Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun Hiç oynanmamış bir oyun! ( Burcun nedir? )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
Burç: Başak
Özellikler uyuyor mu?: Çoğu uyuyor.
İnanıyor musun?: İnanıyorum çünkü Kur'an-ı Kerim'de geçiyor.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530

beeboy07

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Burç: Oğlak.
Özellikler uyuyor mu?: Özelliklere inanmıyorum, etkilere inanıyorum.
İnanıyor musun?: Ben inanıyorum, fakat burçlar ile ilgili şöyle bir batıl inancımız var: Astronominin ruh halimizdeki etkileri gerçektir, fakat buna "Sen yarın şöyle olacaksın, kendine dikkat et." veya "Yıl başından sonra sıkıntıların şöyle olacak, bu yıl şöyle paran olacak bu ay şöyle mutlu olacaksın." gibi cümleler batıl inancın göstergesidir. Astronomik olayların ruh halimizdeki etkisi vardır, fakat bu ileride neler olacağını bilmemizi asla sağlamaz. Benim inancım şimdilik böyle.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Burç: Başak
İnanıyor musun?: İnanıyorum çünkü Kur'an-ı Kerim'de geçiyor.
O burç bizim konuştuğumuz burç değil kardeşim. Bizim burç dediğimiz şey bilim(!) adı altında insanlara yutturulmaya çalışılan bir çeşit faldır. Ve eğer gerçekten Kur'an-ı Kerimle alakalıysan falın da ne olduğunu bilirsin. Kaldı ki burçlar sadece kişiliği değil gelecekte neler yaşanacağına dair bilgiler vermektedir. Ancak doğrusu şudur ki gaybı Allah'tan başka kimse bilemez.

Burç: Yay
Özellikler uyuyor mu?: Fiziksel ve kişisel özelliklerden geneli uysa bile inanmıyorum.
İnanıyor musun?: Ben inanmıyorum çünkü; Mesajımda da dediğim gibi gaybı Allah'tan başka kimse bilemez. Ayrıca özellikler uysa bile haftalık yorumlar gibi şeyler uymuyor.

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Burç: Yengeç
İnanıyor musun?: İnanmıyorum,

Ani sinirlenen bir yapım yok, sadece çok kızdığımda sinirlenirim, İçkiyi sevmem.

Bunlar burç özelliklerinden ani kızan ve içkiyi seven birisi olarak gösterilmektedir. Diğer yönleirm olarak ise sevecenim ve insanları kolay kolay kırmam (Beni sinir etmediği sürece).

Hislerim kuvvetlidir, düşündüğüm ve gerçekleşmesini istediğim olaylar başıma gelir ve bir çok insana bu konuda tavsiye verdiğimde tutmakta. Buda kendiliğinden olan bir şey, burç özelliğimde var mı bilmiyorum.

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye

Ani sinirlenen bir yapım yok, sadece çok kızdığımda sinirlenirim, İçkiyi sevmem.

Bunlar burç özelliklerinden ani kızan ve içkiyi seven birisi olarak gösterilmektedir. Diğer yönleirm olarak ise sevecenim ve insanları kolay kolay kırmam (Beni sinir etmediği sürece).

Hislerim kuvvetlidir, düşündüğüm ve gerçekleşmesini istediğim olaylar başıma gelir ve bir çok insana bu konuda tavsiye verdiğimde tutmakta. Buda kendiliğinden olan bir şey, burç özelliğimde var mı bilmiyorum.
Ben de neden bu kadar samimiyşz diyordum <3

RebelZone

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Burç: Oğlak.
Özellikler uyuyor mu?: Özelliklere inanmıyorum, etkilere inanıyorum.
İnanıyor musun?: Ben inanıyorum, fakat burçlar ile ilgili şöyle bir batıl inancımız var: Astronominin ruh halimizdeki etkileri gerçektir, fakat buna "Sen yarın şöyle olacaksın, kendine dikkat et." veya "Yıl başından sonra sıkıntıların şöyle olacak, bu yıl şöyle paran olacak bu ay şöyle mutlu olacaksın." gibi cümleler batıl inancın göstergesidir. Astronomik olayların ruh halimizdeki etkisi vardır, fakat bu ileride neler olacağını bilmemizi asla sağlamaz. Benim inancım şimdilik böyle.

Oyuna dahil olduğunuz için teşekkür ederim. Bu arada hayırlı olsun yakıyorsunuz. :)<3

O burç bizim konuştuğumuz burç değil kardeşim. Bizim burç dediğimiz şey bilim(!) adı altında insanlara yutturulmaya çalışılan bir çeşit faldır. Ve eğer gerçekten Kur'an-ı Kerimle alakalıysan falın da ne olduğunu bilirsin. Kaldı ki burçlar sadece kişiliği değil gelecekte neler yaşanacağına dair bilgiler vermektedir. Ancak doğrusu şudur ki gaybı Allah'tan başka kimse bilemez.

Burç: Yay
Özellikler uyuyor mu?: Fiziksel ve kişisel özelliklerden geneli uysa bile inanmıyorum.
İnanıyor musun?: Ben inanmıyorum çünkü; Mesajımda da dediğim gibi gaybı Allah'tan başka kimse bilemez. Ayrıca özellikler uysa bile haftalık yorumlar gibi şeyler uymuyor.

WOW! Joka eskiden nne konular vardı be. Şimdide geri dönmüşsün galiba dün konu açtın yine güzeldi. <3

Reis hoş geldin, seni buralarda görmek gurur verici. Umarım güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle... <3<3<3

Son düzenleyen: Moderatör:

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Burç: Akrep
Özellikler uyuyor mu?: Yarısı Uyuyor
İnanıyor musun?: inanmıyorum

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

RebelZone

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone

FurkanATR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Furkan#5737

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Kocaeli
Minecraft
FurkanAkman
Burç: yengeç
özellikler uyuyormu : geneli hayır sallasam bende birinin özelliğini tuttururum nadir
İnanıyormuyum : cahillerin kendini avutan saçma bir kesimin para karşılığı yada boş araştırma karşılığı bulduğu saçma yanıtlar üzülüyorum bazılarına

Jery

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Jery#8611

Elmaslar
7
Puanlar
2.000
Minecraft
JeryTR

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Özellikleri Uyuyor Mu?: Bazıları Uyuyor
İnanıyor Musun: Hayır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı