Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Hey Siri! | Artık Rehberler Tarih Oluyor (Silinen Konu)

Nasıl Buldunuz

• Oy Verenler
    35
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FrenzyK

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'FrenzyK#5212

Elmaslar
3
Puanlar
0

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
8.935
Yapay zeka ile yaptığınız skriptin uzaktan yakından alakası yok, Yapay zeka insan beynini taklit bir bakıma simule eder, Birşeyleri kendiliğinden öğrenebilme yetisine sahiptir. Bu skript daha çok şu kelimelere şu cevapları ver gibi basit bir bot a benziyor. Bence başlık ve anlatım tamamen yanlış, Bu yüzden proje içerisinde yapay zeka yerine BOT kullanmanız en doğrusu olur, Ortaya koyduğunuz çalışma başarılı, bu anlamda çok fazla geliştirme yapılabilir, haliyle önü açık olan bir proje, iyi forumlar.

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
Yapay zeka ile yaptığınız skriptin uzaktan yakından alakası yok, Yapay zeka insan beynini taklit bir bakıma simule eder, Birşeyleri kendiliğinden öğrenebilme yetisine sahiptir. Bu skript daha çok şu kelimelere şu cevapları ver gibi basit bir bot a benziyor. Bence başlık ve anlatım tamamen yanlış, Bu yüzden proje içerisinde yapay zeka yerine BOT kullanmanız en doğrusu olur, Ortaya koyduğunuz çalışma başarılı, bu anlamda çok fazla geliştirme yapılabilir, haliyle önü açık olan bir proje, iyi forumlar.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa sürede bir yapay zeka haline getirmeye çalışcağım. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki yapay zeka'da olsa biri bir şey öğretmeden kendi kendine öğrenemez. Burada oyuncuların kelime öğretmesini bu açıdan ekledim. İyi forumlar <3

iSnowBoy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Skripti denedim. Bende hiçbir skriptte gui açılmıyor. Konsoldan Hata Mesajı alıyorum.

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull

Kardan İsmail

Discord:

Kardan İsmail#0130

Elmaslar
31
Puanlar
0
Skript ile yapay zeka yapabileceğini düşünmen cidden beni üzen bir şey. Hele ki o kodunu görünce... Bari liste değişkenleri ile doğru düzgün bir şey yapsaydın keşke. YAML kullansaydın çok daha iyisini çok daha kolay bir şekilde hem de her şeyi kullanıcının isteğine göre düzenlemesini sağlayarak yapardın.
Lütfen bu tür şeylere "über, gelişmiş, çok başarılı" demeyin, lütfen. Adam 2 satır yazmış sonra her şeyi copy paste yapıp kelime düzenlemiş. Bu mu gelişmiş...

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Geliştirilebilinir Bence Biraz Daha Devam Et

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
Skript ile yapay zeka yapabileceğini düşünmen cidden beni üzen bir şey. Hele ki o kodunu görünce... Bari liste değişkenleri ile doğru düzgün bir şey yapsaydın keşke. YAML kullansaydın çok daha iyisini çok daha kolay bir şekilde hem de her şeyi kullanıcının isteğine göre düzenlemesini sağlayarak yapardın.
Lütfen bu tür şeylere "über, gelişmiş, çok başarılı" demeyin, lütfen. Adam 2 satır yazmış sonra her şeyi copy paste yapıp kelime düzenlemiş. Bu mu gelişmiş...
Seni üzen şeyi anladım. Beni üzen şeyi ise emeğe saygısı olmayanlarla aynı forumda olmamız...

Geliştirilebilinir Bence Biraz Daha Devam Et
teşekkür ederim.

brodcast leri send e çevir
tamamdır

Kardan İsmail

Discord:

Kardan İsmail#0130

Elmaslar
31
Puanlar
0
Seni üzen şeyi anladım. Beni üzen şeyi ise emeğe saygısı olmayanlarla aynı forumda olmamız...
Dostum, emek bu değil. Gereksiz bir sürü işlem yapan saçma sapan bir sistem yapmışsın. Burda Skript eklentisi ile kodlanan script nedir, nasıl düzenli bir şekilde kodlanır, inceleri nelerdir falan bu konuları bilmeyen ufak arkadaşlarımız her şeye polyanna gibi "mükemmel, süper, çok güzel olmuş, çok başarılı" der ancak hayatın kendisi bu şekilde gelen yorumlarla geçmez. Ben senin kendini geliştirmen için, bildiğim bir konuda sert/yumuşak bir eleştiri yapmışım ve sana bir ders vermeye çalışmışım. Senin bana karşılığın ise "emeğe saygın yok". Sen önce emeğin ne olduğunu öğren, sonra gel benim karşıma çık.
Bana bir arkadaş "insanları çok kötülüyorsun, onlara biraz daha yumuşak davranarak bir şeyler öğretmeye çalış" demişti, bu forumdaydı o da ancak kim olduğunu şu an hatırlamıyorum, onun sözünü ilk kez dinleyerek sana olabildiğince yumuşak davranıp bir şeyler demeye çalıştım ancak tahmin ettiğim gibi sen bu konuda eğitilemezsin.
Saçma sapan, amacına aykırı bir şekilde düzensiz, verimsiz tasarlanmış sistemlerinizle iyi eğlenceler.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Virustotal linkini göremedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı