Sol Reklam
Sağ Reklam

Herkese merhabalar fikrinize ihtiyacım var İki dakikanızı bu konuya ayırır mısınız?

Hangi oyun modunu seçmek istersin

• Oy Verenler
    3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yasin3452

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
18
Puanlar
6.575
Minecraft
LordLukus
Herkese Merhabalar

(Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim hangi başlık daha doğru gider bilemedim, konuya geçelim.)

Merhaba arkadaşlar adım Can 19 yaşında Mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır minecraft sektörünün içerisinde yer alıyorum.
Bu gün aslında size bahsetmek istediğim bir kaç fikrim var lafı fazla dolandırmadan konuya geçmek istiyorum.

- Bir minecraft sunucusu oluşturmayı hedefliyorum ve bu sunucunun gelirini kâr gütmeksizin yardım kuruluşlarına bağışlamayı düşünüyorum (TEMA , KORUNCUK VAKFI, KIZILAY, AFAD VB..) . eğer sizde bu fikri olumlu karşılar iseniz hayata geçirmeyi çok isterim. Her ay sonu gelen geliri discord sunucusunda toplu bir şekilde anket ile hangi kuruma bağışlayacağımızı karar verir yine aynı kanala bağışın dekontunu atarım diye düşündüm.
- Açacağım sunucunun oyun modunu ise sizin karar vermenize karar kıldım, hangi oyun modunu tercih ederseniz o modu elimden geldiğince oynanabilir, güncel ve stabil halde yapacağım anket oluşturuyorum ordan seçebilirsiniz

görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
saygılarımla...

The Warriors

Gökte ne var?
Premium
Emektar

Discord:

Every Night#0502

Elmaslar
477
Puanlar
4.835
Yer
Chereza'Hub
Discord İzni
Minecraft
Rstarks
Herkese Merhabalar

(Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim hangi başlık daha doğru gider bilemedim, konuya geçelim.)

Merhaba arkadaşlar adım Can 19 yaşında Mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır minecraft sektörünün içerisinde yer alıyorum.
Bu gün aslında size bahsetmek istediğim bir kaç fikrim var lafı fazla dolandırmadan konuya geçmek istiyorum.

- Bir minecraft sunucusu oluşturmayı hedefliyorum ve bu sunucunun gelirini kâr gütmeksizin yardım kuruluşlarına bağışlamayı düşünüyorum (TEMA , KORUNCUK VAKFI, KIZILAY, AFAD VB..) . eğer sizde bu fikri olumlu karşılar iseniz hayata geçirmeyi çok isterim. Her ay sonu gelen geliri discord sunucusunda toplu bir şekilde anket ile hangi kuruma bağışlayacağımızı karar verir yine aynı kanala bağışın dekontunu atarım diye düşündüm.
- Açacağım sunucunun oyun modunu ise sizin karar vermenize karar kıldım, hangi oyun modunu tercih ederseniz o modu elimden geldiğince oynanabilir, güncel ve stabil halde yapacağım anket oluşturuyorum ordan seçebilirsiniz

görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
saygılarımla...
Farklı bir Factions 1.18 olabilir. 1.8 Faction sunucusu fazlasıyla var, neredeyse hepsi birbirinin aynısı.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Bağış fikrine helal olsun diyorum.
Kazanç ufakta olsa yardımın azı çoğu olmaz.
Eğer başarır isen ilk desteği ben vermek isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı