Sol Reklam
Sağ Reklam

⭐ Helia Survival (En Yakın Zamanda Aktif)⭐ > 1.18.2 > Özel Eşyalar > Yetenek Tabanlı Meslek Sistemi > Savaş Bileti > Zindanlar > Ve daha fazlası...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HaciGandalf

Katniss Everdeen

Discord:

HaciGandalf#2689

Elmaslar
73
Puanlar
9.035
Yer
Türkiye / İstanbul
Discord İzni
Öncelikle herkese merhabalar. Bugün sizlere yeni açacağım sunucunun haberini vermeye geldim. Konuyu içeriklerle dolduramadığım için herkesten çok özür diliyorum sunucu daha yapım aşamasında. Konuyu açma amacım sunucuyu geliştirirken sizleri bir yere toplayarak yapılan her şeyden haberdar olmanızı sağlamak. Sunucu MMO temalı olduğu için çok fazla öneriye ihtiyacım oluyor. Bu sebepten ötürü sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.

Biraz sunucunun içeriğinden bahsedeyim. Sunucudaki sistemlerin %90'ını kendim kodlamaktayım. Bu da sistemlerin diğer bütün sunuculardan daha farklı ve özel olmasını sağlıyor. Örnek verirsek sunucu konusuna "Meslekler" yazan bir sunucunun kullandığı 1-2 plugin var ve herkes bunları kullanıyor. Biz ise "Meslekler" adı altında sizlere çok daha farklı özellikler sunuyoruz. Bütün sistemleri kendim (sizler gelince sizler ile birlikte) düşünüp yapıyorum ve başka bir yere benzememesi için elimden geleni yapıyorum. Anlayacağınız çok kaliteli bir sunucu yapmaya çalışıyorum.

Oyuncuların fikirleri benim için çok önemli çünkü nasıl bir sunucuda oynamak istediğinizi siz biliyorsunuz ve olaylar istediğiniz gibi şekillenirse daha da keyifli bir oyun geçirirsiniz. Bu sebepten ötürü sizlerin önerdiği özellikleri elimden geldiğince eklemeye çalışacağım.

Sunucumuzun bazı temel özellikleri bulunuyor. Sınıf Sistemi, Meslekler ve Zindanlar bunların başında geliyor. Sunucudaki asıl amaç MMO oyunlarındaki gibi level kasıp oyuncuların arasındaki farkı inanılmaz şekilde açmak değil. Herkesi istatistik bakımından dengeli tutup keyifli bir oyun sunmak istiyoruz. Zindanlar vakit geçirmekten asla bıkmayacağınız şekilde tasarlanacak. Oyuna eklemiş ve eklemeye devam ettiğim eşyaları zindanlardaki yaratıklardan düşürerek daha büyük zindanlara ilerleyeceksiniz. Eşya çıkma oranları, gelen eşyalar sizleri tatmin edecek şekilde ayarlandı, yani oynarken asla sıkılmayacağınız bir zindan sistemi yapıyoruz.

Tahmin ediyorum ki aklınızda "neden bu sunucuda oynamalıyım?" sorusu vardır. Bu soruya net ve kısa bir cevap vermem gerekirse; sunucu oyuncuların fikirleri ile geliştiriliyor, oyuncularımıza çok değer veriyoruz ve bundan ötürü "P2W"den kaçınmaya çalışıyoruz. Emeği ön planda tutmak nihai amacımız.

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum ve kapanışı yapıyorum. Bu sunucu sizleri asla yüz üstü bırakmaz ve her zaman emeğinizin ve verdiğiniz vaktin karşılığını alırsınız. Herkese iyi günler diliyorum.

Videolar:
-
-
-

Ekler

• 1655408175790.png
    1655408175790.png
    24,9 KB · Görünt.: 100
  • 1655408226527.png
    1655408226527.png
    8,6 KB · Görünt.: 102
  • 1655408249281.png
    1655408249281.png
    18,9 KB · Görünt.: 105
  • 1655408266265.png
    1655408266265.png
    14,5 KB · Görünt.: 100
Son düzenleyen: Moderatör:

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Selam HacıGandalf,

Sunucunuzu daha açmadığınız için konunuzu "Sunucu Ön İzlemesi" kategorisine taşıdık. Ek olarak forumda Discord link paylaşımı yasak olduğu için konunuzdan Discord linkinizi kaldırdık. Lütfen forumu doğru bir şekilde kullanmaya dikkat edelim.

Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı