Sol Reklam

Hayatım Gibi! | Yayında. | Çok beklenilen beat yayında..

Beat Nasıl?

• Güzel!

Oylar: 4 66,7%
  • Orta!

Oylar: 2 33,3%
  • Kötü!

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    6

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
1576322009112.png

HMM :?

Bence gerçekten başarıya ulaşmak istiyorsanız hazır flp'leri kullanmak için değilde öğrenmek için veya deneme trackleri yapmak için kullanmalısınız.

1576322021346.png

:)

Eğer free FLP ise nasıl Spotify gibi dev bir şirket bu şarkıyı onaylıyor?

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Eki Görüntüle 99635

HMM :?

Eki Görüntüle 99636

:)

Eğer free FLP ise nasıl Spotify gibi dev bir şirket bu şarkıyı onaylıyor?
Adı üzerinde Free FLP ? Yani Free ibaresini görüyorsun. Telifli bir parça değil. Eğer telifli olsaydı UPC kodunu basamaz ve mail adresine bir hata mesajı bırakırdı. Benim anlatmak istediğim şey şu, sana hazır flp'mi diye sormuştum ve hayır demiştin :D Konu içeriğinde 3-4 saat uğraştığını söylemişsin, ki ufak tefek şeylerde oynama yapılmış sadece.

Tamam bu beati alıp kullanabilirsiniz zaten free, ama gerçekten başarılı olmak istiyorsan bir şeyler öğrenmelisin. Sadece sesinin iyi olması konuyu bitirmiyor. Hemen piyasaya bir şeyler sunmaya çalışmayın, üzerinde uğraşın neleri daha iyi yapabilirim diyin, birilerine dinletin fikrini alın ve mükemmel seviyesine gelince yavaş yavaş insanlara sunun.

Bak şu playlisti öneririm: Tıkla!
Bu playlistte FL Studio'nun her şeyini öğrenebilirsin, hatta vocodex gibi bazı pluginleri kullanmayı bile öğretiyor yani autotune tarzı şeyleride öğrenirsin.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Adı üzerinde Free FLP ? Yani Free ibaresini görüyorsun. Telifli bir parça değil. Eğer telifli olsaydı UPC kodunu basamaz ve mail adresine bir hata mesajı bırakırdı. Benim anlatmak istediğim şey şu, sana hazır flp'mi diye sormuştum ve hayır demiştin :D Konu içeriğinde 3-4 saat uğraştığını söylemişsin, ki ufak tefek şeylerde oynama yapılmış sadece.

Tamam bu beati alıp kullanabilirsiniz zaten free, ama gerçekten başarılı olmak istiyorsan bir şeyler öğrenmelisin. Sadece sesinin iyi olması konuyu bitirmiyor. Hemen piyasaya bir şeyler sunmaya çalışmayın, üzerinde uğraşın neleri daha iyi yapabilirim diyin, birilerine dinletin fikrini alın ve mükemmel seviyesine gelince yavaş yavaş insanlara sunun.

Bak şu playlisti öneririm: Tıkla!
Bu playlistte FL Studio'nun her şeyini öğrenebilirsin, hatta vocodex gibi bazı pluginleri kullanmayı bile öğretiyor yani autotune tarzı şeyleride öğrenirsin.
Hayır, free flp gibi şarkılarıda kabul etmiyorlar. Denendi.

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Hayır, free flp gibi şarkılarıda kabul etmiyorlar. Denendi.
Ediyorlar. Sadece telifsiz olması yeterli. Bazı free flp olarak paylaşılan telifli müziklerde var. Ancak kullandığınız flp daha öncedende belirttiğim gibi telifsiz.

Etmiyorsa bile neden attığım müzik sizin müziğinize bu kadar benziyor :D veya neden aynısı.

Delterious

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Veldora#8641

Elmaslar
41
Puanlar
945
Minecraft
xLeStorm
Harika Bi' Beat Olmuş, Başarılarının Devamını Bekliyoruz! <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı