Sol Reklam
Sağ Reklam

Hangi Hosting Öneriyorsunuz?

Hangi Hosting?

• Nitrado

• Batihost

• Rabisu

• AxiTrBilisim

• Başka

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

✧|♡ ThePlugMc ♡|✧

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
20
Puanlar
0
Kodzer i Tavsiye Ederim Makineleri Güzel :) İlgisi Güzel :)

JustBabyPluginer

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
0
Arkadaşlar Hepinize Çok Teşekkür Ederim.
Hepsini Araştıracağım :)[DOUBLEPOST=1502289207,1502289050][/DOUBLEPOST]@KansızKurt,
Hocam Çok Teşekkürler Bu Bana Biraz Daha Uygun Geldi @ZirveSunucum
Yinede Araştırmaya Devam

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

Rahmetlik Gamer

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

brkctns0#1521

Elmaslar
39
Puanlar
6.445
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
TakvaTurk
Ben Daha Önce Nitrado Kullandım Çok Kötüydü Rabisuyu Denedim Sıkıntısız Lagsız Bir Serverim Oldu Axi Fazla Bilindik Deil Onun İçin Rabisu Öneririm Sana :)

AxiTRBilisim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
60
Puanlar
0
Ben Daha Önce Nitrado Kullandım Çok Kötüydü Rabisuyu Denedim Sıkıntısız Lagsız Bir Serverim Oldu Axi Fazla Bilindik Deil Onun İçin Rabisu Öneririm Sana :)
Sizin yaşınız galiba bizim kurduğumuz şirkete yetişmiyor türkiyenin ilk gameserver şirketi biziz türkiyede ilk minecraft sunucularını satanda biziz minecraftturk platformlarınıda kuran biziz 1-2 yıllık sitelerle bizi karşılaştırmayın yalandan ve böyle bi kıyaslamadan dolayı biz affetsek allah affetmez çarpılırsınız vallahi yapmayın etmeyin

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
78
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Sizin yaşınız galiba bizim kurduğumuz şirkete yetişmiyor türkiyenin ilk gameserver şirketi biziz türkiyede ilk minecraft sunucularını satanda biziz * platformlarınıda kuran biziz 1-2 yıllık sitelerle bizi karşılaştırmayın yalandan ve böyle bi kıyaslamadan dolayı biz affetsek allah affetmez çarpılırsınız vallahi yapmayın etmeyin
Herif haklı kanka. 2012lerde ne rabisu ne kodzer nede nitrado vardı.

64 slot hazır herşeyi kurulu fekşın paket = 50tl iletişim axitr vardı.;)

DJTurkish

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
56
Puanlar
6.710
Nitrado gu önermiyorum 3 kere serverim çalındı nitrado yardım etmedi en iyisi BATİHOST VE AXITR

Rahmetlik Gamer

Discord:

brkctns0#1521

Elmaslar
39
Puanlar
6.445
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
TakvaTurk
Sizin yaşınız galiba bizim kurduğumuz şirkete yetişmiyor türkiyenin ilk gameserver şirketi biziz türkiyede ilk minecraft sunucularını satanda biziz * platformlarınıda kuran biziz 1-2 yıllık sitelerle bizi karşılaştırmayın yalandan ve böyle bi kıyaslamadan dolayı biz affetsek allah affetmez çarpılırsınız vallahi yapmayın etmeyin
Özür Dilerim Abi Sizinkinide Kullandımda Lagsız Oldu Kusura Bakmayın

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0
Övdüğünüz firmalardan @AxiTRBilisim haricinde mesaj atan yok , firmasını önemseyen adam AxiTr :D . Benim önerim sunucu açmaman yönünde ...

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya

AxiTRBilisim

Elmaslar
60
Puanlar
0
Firmaya karşı bi kastım yok sadece yanlış bilgiyi düzeltmek isterim ddos attacklarında ram'in etkisi bulunmamaktadır bu olaya şirketin ücretli veya ücretsiz olarak sunduğu hat ve firewall imkanları devreye girer harici olarak makineye kendiniz özel bi yazılım kurarsanız ram etkili olur ki bu programlar kendi başlarına 4 gb ramleri kullanabilmektedir

SkyLifeNW

Discord:

alperenvural

Elmaslar
21
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
alperr
Nitradoyu kullanabilirsin aman yorumlara bakma kandavası gibi nitradoyu kücük kücütlmeler falan takma önerim Nitrado Ticket Ac 1 saat sonra cevap verirler cok iyi hosting.[DOUBLEPOST=1504823368,1504823136][/DOUBLEPOST]Hee birde arkadaş video paylaşmış sanirim nitradonun slot bugunun yasak oldugunu bilmiyor ilk uyariyor sana mail ile sonra hesabini siler.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Nitradoyu kullanabilirsin aman yorumlara bakma kandavası gibi nitradoyu kücük kücütlmeler falan takma önerim Nitrado Ticket Ac 1 saat sonra cevap verirler cok iyi hosting.[DOUBLEPOST=1504823368,1504823136][/DOUBLEPOST]Hee birde arkadaş video paylaşmış sanirim nitradonun slot bugunun yasak oldugunu bilmiyor ilk uyariyor sana mail ile sonra hesabini siler.
Ticket konusunda çoğu host 1 saat içinde cevap veriyor zaten Nitradoyu tercih etmek için bahanen bu olmamalı :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı