Sol Reklam
Sağ Reklam

Hep Aynı Tarz Sunucu Görmekten Sıkıldınız mı ?

• Konuyu başlatan dreddiniz
  • Başlangıç Tarihi
  • 3.928
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

dreddiniz

Ziyaretçi
38. kez aynı konuyu gördüm.
Konsept sunucu açarsanız online az olur ve tutmaz, Türkiye'de böyle . 1-2 istisna hariç %99 başarısızlık ihtimali varken yeni konseptlerle kimse sunucu açmaz. Arz talep meselesi.
Katılıyorum fakat klasik sunucuların (bazıları) ön planda bulunup bu tarz emek ile açılmış faction tarzı sunucularının tutmaması beni çok üzüyor

D

dreddiniz

Ziyaretçi
Ah eski factionları özledim o zamanlar para peşinde koşan bu kadar sunucu olmayınca haliyle daha güzel bir ortam vardı. Adını dahi bilmediğim 10-15 klan arkadaşım ile oynamak klan savaşları yapıp eğlenmek sanırım oyun hayatımdaki en güzel zamanlarımdı. Sunucularda öyle çok özellik olmazdı ancak ortam ve dostluk o kadar güzeldi ki sunucunun eklenti paketi dahi doğru düzgün olmasa bile çok zevk verirdi o arkadaşlık. Şu an ise üzüldüğüm hiçbir sunucunun ne kadar uğraşırsa uğraşsın ne kadar gelişmiş ve özgün olsa da o ortamı asla yakalayamayacağı gerçeği :(
eski sunucuları güzel yapan şey eklentileri değil orada ki ortamdı kardeşlik dostluk ve rekabetti hey gidi günler bee nerde o eski sunucular yine tad almaya başlasak :p

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Merhabalar yaklaşık bir kaç aydır bu forumdayım ve sadece emekskyblock opskyblock ve survival sunucusu görüyorum keşke birileri de faction opfaction tarzı farklı oyunlar açsa herkes sunucusunu tutturma peşinde mi para peşinde mi anlayamıyorum aşşağı kısımda tartışmayı çok isterim şimdiden iyi forumlar dilerim ^^
Benim Realms gibi bir projem var bu yaza inş 1-2 haftaya foruma tanıtımı koycam

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
eski sunucuları güzel yapan şey eklentileri değil orada ki ortamdı kardeşlik dostluk ve rekabetti hey gidi günler bee nerde o eski sunucular yine tad almaya başlasak :;p
En üzücü kısmı ise o güzel ortam ve kardeşliğin artık sadece anılarımızda olabileceği :/ Artık oyunlar daha genele hitap ettiğinden kitlesi bozulmaya başladı çoğu oyunun.En azından benim Minecraft hakkındaki görüşüm bu.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
JAKSDHAADGASSHADGHF Açıyoruz ilgi gösteren yok hocam sonra neden farklı sunucu yok xd

Şaka bir yana, Kimse yeni bir şey istemiyor bunu artık anlayın. Ben de zamanında yenilikçiydim, 2 prison 2 pot pvp hcf denemem oldu, koskoca faction eklentilerinden tut koğuşlarına kadar her şeyini ben yazdım aylarımı verdim, sonuç 6 kişi .d

Yüzdeliğe vurursak en fazla %10'u yenilik istiyor, fakat onlar da söz var icraat yok vaziyetindeler, demek istediğim çıksa da ilgi göstermeyecek tiplerden.

İşlerim bittiği zaman güzel bir makine bulursam tekrardan 1-2 yıl prison denemesi yapmak istiyorum, bakalım 1 yıl açık olacak bir konsept sunucu ne kadar kitle kazanabilir madem bu kadar istek var..

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
JAKSDHAADGASSHADGHF Açıyoruz ilgi gösteren yok hocam sonra neden farklı sunucu yok xd

Şaka bir yana, Kimse yeni bir şey istemiyor bunu artık anlayın. Ben de zamanında yenilikçiydim, 2 prison 2 pot pvp hcf denemem oldu, koskoca faction eklentilerinden tut koğuşlarına kadar her şeyini ben yazdım aylarımı verdim, sonuç 6 kişi .d

Yüzdeliğe vurursak en fazla %10'u yenilik istiyor, fakat onlar da söz var icraat yok vaziyetindeler, demek istediğim çıksa da ilgi göstermeyecek tiplerden.

İşlerim bittiği zaman güzel bir makine bulursam tekrardan 1-2 yıl prison denemesi yapmak istiyorum, bakalım 1 yıl açık olacak bir konsept sunucu ne kadar kitle kazanabilir madem bu kadar istek var..
para ödülü koy belki tutar :kappaHD:

D

dreddiniz

Ziyaretçi

valla reis forumda da belirttiğim gibi forum işlerine gireli 3 4 ay falan oluyor rastlarsam 5 6 kişilik bir ekiple girmeyi düşünüyoruz ilerleyen vakitlerde artacak şekilde keşke denk gelseymişiz :D

sinyorelder

Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
valla reis forumda da belirttiğim gibi forum işlerine gireli 3 4 ay falan oluyor rastlarsam 5 6 kişilik bir ekiple girmeyi düşünüyoruz ilerleyen vakitlerde artacak şekilde keşke denk gelseymişiz :D
böyle planınız varsa ekleyin dahil olmak isterim ^_^

Qsaf

Try not. Do or do not. There is no try.

Discord:

Asaf#0007

Elmaslar
95
Puanlar
1.585
Yer
İstanbul / Ataşehir
Minecraft
Qsaf

Reis yanlış hatan var konu tanıtımına kız koy tutar 10/10 taktik (güzel olmasalarda olur) iş görüyor örneği var

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Çok güzel açıklamışsınız özet olarak konuyu Projects Survival'a daha önce bir giriş yapmadım bakıp dönerim tekrardan
Projects mükemmel bir sunucu girip oynamanı tavsiye ediyorum.

xSweady

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xSweady#2733

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
xSweady
Eskiden minecraft ne kadar güzeldi :/

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
2020-2021 Sunucuları Hep aynı tarz hepsi Özenti ama Özenmeden biryere gelemessiniz illa Özendiniz bir Sunucu olmalı :)

Atacan Cengiz

Çöplükten kurtuldu <3

Discord:

atazenith

Elmaslar
34
Puanlar
6.605
Yer
Bodrum
Minecraft
atazenith
Twitter
atacancengiiz
2020-2021 Sunucuları Hep aynı tarz hepsi Özenti ama Özenmeden biryere gelemessiniz illa Özendiniz bir Sunucu olmalı :)
Bence geline bilir yaratıcı fikir yapan bir ekibin var ise sen onları özenmezsin onlar seni özenir örnek olarak SO ilk AmongUS mini games ini onlar getirdi sonra herkes eklemeye başladı.. :)

sinyorelder

Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı