Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Hayatınızda en çok şaşırdığınız olay ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Şaşırmak , sözlükte;
1) Bir işe nasıl başlayacağını, başladığı işi nasıl sürdüreceğini ve nasıl sonuçlandıracağını bilemeyecek duruma gelmek, işin içinden çıkamamak.
2) Doğruyu, gerçeği, gerekli olanı ayıramayacak duruma gelmek.
3) Ne yapacağını, nasıl davranacağını bilemez duruma gelmek.

Anlamlarına gelmektedir.

Peki sizin hayatınız boyunca en çok şaşırdığınız anlar ve olaylar hangileriydi ?

Benim En Çok Şaşırdığım Olay

Atıyorum x şehrindeyim ve y şehrine akraba ziyaretine gittim. Oradaki bir akrabamız hakkında kendi çapımızda iyi yorumlar yaparken birden kapı çaldı ve o akrabamız kapının önündeydi ! O an dilim tutuldu şaşkınlıktan , ne yapacağımı bilemedim.

ciftsureryigit

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

HomeLess#6666

Elmaslar
64
Puanlar
2.210
Minecraft
HomeLess
Bi Tane Youtube Kanalından Steam Random Key Kazanmıştım Random Keyden Outlast Çıktı :D

Sharped

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
xHzEmre
Yanlışıkla 150 TL ' lik bir oyun satın almıştım. Sonra iyiki almışım dedim deliler gibi onu oynuyorum. :D

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Arkadaşlar ile beraber okuldaydık boş dersdi sohbet ediyorduk. Arkadaşım ayakkabısına açıldığı için güçlü bir yapıştırıcı sürüyordu. Daha sonra başka bi arkadaşım yapıştırıcıya dokunmak istedi. Tam dokunurken çocuk hop dur bak çok güçlü bi yapıştırıcı bu ameliyatla çıkartırız parmağın yapışırsa dedi. Çocuk parmağını yapıştırdı sonra çekti hiç bir şey olmadı bizde çok güldük ama en şaşırdığım olay oydu. Anlattığına göre babasının parmağı yapıştırıcıda kalmış. Yapıştırıcıyı arkadaş çekince efsane güldük ama hâlâ gülüyorum. :D Yapıştırıcıya baktım yapıştırıcı da kaliteliydi. Çok şaşırmıştım.

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Sınavdan yüksek alcam diyip düşük almam.

patrick

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
6.270
Yer
İstanbul & United Kingdom
Minecraft
patrick
sevgilimin 49 saniye önce bana baklava yedirmesi.

bilgehan

Birisi mi Spawnlandı?
Stajyer

Discord:

Enif#2637

Elmaslar
3
Puanlar
13.250

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
qhmetsen
insanların benim hakkımda ne düşündüğünü öğrendim

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Bir arkadaşım doğum günümde bana, makas, yara bandı ve kalem traş almıştı. O gün okulda makasla elimi kestim ve yara bandını kullandım. Sınav haftasıydı ve kullandığım kalem kaybolmuştu. Bense ucu olmayan bir kalemi o kalem traş ile açmak zorunda kalmıştım. Sonra o arkadaşla korkudan konuşamadım. :D

RegularNw

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇağlarBey#0048

Elmaslar
24
Puanlar
1.310
Minecraft
noobpro33
çocukların leyleklerin getirmediği gerçeği

Bilge Birisi

HaqusNW.keyubu.com
Elmaslar
4
Puanlar
1.960
Minecraft
Shazam_
Şaşırmak , sözlükte;
1) Bir işe nasıl başlayacağını, başladığı işi nasıl sürdüreceğini ve nasıl sonuçlandıracağını bilemeyecek duruma gelmek, işin içinden çıkamamak.

Anlamlarına gelmektedir.

Peki sizin hayatınız boyunca en çok şaşırdığınız anlar ve olaylar hangileriydi ?

Atıyorum x şehrindeyim ve y şehrine akraba ziyaretine gittim. Oradaki bir akrabamız hakkında kendi çapımızda iyi yorumlar yaparken birden kapı çaldı ve o akrabamız kapının önündeydi ! O an dilim tutuldu şaşkınlıktan , ne yapacağımı bilemedim.
Fizik yazılısındayız 3 soru yaptım 08 aldım arkadaşım adını yazıp bıraktı 10 aldı :D

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Şaşırmak , sözlükte;

Anlamlarına gelmektedir.

Ablam tıp ve kastamonuda yaşıyor. Ankara'ya geldi kapının deliğini kapatarak zile bastı ve kapıyı açınca şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı