Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Holo ile para sıralaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beatrix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

x

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kocaeli
Minecraft
Beatrix
Hologram ile top 10 yapıcağım da kodu nedir veya nasıl yapabilirim hologram ile?

inco

It's gonna be Legen -Wait for it- dary
Yıldız Moderatör
Usta Moderatör
MinePass
HeisenSetups

Discord:

inclodead

Elmaslar
139
Puanlar
14.505
Yer
Turkey
Minecraft
yusufikndz
Öncelikle kullandığın hologram eklentisini bilmiyorum fakat, DecentHolograms kullanmanı öneririm. Ayrıyeten DecentHolograms WIKI 'si ile kurcalayarak yapabilirsin. Birisi sana hazır halini atabilir fakat onu düzenlemek istediğinde yine yardıma ihtiyacın olucaktır, bundan ötürü kendin öğrenmek daha mantıklı olucaktır.

Beatrix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

x

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kocaeli
Minecraft
Beatrix
Öncelikle kullandığın hologram eklentisini bilmiyorum fakat, DecentHolograms kullanmanı öneririm. Ayrıyeten DecentHolograms WIKI 'si ile kurcalayarak yapabilirsin. Birisi sana hazır halini atabilir fakat onu düzenlemek istediğinde yine yardıma ihtiyacın olucaktır, bundan ötürü kendin öğrenmek daha mantıklı olucaktır.
/holographicdisplays kullanıyorum aralarındaki fark nedir? çoğu hologram bu plugin ile yaptım decent kullanmıyorum

inco

It's gonna be Legen -Wait for it- dary
Yıldız Moderatör
Usta Moderatör
MinePass
HeisenSetups

Discord:

inclodead

Elmaslar
139
Puanlar
14.505
Yer
Turkey
Minecraft
yusufikndz
/holographicdisplays kullanıyorum aralarındaki fark nedir? çoğu hologram bu plugin ile yaptım decent kullanmıyorum
Bana göre daha iyi özellikleri var, en basiti sayfa sayfa hologram yapmak gibi holographicdisplay'e göre daha kullanışlı özellikleri mevcut üstelik
Kod:
/dh convert HolographicDisplays
ile hiçbir hologram kaybetmeden 2 plugin arasında geçiş sağlıyabilirsin.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Hologram ile top 10 yapıcağım da kodu nedir veya nasıl yapabilirim hologram ile?
Hologram eklentisi olarak DecentHolograms kullanmanızı tavsiye ederim. Sıralama eklentisi olarak da Ajlb (AjLeaderBoards) kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer takıldığınız bir konu olursa bana Discord üzerinden veya forum üzerinden sorabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı