok basit... gel beni dolandır diyorsun açık açık. Bu işe gireceksen öncelikle burada arama :) yok illa burada arayacağım diyorsanda bari konuda bazı kriterler belirt. Örn; sunucu yönetimi ve güvenliği, işletim sistemleri linux sunucu yapılandırması gibi gibi..

Böyle kriter belirtmeden her konuya gireni "gel ortak ol" diyorsun..
(biraz sert olmuş olabilir senin iyiliğin için yazdım)

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Konu çok basit... gel beni dolandır diyorsun açık açık. Bu işe gireceksen öncelikle burada arama :) yok illa burada arayacağım diyorsanda bari konuda bazı kriterler belirt. Örn; sunucu yönetimi ve güvenliği, işletim sistemleri linux sunucu yapılandırması gibi gibi..

Böyle kriter belirtmeden her konuya gireni "gel ortak ol" diyorsun..
(biraz sert olmuş olabilir senin iyiliğin için yazdım)
Zaten gel ortak olalım diyenle ortak olmuyorum. Bazı sorular soruyorum ve bu sorulardan 1 tanesini bile cevaplayamazsa konuşmayı bitiriyorum. Para kolay kazanılan birşey olmadığı için merak etmeyin, kimin niyetinin ne olduğunu konuşmanın başında anlayabiliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı