Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım HEXTECH SUNUCU KONU TASARIMI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Yeni başladığını düşünerekten en azından göze hoş geliyor. Daha iyi yerlere gelebilirsin. <3

Jessy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yeni başladığını düşünerekten en azından göze hoş geliyor. Daha iyi yerlere gelebilirsin. <3
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum,kendimi geliştirebileceğime inanıyorum.İyi forumlar.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Çalışman gerek. Çok sade. Rank uyumu kötü. Kullandığın iconlar klasik. Yazı fontun çok düz. Tasarım da extra bir şey yok.

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
Çalışman gerek. Çok sade. Rank uyumu kötü. Kullandığın iconlar klasik. Yazı fontun çok düz. Tasarım da extra bir şey yok.
Yorumunuzu dikkate alacağım,bir daha ki çalışmamda düzelteceğim.Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Bir de yorum yapacak arkadaşlardan bir ricam olacaktır. Tasarımı paylaşan arkadaşımız bu işe ilk adımlarını atıyor.Elbet ki siz başarılı olabilirsiniz veya eleştirebilirsiniz fakat bu gurur kıracak şekil de olmamalıdır. Arkadaşımız şuan böyleyse her adımın da bir şeyler daha başaracaktır. Eleştirileriniz destekleyecek ve eksiklerini görebilmesi için yaparsanız çok daha iyi olur. İyi forumlar dilerim hepinize <3

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Dostum kendini geliştirmelisin. Hizalamanda problem var, tasarım sade. Ayrıca fontları değiştirmelisin

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
Dostum kendini geliştirmelisin. Hizalamanda problem var, tasarım sade. Ayrıca fontları değiştirmelisin
Gerçekten haklısınız hizalamada sorun yaşıyorum ve font seçimlerimde uygun olmuyor,bu tarz tasarımlarda sizce hangi fontları kullanmalıyım ?

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Yorumunuzu dikkate alacağım,bir daha ki çalışmamda düzelteceğim.Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar.
Ayrıca eleştiri yapıyorum yanlış anlama biz seni eleştirmezsek kendini geliştiremezsin emin ol çoğu kişi ilk başlarda eleştiri almıştır. Çalışarak daha iyi çalışmalar ortaya çıkartabilirsin.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Gerçekten haklısınız hizalamada sorun yaşıyorum ve font seçimlerimde uygun olmuyor,bu tarz tasarımlarda sizce hangi fontları kullanmalıyım ?
Burda güzel fontlar var DaFont - Download fonts
Hizalama için cetveli kullanabilirsin. Ya da kendine güveniyorsan elle yaparsın :D

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
Ayrıca eleştiri yapıyorum yanlış anlama biz seni eleştirmezsek kendini geliştiremezsin emin ol çoğu kişi ilk başlarda eleştiri almıştır. Çalışarak daha iyi çalışmalar ortaya çıkartabilirsin.
Yok efendim eleştirileriniz bana çok şey katıyor,söylediklerinizi dikkate alarak yarın bir çalışma daha yapacağım eksiklerimi biraz daha düzelteceğim umarım.Hepinize teşekkür ederim.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Google ın poppins gibi fontlarına bakabilirsin.

S

SILIK

Ziyaretçi

Muratttttttt

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok

yigitsaglam

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
ego kasmaya geldiysen hiç gelme ;) önerini ve görüşünü söyle ve yavaş yavaş konudan çık.
Kendinizi İyi Görmenize Birşey Demiyorum , Kendini İyi Görüp Bunun Üzerinden Ego Kasmanıza Birşey Diyorum.
İyi Forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı