Sol Reklam

Hadi Bakalım Hayatına Değer Katan Kitapları Yaz Ve Konularını Spoiler Vermeden Kısaca Anlat!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
MC-TR
Arkadaşlar Forum olarak Okuduğumuz bizi derinden etkileyen veya paylaşmak istediğimiz kitapları bu konu altında yazalım belki kitap arayan arkadaşlar için yararı olur.Hem de belki birilerine kitap sevgisini aşılarız.

Başlatayım ,şu anda okuduğum kitaplar:
1-Dostoyevski / Öteki
Kısaca özlemini duyduğumuz ,ulaşmak istediğimiz üst kimlik arayışını konu ediniyor.
2-Lev Tolstoy / Kazaklar
Orduya katılan genç aristokratın baş rolde olduğu hayatın iki farklı açıdan yorumlayan bir kitaptır.​

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Hoşuma ne giderse okurum fakat özellikle Sherlock Holmes kitaplarına ayrı bir ilgim vardır. Şu ana kadar kırmızı ve turuncu renklilerini okudum. Şu an mavisini okuyorum ve bitince yeşilini okuyacağım. Konusunu anlatmak gerekirse çeşitli vakaları çözmeye çalışıyor Sherlock ve Dr. Watson.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Hoşuma ne giderse okurum fakat özellikle Sherlock Holmes kitaplarına ayrı bir ilgim vardır. Şu ana kadar kırmızı ve turuncu renklilerini okudum. Şu an mavisini okuyorum ve bitince yeşilini okuyacağım. Konusunu anlatmak gerekirse çeşitli vakaları çözmeye çalışıyor Sherlock ve Dr. Watson.

Ben de sherlock holmes Tükeniş okudum ve dizisini de izledim.(Dizisi çok başarılı bu arada kesinlikle tavsiye ederim.)

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Ben de sherlock holmes Tükeniş okudum ve dizisini de izledim.(Dizisi çok başarılı bu arada kesinlikle tavsiye ederim.)
Sir Arthur Conan Doyle'nin yazdıklarının üstüne kitap tanımam. Film & dizi olayına gelirsek Sherlock dizisi dışında -hani şu günümüz Londra'sına geçen- başka başarılı bir Sherlock yapımı göremedim. Robert Downey Jr.'nin rol aldığı filmi de izlemedim ve çok da güzel olmadığını düşünüyorum.

G

Garp

Ziyaretçi
Genel anlamda çizgi roman ve manga okuyorum fakat tarihi kitaplar da ilgimi çekiyor. Öyleki Osmanlı Padişahları'nı anlatan, Fahreddin Paşa'yı anlatan ve en önemlisi siyasi olaylar ile ilgili kitapları okuyorum. Bunların yanı sıra Adolf Hitler'in kendi yazdığı Kavgam'ı, şu sıralarda Sultan II. Abdülhamid ile Theodor Herzl'ın arasındaki olayların anlatıldığı Pazarlık kitabını okuyorum. Pazarlık'ın konusu Filistin'de Yahudi vatanı kurmak.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Saftirik, insanlar ile iyi anlaşmayı öğretti. <3

Phiso

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Ben macera kitapları okumayı seviyorum.

-PHİSO

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Uzay ve bilimi tamamen araştırmasam da, okumak hoşuma gider hep. Bu sebeple de Carl Sagan'ın yazdığı Kozmos'u çok seviyorum. Ayrıca bir çok eğlenceli ve bir o kadarda çikolata yeme isteği uyandırışıyla Charlie'nin Çikolata Fabrikası adlı kitapta en beğendiklerim arasında.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Ak zambaklar ülkesinde kitabı favorimdir. "Emek olmadan ekmek olmaz" lafının kitap halidir.

Almantimes2

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Yer
Gaziantep
Minecraft
DoctorYasin
Kürt Mantolu Maddona <3
Hayatımızın Sağ Olması Yetiyormuş :)
Saglıklı Olmanında Bir Zenginlik Oldugunu Ögrendim!

oMustafa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
oMustafa

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Okuduğum kitaplar arasında ;
Yılmaz Özdil'in ADAM kitabı ,
Adolf Hitler'in KAVGAM kitabı ,
Sabahattin Ali'den İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN , KÜRK MANTOLU MADONNA ,
Uğur Dündar'ın VAH ÜLKEM VAH ! ve
Christ Brown'dan SOL AYAĞIM hayatıma şekil veren kitaplar arasında ..

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
Cressida Cowell'in "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" kitaplarının filmi olmayan da dahil. Hepsini okudum Dişsiz ve Hıçkıdık arasında dostluk ve ejderhalarla düşman bile olsalar herkesin arkadaş olabileceğini göstererek dostluğu en iyi şekilde anlattı.

Not olarak söleyeyim;

Okuyacak varsa başlığına bakarak okusun bazı şeyler diziye koyacağı yeni ejderhalar için yazılmış ... ejderhasının nası sürersin gibi kitaplar yani bir şey anlatmıyor sadece how to train ile başlıyaın kitapları bir şeyler anlatıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı