Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun Hep Beraber Minecraft Hikayemizi Yazalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
minecraft-turkiye-png.50025

Merhaba dostlar! Düşündüm de neden kendi hikayemizi yazmıyoruz. Ama tabii ki de hayat hikayesi değil Minecraft hikayesi! Yazan herkes güzelce düşünsün ve ortaya güzel bir hikaye çıkaralım. Lütfen abuk sabuk şeyler yazıp oyunu bozmayalım. Her mesaj yazan kişi en az 2-3 satır yazsın ki hem az olmasın hemde fazla. Bir kişi uzunca yazarsa geriye yazacak bir şey kalmaz! Şimdi ben başlangıcı yapacağım gerisini sizler getireceksiniz. Hadi başlayalım!

Bir gün tek başıma yaptığım survival eğlencesine tekrar merhaba dedim ve oyuna girdim. Evimi yapmış, sandıklarımı güzelce doldurmuştum. Sırada ise madene inip daha çok şey kazanmaktı fakat ölmemekte önemliydi gerçekten. Güzel bir maden bulup derinliklere indim. İndiğimde başıma bunların geleceğini bilsem hiç iner miydim? Asla....

Evet arkadaşlar katılımınızı bekliyorum. Hadi iyi eğlenceler!

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Mağaraya indiğimde bir de ne göreyim? Uzun zamandır kayıp olan çaycı @beeboy07 ile kunduracı @NRack oradaydı! Bunun üzerine aynen şunu dedim:

G

Garp

Ziyaretçi
"Lanet olsun dostum! Burada 3. Mine Savaşı çıkıyor ve siz hala daha keskinlik 5 basmaya çalışıyorsunuz." dedim ve ikisine birer tokat atarak Notch'tan aldığım keskinlik 50 kılıçları onlara verdim. Daha sonra ise...

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Tost yemeye gittim. Evet, gittim. "Dünyanın sonu gelirken en azından eğlenebiliriz öyle değil mi?"

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Tostu yedikten sonra ağzımdaki kırıntıyı "paper" ile sildim, sonra ne göreyim haşmetli admiral...

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Mağarada o zamanki garip şeyleri duvara çizen @admiraldus, sonra dinozor kuyruklarından değirmen sistemi yapan @kingOf0, iyi bir filozof olan @Woodie ile karşılaştım . Dedim nereye geldim ben yahu böyle ... :D

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Sonra nereye geldiğimi aniden kavradım, burası Bağcılar merkezdi, 3 tane "asdjfasd" önümü kesti ve bana: "Elli kuruş ver ...." dedi

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
"elli kuruşum yok" dedim fakat bana saldırmaya kalıştılar hemen şunu yaptım...

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Cebimdeki razer'i çıkarttım (bıyık keser) hemen kaçtılar, daha sonra yolda yürürken önüme çok tatlı bir kız çıktı...

Shura

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
254
Puanlar
7.070
Hayatımda ilk kez bir kız görüyordum...

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Sonra mantığımın duygulardan önemli olduğu gerçeğini farkettim ve kızı takmadan yoluma devam ettim...

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Birden etraf beyazlaşmaya başladı ve annemin "Kalk lan, okula geç kalcan eşşolueşşek ! " Homurdanarak taş kılıcımla "bookshelflerimden" booklarımı ve paperlerimi aldım. Lanet kömür yolda okula gitmeye başladım.

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Sonra kömür aniden alev aldı ve yanarak öldüm, öldüğümde cehennemdeydim tekrar yandım dirildim yandım diri...... Hikaye bitti.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Bamm diye bir ses ile yataktan kalktım meğerse herşey bir rüyaymış. Evden çıktım ve ......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı