Sol Reklam
Sağ Reklam

Haritam Silindi / Yeni Harita Yapacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Heroxira

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Heroxira

Elmaslar
29
Puanlar
3.830
Minecraft
Heroxira
Facebook
Hero Xira
Merhaba arkadaşlar, bugün haritam silindi bildiğiniz üzere, bu konuyu Minecraft Sunucu Destek yerine açmıştım fakat olumlu bir cevap alamadım dosyada gözüküyordu ama bana silindiğini söylediler bende bunu onayladım ve yeni bir Hayran Haritası mapi yapmaya karar verdim sizce bu Hayran Haritasında
neler olmalı ne yaparsam haritam özel ve daha etkileyici olur / hangi minigameleri ekleyeyim / hangi komut bloğu kodlarını kullanayım fikirlerinizi bekliyorum.

Benim Fikirlerim :

Oyuncunun videoya giriş yapması için özel bir lobi ve ana lobiye gitmek için bir Işınlanma Tabelası kullanılması, Ana lobide onun eskiden kendi server lobisinde
yaptığı bir eklenti kullanmak ve duvarlarda onun skininin kafasının olması ve ana lobinin çok büyük bir yer olması

SİZİN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ;)

IMasiveHD2

"Gücünden şüphe edersen şüphene güç verirsin"

Discord:

String name = "GizliBaskan";#3269

Elmaslar
70
Puanlar
9.310
Yer
Konya/Selçuklu
Minecraft
GizliBaskan
Güzel bi villa yap içinde doğsunlar, bahçeli havuzlu falan. Ama asıl olay villa değil, villanın baktığı manzara olsun :))

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Bence puzzle falan olsun içinde Diversity haritası gibi olsun böyle bir sürü farklı puzzle olsun bunları tamaladığında lobideki kısımın ışığı yansın. Hepsini bitirdiğinde de tirenle çok güzel bir yolculuğa çıkart oyuncuyu. Havaifişekler falan olsun yolun bi kısmında birşey olsun o patlasın TNT ile falan. Slimeblocklarıyla tireni zıplat sonu havalı olsun. Parkurlar hakkında pek birşey söyleyemiceğim fakat şunları ekleyebilirsin; Puzzle, Adventure, Survival, Parkour, Boss Savaşı falan gibi şeyler eklersen güzel olabilir.

Thanatos#$

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
900
Değişik bir fikir mantıklı

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Merhaba arkadaşlar, bugün haritam silindi bildiğiniz üzere, bu konuyu Minecraft Sunucu Destek yerine açmıştım fakat olumlu bir cevap alamadım dosyada gözüküyordu ama bana silindiğini söylediler bende bunu onayladım ve yeni bir Hayran Haritası mapi yapmaya karar verdim sizce bu Hayran Haritasında
neler olmalı ne yaparsam haritam özel ve daha etkileyici olur / hangi minigameleri ekleyeyim / hangi komut bloğu kodlarını kullanayım fikirlerinizi bekliyorum.

Benim Fikirlerim :

Oyuncunun videoya giriş yapması için özel bir lobi ve ana lobiye gitmek için bir Işınlanma Tabelası kullanılması, Ana lobide onun eskiden kendi server lobisinde
yaptığı bir eklenti kullanmak ve duvarlarda onun skininin kafasının olması ve ana lobinin çok büyük bir yer olması

SİZİN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ;)
Klasik hayran haritası "Labirent" tipinden farklı olarak seviyeli labirentler yapabilirsin. Seviyeli derken kastettiğim şey birden fazla labirenti birleştirmen ve her labirent tipinin git gide zorlaştığı ve labirent şeklinin değiştiği bir harita. Bunu bir de kendi fikirlerinle birleştirirsen, komut bloğu sanatı ile süslersen güzel bir şey ortaya çıkabilir.

Heroxira

Discord:

Heroxira

Elmaslar
29
Puanlar
3.830
Minecraft
Heroxira
Facebook
Hero Xira
Klasik hayran haritası "Labirent" tipinden farklı olarak seviyeli labirentler yapabilirsin. Seviyeli derken kastettiğim şey birden fazla labirenti birleştirmen ve her labirent tipinin git gide zorlaştığı ve labirent şeklinin değiştiği bir harita. Bunu bir de kendi fikirlerinle birleştirirsen, komut bloğu sanatı ile süslersen güzel bir şey ortaya çıkabilir.
Ben 10 adet minigame yapıcam ve her minigame 3 seviyeden oluşacak

Heroxira

Discord:

Heroxira

Elmaslar
29
Puanlar
3.830
Minecraft
Heroxira
Facebook
Hero Xira
Bence puzzle falan olsun içinde Diversity haritası gibi olsun böyle bir sürü farklı puzzle olsun bunları tamaladığında lobideki kısımın ışığı yansın. Hepsini bitirdiğinde de tirenle çok güzel bir yolculuğa çıkart oyuncuyu. Havaifişekler falan olsun yolun bi kısmında birşey olsun o patlasın TNT ile falan. Slimeblocklarıyla tireni zıplat sonu havalı olsun. Parkurlar hakkında pek birşey söyleyemiceğim fakat şunları ekleyebilirsin; Puzzle, Adventure, Survival, Parkour, Boss Savaşı falan gibi şeyler eklersen güzel olabilir.
O Işık yanma kısmını bende düşündüm o nasıl yapılıyor sonda Lobiye gitmek için tıkla butonunamı ekliyoruz kodları :D O tren olayınıda başka kişiler yapmış yani pek değişik olmuyo ama güzel bi fikir onu yaparak haritanın komut bloklarını gezdirmeyi düşünüyorum :))

Heroxira

Discord:

Heroxira

Elmaslar
29
Puanlar
3.830
Minecraft
Heroxira
Facebook
Hero Xira
Arkadaşlar Düşündüğüm Bütün Fikirleri Size Sunucam Bana Bunları Yapmam İçin Gereken Kodları Biliyorsanız Verebilirmisiniz Acaba :) yardımınıza ihtiyacım var :D

Bütün Fikirlerim ;

- Map bitiminde videoyu kapatırken bitiş yerini kendisi seçecek ör : Kum Dökülme Animasyonlu Bitiş / Patlamalı Bitiş vb.

-Sağda Scoreboard olacak ve Parası yazacak bu paraları mapın belirli yerlerinde ticaret için kullanacak

-Bütün minigameleri bir hikaye içinde toplamak istiyorum Ör: Oyuncumuz hikayede eğitimden geçmeli ve eğitim olarak
Hedefi Vur minigamesini oynayacak (buna tam emin değilim ama güzel bir fikir gibi)

- Bitişde Havai fişekler yanda patlarken vagonda komut bloklarını ve bütün minigamelerin olduğu alanı gezecek (kettchapp önerdi teşekkür
ederim kendisine :) )

- Her minigame bitiminde lobide o minigamenin ışığı yanacak (Komut bloğu kodu gerek bunun için yardım edin :D [yine Kettchapp önerdi bunuda :P] )

- Ana lobinin içinde eski sunucusunun lobisinde yaptığı şeyi yapıcam ;
80148

- Harita Yapımı serisinde yaptığı şeyleri eklicem (Nostalji yaparak onu biraz duygulandırmak istiyorum :D)
BAZI ŞEYLER DAHA EKLEYECEĞİM ŞUANLIK
BUNLAR VAR FİKİR OLARAK BUNLARI
YAPMAK İÇİN GEREKLİ OLAN
KOMUT BLOĞU KODLARINI
BİLENLER YARDIMCI
OLURSA SEVİNİRİM

DEDİĞİM GİBİ TİŞİKKÜRLER <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı