Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting Konusunda Tecrübeli Olanlar İçeri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sffsfwfwfwwf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Arkadaşlar ben hep bir soruyu çok merak etmişimdir.
Ben bir kaç yerli/yabancı pluginlere para verip satın aldım. Ancak bir vds server kullanmak istiyorum.
VDS makineme hosting sahipleri erişebilir mi?
VDS mi nasıl daha güvenli vds kullanabilirim?
Dosyalarımın çalınmasından dolayı çok endişeliyim 6 aydır emek veriyorum her bloğu kendim yaptım.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Ben bir kaç yerli/yabancı pluginlere para verip satın aldım. Ancak bir vds server kullanmak istiyorum.
Dosyalarımın çalınmasından dolayı çok endişeliyim 6 aydır emek veriyorum her bloğu kendim yaptım.
Tabii ki erişebilir ancak hosting sahipleri hiçbir şekilde bu tarz davranışlarda bulunmazlar sonuçta onların makinesini kullanıyorsun.
Sana önerim sunucunu satın almadan önce satın alacağın sunucunun hosting firmasının satış sözleşmesini okuman.

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Hostingler erişebilir fakat dosyalarını çalmazlar, bunu çoğu yapmaz fakat emin olduğum tek hosting @batihost.com dur. Eğer VDS arıyorsanız sizi onlara yönlendirebilirim. VDS korumak için koruma programları var ve dosyalarınızı isterseniz onlar yedekleyebiliyor.

sffsfwfwfwwf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Sizce hangi hosting güvenilirdir bu konuda.
Serverim hangi hostingde güvende olur.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Evet hosting hesabınıza erişebilirler ancak bunu herhangi bir sorun olmadığı sürece yapmazlar. Zaten bağlansalar bile dosyalarınıza herhangi bir şey yapmayacaklardır. Eğer hosting kullanım şartlarına uygun bir şekilde kullanıyorsanız girip bakmayacaklardır bile. Birçok hosting sitesi VDS siparişlerini otomatik yapar. Yani siz parayı öderseniz 30 dakika veya 1 saat içerisinde sistem tarafından otomatik kurulum yapılır. (Yoğunluğa göre azalabilir veya yükselebilir bu süre.) Kısaca dosya güvenliği konusunda bir endişeniz olmasın. Tabii siz gidip tostting diye bir siteden alırsanız VDS'i kalite ve güvenirliği düşük olduğu için sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Önerdiğim hostigler şu şekilde;
@Keyubu - Buradan alırsanız forum üzerinde reklam yapabilirsiniz. Ek olarak birçok kişi bu hostu kullanıyor ve güvenlik açısından hiçbir sorun yaşamazsınız. Ayrıca Minecraft VDS aldığınız zaman buradan birçok hostta olduğu gibi hazır paketler geliyor.

@Chroke - Diğer hostlara göre daha uygun fiyatta ancak performans açısından nasıl kullanmadığım için bilmiyorum ancak genel olarak kullananların memnun olduğunu duydum.

@batihost.com - Bu hostta keyubu gibi güvenilir bir host yani isterseniz buradan da alabilirsiniz aynı şekilde hazır paketler veriliyor.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Uzun zamandır @Keyubu kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım karşılaşanda duymadım öneririm.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı