Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Hangi tür sunucu açmalıyım ?

Hangi tür sunucu açmalıyım ?

• Normal Hayatta Kalma

Oylar: 2 28,6%
  • Modern Hayatta Kalma

Oylar: 5 71,4%

• Oy Verenler
    7

Ahmet COLAK

Odunlara Vur Vur Vur!
27 Kasım 2015
41
16
2.770
AhmetColak
Arkadaşlar baya düşündükten sonra bir çözüme kavuşamadım ve sizlerden yardım almak istedim. Sizde biliyorsunuz ki eski Survival ( Hayatta Kalma ) sunucuları olmamakta eskinin yerini Modern ( Hayatta Kalma ) sunucuları almakta bende bu durumdan sizlere başvurmak istedim.

Sizce açacağım sunucu hangi tür olsun ;
Normal bir hayatta kalma mı ?
Modern bir hayatta kalma mı ?

Modern hayatta kalma sunucuları şuan ülkemizde +40 Online üstü görmekte ama eski survival sunucuların online kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmemekte.

14 Haziran 2015
385
56
3.090
Piyasada OPSKYLBLOCK Sunucuları artı emek skyblock sunucuları az kaldı Bende EmekSkyblock sunucusu aç.

Elmaslar: Ahmet COLAK

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.
Bölüm Desteği
Onaylı Satıcı
18 Şubat 2018
1.373
612
1.790
Burak#9638
BurakXX
Dediğinizi yapmak için op skyblock sunucuların ömrünü yok etmemiz lazım ama oda mümkün bir olay olmaz.
Neden? , kaliteli bir iş çıkarır iseniz işi biraz zamana bırakırsanız reklamınızda sağlam olursa bunların mümkün olduğuna eminim , opskyblock hızlı yükselip hızlı batan türden bir sunucu tipidir , imkansız diye bir şey yoktur.

Fqpe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
6 Ocak 2019
23
11
240
Fqpe^
Fqpe
Skyblock sunucusu açmanı öneririm. Son aylarda emekskyblock az kaldı 'HarunBey' dediği gibi.

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.