Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting Firmalarının Özenti Çalışmaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Merhaba forum üyeleri bildiğiniz üzere forumda da onaylı olan bazı hosting firmaları Keyubu gibi firmaların daha önceden ortaya koyduğu çalışmaları, müşteri hediyelerini taklit ederek müşteri kazanmaya çalışıyor. İnsanlar özgün olmaya çalışmanın aksine diğer firmaları sıkı takip edip firmalarının geleceğine ve çalışmalarına ona göre karar veriyorlar. Firma sahibi arkadaşlara çağrım lütfen özgün olun!

Yormok

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Şahsi düşüncelerinizi bekliyorum :))

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Diğer firmaların ağzından çıkan tabi efendim sözünü duyar gibiyim.

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Şahsi düşüncelerinizi bekliyorum :))
boş konu, güncel hostinglerin verdiği hediyeler verebilecekleri maksimum şeyler. Hatta forum bildirimi gibi hediyelerin kaldırılmasını tavsiye ediyorum. Burası sunucu sahipleriyle dolu bu tarz saçma sapan bildirim kutuma tonla sunucu bildirim zımbırtısı düşüyor ve lüzum olmayan bir hediyedir konu bildirimi.

Özgün hediye olarak ne bekliyorsan söyle yapsınlar, nasıl fikir?

Yormok

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
boş konu, güncel hostinglerin verdiği hediyeler verebilecekleri maksimum şeyler. Hatta forum bildirimi gibi hediyelerin kaldırılmasını tavsiye ediyorum. Burası sunucu sahipleriyle dolu bu tarz saçma sapan bildirim kutuma tonla sunucu bildirim zımbırtısı düşüyor ve lüzum olmayan bir hediyedir konu bildirimi.

Özgün hediye olarak ne bekliyorsan söyle yapsınlar, nasıl fikir?
Buradan bir firmaya atıfta bulunduğunuzu görüyorum haklısınız. Forum reklamının aksine onların işine yarayabilecek hediyeler sunabilirler. Sıradan firmalar reklam vs verir yönetim konusunda ciddi anlamda destek sağlamaz. Firmalarda birçok minecraft personeli bulunuyor bunu değerlenirip müşterilerine yönetim alanında gözlem alanında eşlik edebilirler. Balık tutmayı öğrenmelerine yardımcı olabilirler. Forumda yok mu bu tür içerikler diyecek olursanız forumdakiler kısıtlı ve o kadar iyi fikirler değiller eğer firmalar isterse bunun mislini dahi gerçekleştirebilirler teşekkür ediyorum

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Buradan bir firmaya atıfta bulunduğunuzu görüyorum haklısınız. Forum reklamının aksine onların işine yarayabilecek hediyeler sunabilirler. Sıradan firmalar reklam vs verir yönetim konusunda ciddi anlamda destek sağlamaz. Firmalarda birçok minecraft personeli bulunuyor bunu değerlenirip müşterilerine yönetim alanında gözlem alanında eşlik edebilirler. Balık tutmayı öğrenmelerine yardımcı olabilirler. Forumda yok mu bu tür içerikler diyecek olursanız forumdakiler kısıtlı ve o kadar iyi fikirler değiller eğer firmalar isterse bunun mislini dahi gerçekleştirebilirler teşekkür ediyorum
Bir firmaya atıfta bulunmadım, hemen hemen bütün firmalar bu bildirim zımbırtısını ve türevlerini kullanıyor. Bknz: Hostifox, çok kurcalamak istemiyorum konuyu, haddimede laf söylemek düşmez ancak eski yönetim buradan ayrılıp yeni foruma geçtiler ve hostifox aynı hediyeleri veriyor. Pek bir fark yok ZımbırtıHostingle arasında

Yormok

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Bir firmaya atıfta bulunmadım, hemen hemen bütün firmalar bu bildirim zımbırtısını ve türevlerini kullanıyor. Bknz: Hostifox, çok kurcalamak istemiyorum konuyu, haddimede laf söylemek düşmez ancak eski yönetim buradan ayrılıp yeni foruma geçtiler ve hostifox aynı hediyeleri veriyor. Pek bir fark yok ZımbırtıHostingle arasında
Bence düşüncelerimiz bağdaşıyor bir muhalefet havası neden oluştu anlamadım :)

Graydeth

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ankaralikaya

Elmaslar
12
Puanlar
970
Yer
Ankara
Minecraft
DianStranger
En güzel özgün hediye, kaliteli ve sürekli hizmet olacaktır.

Yormok

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
En güzel özgün hediye, kaliteli ve sürekli hizmet olacaktır.
Değerli fikrini saygıyla karşılamaktayım ancak ek konularda da yardımcı olmaları kötü olmaz gibi geliyor bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı