Sol Reklam

Hosting Firması Önerisi (Minecraft)

MassiveL34

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
6
Puanlar
710
Yer
Türkiye
Minecraft sunucum için Ryzen hosting firması arıyorum hangi firmaları tercih ediyorsunuz sunucu sahipleri ve diğer arkadaşlar yardımcı olabilir mi (Keyubu & Batihost & Kayizer & OceanBilisim) bakındıklarım arasında mevcut şuanda

WhereCoskuyu

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yasaklandı

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
31
Puanlar
8.820
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Minecraft sunucum için Ryzen hosting firması arıyorum hangi firmaları tercih ediyorsunuz sunucu sahipleri ve diğer arkadaşlar yardımcı olabilir mi (Keyubu & Batihost & Kayizer & OceanBilisim) bakındıklarım arasında mevcut şuanda
Olabildiğince bilindik hosting firmalarına yönelmeni öneririm, Rabisu, Hostifox ve Oculeth gibi firmaları'da listene eklemeni öneririm, VDS alacaksan direkt olarak Oculeth'den alabilirsin hem ekonomik hem'de ücretsiz bir çok ürünü mevcut

AlixTR

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage
Öncelikle bilindik firmalardan almalısın WhereCoskuyu dediği gibi. Bütçen biraz azsa OCULETH öneririrm hediye konusundan bir çok imkanın olacak aynı zamanda orda barınan çoğu sunucu memnun sıkıntı yaşamazsın. Karar vermekte zorluk çekiyorsan OCULETH destek aç ben böyle böyle bir projem var ne önerirsiniz vb de zaten onlar en uygun makinayıda önerirler sende sıkıntı çekmezsin.

Nuage

Koydum Çalışma Masasını
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

nazmiyigitefe

Elmaslar
52
Puanlar
4.120
Yer
İzmir
Minecraft
NuageDev

MassiveL34

Elmaslar
6
Puanlar
710
Yer
Türkiye
Olabildiğince bilindik hosting firmalarına yönelmeni öneririm, Rabisu, Hostifox ve Oculeth gibi firmaları'da listene eklemeni öneririm, VDS alacaksan direkt olarak Oculeth'den alabilirsin hem ekonomik hem'de ücretsiz bir çok ürünü mevcut
Yalnız sadece minecraft hizmeti olmaması gerek çünkü vds normal kullanım içinde lazım oluyor

MassiveL34

Elmaslar
6
Puanlar
710
Yer
Türkiye
Öncelikle bilindik firmalardan almalısın WhereCoskuyu dediği gibi. Bütçen biraz azsa OCULETH öneririrm hediye konusundan bir çok imkanın olacak aynı zamanda orda barınan çoğu sunucu memnun sıkıntı yaşamazsın. Karar vermekte zorluk çekiyorsan OCULETH destek aç ben böyle böyle bir projem var ne önerirsiniz vb de zaten onlar en uygun makinayıda önerirler sende sıkıntı çekmezsin.
Oculeth sadece oyun sunucusu satıyor sanırım bana normal vds olarak lazım ama ki gündelik işlemlerimide yapayım

ElametliKiraz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

y1ld

Elmaslar
22
Puanlar
13.295
Yer
Sancaktepe
Normalde bu öneriyi kimseye sunmazdım ama artık başarılarıyla ve kalitesiyle zirveye ulaştı, Batihost en iyisinin en iyisini yaptı.

MassiveL34

Elmaslar
6
Puanlar
710
Yer
Türkiye

MassiveL34

Elmaslar
6
Puanlar
710
Yer
Türkiye
Normalde bu öneriyi kimseye sunmazdım ama artık başarılarıyla ve kalitesiyle zirveye ulaştı, Batihost en iyisinin en iyisini yaptı.
Batihost'u çok önceden beri biliyorum fakat çekirdekler 4 den değil 1 ve 2 den başlıyor 4 çekirdekli paketler daha yüksek özellikli gerçi ryzenin 2 çekirdeği xeonun 4 çekirdeğinden çok daha iyidir sanırım

MuhammedAtasci

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Atasci

Elmaslar
86
Puanlar
1.270
Yer
Elazığ
Minecraft
Atasci
Keyubu, Rabisu, Hostifox ve Oculeth en iyileri.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Rabisu al sıkıntı yaşama

WhereCoskuyu

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yasaklandı

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
31
Puanlar
8.820
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Rabisu al sıkıntı yaşama
+150 Görürse 3 günde bir sorun yaşar, Hat kullanımları limitli olduğu için çoğu sunucusu 3-4 günde bir hat kullanım bedeli ödüyor

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
+150 Görürse 3 günde bir sorun yaşar, Hat kullanımları limitli olduğu için çoğu sunucusu 3-4 günde bir hat kullanım bedeli ödüyor
Daha 1-2 yılı dolmamış 2 gün sonrasına garantisi olmayan firmaları tercih etmektense köklü ve deneyimli bir firmada biraz daha pahalı vds almayı tercih ederim

Hostatik

Birisi mi Spawnlandı?
Susturuldu

Discord:

Hostatik#4496

Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Türkiye
Minecraft
Hostatik
Hosting Flamanız olmadan forumumuzda satış yapamazsınız!
Discord üzerinden bize ulaşırsanız yardımcı olmak isteriz :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı