Sol Reklam

Haber Half-Life: Alyx - 2020'de VR için Çıkıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
qjbj6o8ZSjx8sDRwQ5TYLm.jpg

Half-Life VR Platformuna Adım Atıyor!
Efsane Oyun VR için Tekrar Piyasada!
Çocukluğumuzun oyunu olan Half-Life yeni oyunu Alyx ile VR platformuna adım atıyor! Hepimizin oynadığı ya da adını bir kere duyduğu efsane oyun Half-Life yeni bir oyun ile yine piyasaları sallamaya geliyor. Oyunun yapımcı şirketi VR oyununu açıkladığından itibaren forumlarda, sitelerde ve daha bir çok platformda oyunun çıkış tarihi hakkında söylentiler dolaşıyordu ve sonunda yapımcı şirket Valve oyunun çıkış tarihini açıkladı. Peki sen oyun hakkında ne biliyorsun? Bilmiyorsan doğru yere geldin, oyunu anlatmaya başlayalım!

t8pwgajpg.jpeg

Olağanüstü Bir Macera!
Valve bu oyununda Vance ve Babası Eli'nin konularını ele alarak diğer oyunlar arasında ki 12 yıllık boşluğu doldurmaya çalışacak. Bir çok kişiye göre doldurulamayacağı düşünülse de, bir çok kişi de doldurarak satış rekorları kıracağını düşünüyor. Oyunun hikayesi serinin önce ki oyunlarını konu almayarak Half-Life 1 ve Half-Life 2 arasında ki konuları ele alacak. Peki bu oyun ne zaman çıkacak? Oyunun çıkış tarihi, oyunun tanıtım günü olan 16 Kasım 2019 tarihinde açıklandı. 16 Kasım tarihi ayrıca Half-Life 1'in çıkış tarihi olan 16 Kasım 2004 tarihine denk getirilmiştir. Evet gelelim merak edilen konu olan oyunun çıkış tarihine. oyunun tarihi tam olarak belirtilmemiş olsa da Mart 2020 tarihinde çıkarılacağı söyleniyor.

GFDGDFH.png

Sistem, Sistem ve Daha çok Sistem!
Geçtiğimiz gün oyun için sistemler açıklandı! Oyunu oynamak için açıklanan minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;
İşlemcinin en kötü Ryzen 5 1600 veya Intel Core i5-7500, grafikler için NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 580, tüm bunlara ek olarak 12 GB RAM ve Windows 10 işletim sistemi gerekiyor. Bunları karşılayan herkes oyunu oynamak için ön siparişi verebilir! Valve oyunun fiyatını tanıtım gününde 92 TL olarak açıklasa bile şu anlık ön sipariş indirimi ile 82 TL'ye düşüyor. Oyunu alacaklar için şu andan hareketlenmelerini öneririm.

1173144-full-size-half-life-wallpaper-desktop-1920x1080-high-resolution.jpg

Çok Yakında Piyasalarda!
Konuda da bahsettiğim gibi Valve oyunun Mart 2020 tarihinde çıkacağını açıkladı. Bu habere bir çok oyuncu ve oyun sever güzel tepkilerle yaklaşırken Half-Life düşmanları oyunun çöpten ibaret olacağından başka bir şey demiyor. Bana göre Half-Life bu oyun ile bir fırlama yapacak ve yeniden piyasalara dönerek, yeni hikayelere adım atacak. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bu bakışla oyun cidden piyasaları yakıp kavurabilir mi ya da bir çöpten ibaret mi?

half-life-background-6.jpg

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ailem bana doğum günü ve karne hediyesi olarak VR hediye almıştı ki oynayacak oyun bulamıyordum. Sanırım 2020 için satın alacağım <3

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad

Ailem bana doğum günü ve karne hediyesi olarak VR hediye almıştı ki oynayacak oyun bulamıyordum. Sanırım 2020 için satın alacağım <3
Umarım alırsın ama emin ol ki 92 TL'yi fazlasıyla hak eden bir oyun olacak.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Vay be nerden nereye dün yılan oyunu oynuyorduk şimdi oyunlar bizle oynayacak düzeye geldi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Umarım alırsın ama emin ol ki 92 TL'yi fazlasıyla hak eden bir oyun olacak.

Aslında oyunun parası da günümüzün oyunlarına göre çokta pahalı değilmiş. Oyunun parasını hatırladığın iyi oldu. Sanırım alacağım :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı