Sol Reklam

Tasarım Hestia Network | Konu Tasarımı

erscyus

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
Merhabalar, Hestia Network
için tasarladığım konu tasarımı sizce nasıl olmuş?

ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN;
erscyus#9156

KonuTasarımı-1.png
KonuTasarımı-2.png
KonuTasarımı-3.png
KonuTasarımı-4.png

ErscyusDesign.png

Erscyus Design

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
İconlar yazılar aşırı büyük göze çok batıyor font desen kötü kendini geliştir farklı fontlara yönel
10/1

izakaya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ita-chi#1710

Elmaslar
2
Puanlar
110
Yer
idea
Minecraft
izaakaayaa
renk uyumu, fontlar, temel yapı, iconlar vs. tasarım anlamında bir güzellik yaratan bir unsur bulunmuyor. herkes kendine tasarımcı dememeli veyahut isminin sonuna: 'design' eklememeli
kendinizi geliştirdikten sonra ancak o zaman kendinize tasarımcı demeniz gerekiyor.

erscyus

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
renk uyumu, fontlar, temel yapı, iconlar vs. tasarım anlamında bir güzellik yaratan bir unsur bulunmuyor. herkes kendine tasarımcı dememeli veyahut isminin sonuna: 'design' eklememeli
kendinizi geliştirdikten sonra ancak o zaman kendinize tasarımcı demeniz gerekiyor.
Siz kimdiniz acaba :D?
İconlar yazılar aşırı büyük göze çok batıyor font desen kötü kendini geliştir farklı fontlara yönel
10/1
Font müşterinin isteği üzerine kendisinin istediği font yapıldı.
Teşekkürler.

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891

izakaya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ita-chi#1710

Elmaslar
2
Puanlar
110
Yer
idea
Minecraft
izaakaayaa
Siz kimdiniz acaba :D?

Font müşterinin isteği üzerine kendisinin istediği font yapıldı.

Teşekkürler.
kendinize yediremediğiniz yorumları,"siz kimdiniz acaba ':D?'" diye geçiştirmek yerine; o yorumu düşünüp doğruları söylediğim için bana düzgün bir cevap vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.
1-2 tasarım paylaşınca maalesef tasarımcı olunmuyor. bir insanın eleştirilerini dinlemeyecekseniz veya kendinize yediremeyecekseniz zaten bu yolda ilerleyemezsiniz.

mantık anlayışınız ve tatmin etmeye çalıştığınız egonuzu tekrardan düzenlemenizde başarılar.

erscyus

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
kendinize yediremediğiniz yorumları,"siz kimdiniz acaba ':D?'" diye geçiştirmek yerine; o yorumu düşünüp doğruları söylediğim için bana düzgün bir cevap vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.
1-2 tasarım paylaşınca maalesef tasarımcı olunmuyor. bir insanın eleştirilerini dinlemeyecekseniz veya kendinize yediremeyecekseniz zaten bu yolda ilerleyemezsiniz.

mantık anlayışınız ve tatmin etmeye çalıştığınız egonuzu tekrardan düzenlemenizde başarılar.
Yediremediğim mesaj değil eleştirini yapabilirsin fakat bana gelip " design " kelimesini kullanma demen saçma. MC-TR platformuna attığım bir kaç minecraft tasarımı değil sadece işim nerelere ne iş yaptığımı buraya yazmıyorum görüyorsun demi işim zaten minecraft tasarımı değil sadece onu da bi hatırlatayım. Siz kimsiniz diye sormamın nedeni şunu farkettim bir kaçtır sadece benim konularıma baltalamak için mesaj yazıyorsunuz gibi o yüzden sordum bu kadar basit. Siz kimdiniz bu arada? Tanıyor muyum?

izakaya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ita-chi#1710

Elmaslar
2
Puanlar
110
Yer
idea
Minecraft
izaakaayaa
Yediremediğim mesaj değil eleştirini yapabilirsin fakat bana gelip " design " kelimesini kullanma demen saçma. MC-TR platformuna attığım bir kaç minecraft tasarımı değil sadece işim nerelere ne iş yaptığımı buraya yazmıyorum görüyorsun demi işim zaten minecraft tasarımı değil sadece onu da bi hatırlatayım. Siz kimsiniz diye sormamın nedeni şunu farkettim bir kaçtır sadece benim konularıma baltalamak için mesaj yazıyorsunuz gibi o yüzden sordum bu kadar basit. Siz kimdiniz bu arada? Tanıyor muyum?
tanıdığın bir kişi olduğumu düşünmüyorum, olanları eleştirmem seni neden bu duruma düşürdüğünü anlayamıyorum. evet, "design" kelimesini hala kullanman gerektiğini düşünmüyorum. bu tasarımları sunduğun sürecede bunu düşüneceğim, ilgi alanın minecraft olmasa da bu tür tasarımlar diğer işlerininde bana göre nasıl olduğunu gösteriyor.

bu şekilde renk kullanımı, kullanılan içeriklerin yerleşimlerini ve diğer kusurları baz aldığımda yine bu kararlara varıyorum.
ek olarak kullanma dediğin kısım için de bir yorum yapayım, "eklememeli" ile "kullanma" arasında çok fark bulunuyor.

erscyus

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
tanıdığın bir kişi olduğumu düşünmüyorum, olanları eleştirmem seni neden bu duruma düşürdüğünü anlayamıyorum. evet, "design" kelimesini hala kullanman gerektiğini düşünmüyorum. bu tasarımları sunduğun sürecede bunu düşüneceğim, ilgi alanın minecraft olmasa da bu tür tasarımlar diğer işlerininde bana göre nasıl olduğunu gösteriyor.

bu şekilde renk kullanımı, kullanılan içeriklerin yerleşimlerini ve diğer kusurları baz aldığımda yine bu kararlara varıyorum.
ek olarak kullanma dediğin kısım için de bir yorum yapayım, "eklememeli" ile "kullanma" arasında çok fark bulunuyor.
Bir daha ki konumda görüşürüz, güzel görüşlerinizi unutmayın tekrardan. Uzatmaya ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum o kadar vaktim yok dostum iyi günler diliyorum sana.

Proomp

Yay Yok, İskelet Yok
Emektar
Yasaklandı

Discord:

proomp

Elmaslar
173
Puanlar
1.780
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
ebuzone
Şablon olarak fena değil ama arkaplanda düz renk kullandığın için kötü duruyor. Diğer tasarımlarını incelediğimde de hep böyle düz renk kullandığını fark ettim. Bana göre tasarım çok basit kalıyor ve iyi değil.
1677319988645.png

erscyus

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
Şablon olarak fena değil ama arkaplanda düz renk kullandığın için kötü duruyor. Diğer tasarımlarını incelediğimde de hep böyle düz renk kullandığını fark ettim. Bana göre tasarım çok basit kalıyor ve iyi değil.
Görüşün için teşekkür ederim.

EfeK0

Tasarımcı | Skripter

Discord:

EfeK#6993

Elmaslar
336
Puanlar
8.075
Minecraft
_EfeK0_
Renk seçimleri çok yanlış. Seçtiğin kırmızı tonları pek göze hitap etmiyor. Bunun çözümü için farklı tonlar kullanabilirsin, farklı tonlar kullanmak yerine daha fazla düz olmayan arkaplan kullanmayı tercih edebilirsin. Veya kırmızı tonun altına background + blur falan eklemelisin. Yazılar konusunda başlıklarda en kalın paragraflarda en incesini seçmişsin gibi duruyor bunun ortasını bulman gerekiyor. Paragrafları o kadar ince seçmişsin ki "yazı boyutun da aşırı büyük olmasa" hiç okunmayacak gibi. Ayrıca gri tonları öyle tonlardır ki bazen tasarımı şahane gösterirken bazen tam anlamıyla batırabilir. Gri tonlarını genel tasarıma göre çok sırıtmayacak şekilde seçmen gerekiyor. Tasarımda hem genel olarak bir spacing sorunu var textler kendi içinde de aynı şekil sorunlar var. Daha da sorunlar var fakat bazı şeyleri düzeltmek tecrübeyle olacak işler, başarılar.

WarbandMC

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Cnoxx#5828

Elmaslar
4
Puanlar
160
Yer
Sivas
Minecraft
Cnoxx
sade durmuş fakat sadeliği severim 10/6

Aenux

Vizmo Studio
MinePass
Emekli
Vizmo Studio

Discord:

aenux

Elmaslar
146
Puanlar
2.770
Yer
idc
Minecraft
AenuxC
Ana sayfa dışındaki sayfalar çok sade olmuş, sunucu sahibi öyle istediyse yorumsuz bırakıyorum.
Tasarımdaki bütün fontlar aynı, bold ve lite olarak değiştirilmiş. Fontları değiştirirsek daha güzel bir tasarım olabilir.
Genel olarak güzel eline sağlık fakat eleştiriye açık olmanı öneririm.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı